Temný

Zákon Lásky a nahá pravda o SOUČASNOSTI! (Igor Chaun, 17. 7. 2021)

GoschaTV1
Odebírat
zhlédnutí 70 153
96% 3 300 113

Aktuálních pár slov Igora k současné situaci.

Další VIDEA najdete na GoschaTV1
csvid.net/u-GoschaTV1

Více o aktivitách spolku GOSCHA na
www.goscha.cz/

Naši práci můžete podpořit na
www.goscha.cz/dekujeme-za-podp...

Igor Chaun a spolek Goscha také na Facebooku
facebook.com/igor.chaun

čas přidán

 

18. 07. 2021

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 637
GoschaTV1
GoschaTV1 Před měsícem
Přátelé, všechna smazaná a cenzurovaná videa z kanálu GoschaTV1, KTERÁ JSTE V POSLEDNÍ DOBĚ HLEDALI, najdete nově na našem nastub.cz/video-channels/goschatv1/ - Jsou tam videa s MUDr. Hnízdilem, Otevřený dopis lékařů Parlamentu ČR, Vakcinační aparheid od MUDr. Málková, Dopis lékařek matek i poslední smazané video s hospodskou Kristinou. A další!!! 💗😊 Funguje to podobně jako YT, takže odkazy odtud můžete dále šířit a předávat obvyklým způsobem. - Díky za ZÁJEM, PODPORU A SDÍLENÍ! - Igor
Eva Kurzweilová
Eva Kurzweilová Před měsícem
Děkuji moc člověče boží!
Iveta Faltová
Iveta Faltová Před 13 dny
Krasna podporujici slova.
lk74kl
lk74kl Před 16 dny
Chaun je šiřitel šarlatánství a pavěd. Spousty duchovně neukotvených a psychicky labilních lidí se sklony k hypochondrii si tento oblbovač vodí jak psa na provázku. Obyčejný manipulátor a konspirátor! Je naprosto správné se těm to jedincům bránit a vyhýbat obloukem! Spousty lidí si plete demokracii a svobodu s právem džungle. Pane Chaune, tam kde končí svoboda jednoho, tam začíná svoboda druhého. Jelikož fanoušci podobných individuí, jako je pan Chaun, jsou především velmi křehké ženy v různých svých životních situacích, peripetiích a komplexech, tak si je dovoluji upozornit, ať raději začnou aktivně řešit problém u sebe v hlavě s vyhledáním skutečné odborné pomoci, žádný zázračný spasitel jejich života nepřijde. Milé dámy, je to nejen ztráta vzácného času na tomto světě, ale i vítr ve vašich peněženkách a na vašich kreditkách. Pak je těžké bycha honit, když máte nejen prázdné konto, ale cítíte se podvedené a zneužité. Jsou to stejní šmejdi, jako ti potulní, předváděčkoví obchodníci s harampádím. Když "zaseknou", tak nepustí. Hezký den a přemýšlejte :-)
GoschaTV1
GoschaTV1 Před 13 dny
Příteli, dříve bych takový koment mazal. Ale teď ho ponechám. Je totiž tvojí vizitkou, ne mojí... - Děkuju a moc zdravím. (A dej si vlastní fotku a plné jméno. - Tvůj odsudek tak bude mít větší váhu. :-) )))
Daniela Stahel
Daniela Stahel Před 24 dny
❤️
Ludmila de los Reyes
Jste super,děkuji za to,že jste
Fеbia Materinskii
Fеbia Materinskii Před 29 dny
Podobný jazyk s ruštinou
Manuela
Manuela Před měsícem
Igore! Miluji Vaše moudré, vtipné, pravdivé povídání. Plně se s Vámi ztotožňuji. Bože, jak "probudit spáče...?!" Kráčejte v lásce a díky Vám..💕
Hana Ptacnikova
Hana Ptacnikova Před měsícem
Igore lepe jsi to nemohl snad ani za nas svobodomyslne rici !! Moc dekuji a nejen za sebe, ze nam vsem davas silu vydrzet . Laska a vira zvitezi !!!
Markéta Kupčíková
Markéta Kupčíková Před měsícem
Díky Igore, že jsi to řekl !
Big AD
Big AD Před měsícem
Očividně jsi pořád vyřízenej
azonka sn
azonka sn Před měsícem
Prosim, co se stalo s penezi, ktere vratila pi. Irena na Goscha ? Zakon lasky hodnota nejvyzsi! Nemel by Goscha neco udelat jako "dar " pi. Irene a na pr. ji zaridit dar a nechat udelat a doprat ji dobre bydlet " jak se stavi sen ?"
Ilona Hraničková
Ilona Hraničková Před měsícem
Povzbuzující video plné naděje a lásky. Díky Igore. Více takových lidiček jako ty a absurdita a zlo nemá šanci. Lidé se rozdělují, místo aby se stmelili a pomáhali si navzájem. Dívají se na mě jako na blázna, když se jim pokouším říci, že dnešní doba je o každém z nás. O vlastní zodpovědnosti sama za sebe, o láskyplnosti a toleranci jednoho k druhému. Je to zkouška. Strana dobra a lásky nebo strana zla? Pokouším se jít tou první. Jen je mi líto těch, kteří si vybrali tu druhou a nechtějí slyšet ani vidět tu nenormálnost kolem nás.
Sylva Welter
Sylva Welter Před měsícem
❤️DEKUJI❤️
Eva Diva
Eva Diva Před měsícem
MOC HEZKY MLUVÍTE. VAŠE SLOVA PLYNOU Z VAŠEHO SRDCE A JE TO CÍTIT.
Eva Diva
Eva Diva Před měsícem
Mluvíte dobře, jasně, vědomě a moudře. Zejména slova o tom, jak snadné je ocitnout se v hitlerovském Německu, stalinistickém SSSR a kimončilovské Koreji, je velkým varováním. KOVID JE NAHÝ !!! To by měl být náš slogan. Nás, kteří si vážíme svobody. Děkuji Igore za Vaše slova. Vnímám to co říkáte stejně.
Jiří Doubravský
Jiří Doubravský Před měsícem
povinné je už dnes očkování proti zarděnkám, spalničkám, příušnicím, záškrtu, tetanu, dávivému kašli, dětské obrně, tuberkulóze, ... to jsou nemoci které se podařilo prakticky vymýtit právě díky kolektivní imunitě a právě díky očkování. Rozumím vašemu pohledu a chápu i to že je pro vás svoboda říci za sebe očkování NE zcela zásadní. Nežijete ale sám na opuštěném ostrově (jakkoliv byste si to možná přál), pokuste se toto téma vnímat víc z pohledu člověka empatického ke svému okolí, kterým věřím že v hloubi jste a zkuste se na smysl povinného očkování podívat z pohledu společnosti, která má příležitost prostě jen jednoduše eliminovat další smrtelnou chorobu prostým "opícháním" jako už mnohokrát v minulosti ...
Ennui Beats
Ennui Beats Před měsícem
Upřímně si myslím to, že toto je jen začátek... Držte se lidičky...
Šárka Nedvědová
Šárka Nedvědová Před měsícem
děkuji ze srdce Igore
jana novakova
jana novakova Před měsícem
Děkuji MOC 🙏 za Vaše slova! Je nás mnoho, kteri sdilime Vás nazor, nejsme jen jednotlivci! Laska a pokora jsou řešením, jak nalézt svobodu sami v sobě a projít touto dobou se vytyčenou hlavou! Díky! Díky! Díky!PS Jsem HRDÁ ANTIVAXERKA! ❤
Marta Všolková
Marta Všolková Před měsícem
Vyšší systém tvoří tuto dobu...nesvoboda v nás nám přináší situace, že jsme tlačeni do očkování....vnitřně svobodný člověk nepocítí tlak na svou osobu.....Igore, děkuji.
Ondrej Raska
Ondrej Raska Před měsícem
Když nebudeš konzument a budeš kreativní může ti být nějaká manipulace u prdele. Jaký tlak? Nikdo nikomu nedrží pistoli u hlavy. Stůj rovně a jestli zdechneš tak aspoň s hrdosti.
Petra Poláková
Petra Poláková Před měsícem
Moc děkuju, úžasné, dojalo mě to. Děkuji i za ostatní videa, která mi pomáhají zachovat si vnitřní klid a sílu. Vytvářet si dál svou realitu.
Nikol Geltnerová
Nikol Geltnerová Před měsícem
Díky za vše Igore. Normálně jsem si z té pravdy musela pobrečet. "S čím se nedá nic dělat, to se musí vydržet." Jak řekla manželka Rob Roye ve filmu, když byla znásilněna a čekala z toho dítě. Úplně soucitim, jakobychom byli všichni "znásilněni" . My se ale nedáme. Bože ty to vidíš 🥺
Sergei Viserjonovič
Sergei Viserjonovič Před měsícem
Tak fajn!! To mě zase pobavilo! Koukáme tady na pravdoláskaře, kteří by tento svět dovedli rychle do záhuby, protože by namíchali rasy, které prostě ještě nejsou připravené na tenhle druh žití! Koukáme na výklad lásky a koukáme na katolický kostel! Ano katolický! Ti mají s "láskou" a "pravdou" velké zkušenosti!! 600 let jim trvalo, než se velmi nenápadně a napůl úst omluvili za našeho Jana Husa. Pravdoláskaři jsou v dnešní době, kdy některé národy jsou ve vývoji za jinými národy pozadu o 600 let a výše, prostě mimo realitu! Demokracie je sice hezká věc, ale takzvaně "odtud-potud"! Z pohledu dnešního světa mají nejlepší demokracii nejspíše v Číně! Ano, nechytejte se mnozí za hlavu, ale je to tak! Ukazatelů, že to tak je, je poměrně dost! Jenom když začneme od školáků. Podívejte se, co se učí na školách a jaké jsou diplomové práce na Západě a v Číně. Školství po západním stylu je naprostá katastrofa a rádoby "svoboda" ve výuce je hrobem znalostí žáků. Chrlíme magistry, kteří jsou znalí, jak pojmenovat a kulantně vysvětlit flákání cikánů, zaplevelení Evropy muslimy a jejich integraci mezi námi a další nesmysly. V Čině jsou stále v popředí hlavní předměty jako je matematika, fyzika, dynamika, kinematika, statika, strojírenská technologie a jiné předměty, kde se žáci učí, jak něco vybudovat a vylepšit si tak život v daném prostoru. A co se děje na Západě a proč je odsouzený k zániku?! Lze to shrnout do pár postřehů :
roger rogerr
roger rogerr Před měsícem
Maminka přežila onemocnění koronavirem ale nechala se postrašit obvodním doktorem, který jí namluvil, že by druhé nakažení nepřežila a aby se dala očkovat. Poslechla toho doktora a nechala se očkovat - pověděla mi, že to byla vakcína Astra Zeneca a asi měsíc po očkování ochrnula na nohy a tři týdny po ochrnutí umřela.
Textym
Textym Před měsícem
Ta paní mluví nádherně
Textym
Textym Před měsícem
Máte ve všem neskutečnou pravdu,děkuji.
Test
Test Před měsícem
dobrý nápad, vysťahovať sa pomaly z týchto yt,fb, a iných cenz.....ných komunikačných nástrojov. Možno raz príde aj k sťahovaniu národov, aby sme sa mohli vrátiť k slobodnému šíreniu myšlienok.
Adam Villa Samui
Adam Villa Samui Před měsícem
Dekuji, tohle jsem potrebovala slyset.
Anton Pižurný
Anton Pižurný Před měsícem
csvid.net/video/video-q7AitTipJa0.html Zákon Lásky sme vytvorili v roku 1997...
Lilien Nehal
Lilien Nehal Před měsícem
Pokud chceme něco ,tak jedině společně ne za jednotlivce.Pokud si přejeme lásku musíme společně mít jedno přání.Pokud budeme mít každý to své.Nikdy nedojdeme ke světlu na konci tunelu.Pokud pocházíme z velkého my,měli bychom ho cítit i uvnitř.Nejde o očkování jde o naši víru být lidmi ne být vězni v této realitě.Pracujeme,odevzdáváme daňe,ale to co ztrácíme,je to proč jsme přišli tady a to tvořit,žít a být.
Joanna
Joanna Před měsícem
nežijeme v pohádce ale v samotném pekle.Bohužel.
GRLVDZ
GRLVDZ Před měsícem
csvid.net/video/video-pSstO9IcYWM.html
Petr Vaculcik
Petr Vaculcik Před měsícem
Igore, tuto zemi už před lety zaprodal tvůj oblíbenec Václav Havel. Dnes jen sklízíme tyto důsledky.
vera Beranová
vera Beranová Před měsícem
Igore krásně řečeno - mate srdíčko na pravém místě....děkujeme
Lav Ina
Lav Ina Před měsícem
Lenže Igor, je to tak. Treba sa tomu postaviť tvarou a nestrkat hlavu do piesku. Byť silný a nebáť sa Zla! Ten tlak je Satan. Zlakneme sa?
Joanna
Joanna Před měsícem
,nekdo jim rozkazuje protoze vsechny vlady Evropy se chovaji jako idioti. Zkratka si myslim,ze vsechny vlady poslouchaji nekolik grazlu
Martina Kolarova
Martina Kolarova Před měsícem
Já ti hrozně fandím! Ale je čas! Aby si na to každý přišel sám! Propagace čehokoliv je prostě propage a pro mě je to brání názoru jelikož lidí se už dnes řídí každým videem a názorem kdekoliv ho uvidí...přeju pevné zdraví 🙏
Lukáš Froněk
Lukáš Froněk Před měsícem
Lékař Milan Kubek Vás pane Chaun převyšuje o koňskou hlavu. Jste Havlův pohrobek. I vědci připouští, že těsné (totalitní) kultury zvládají covid lépe, než volnomyšlenkářské kultury Západu. Uvidíte, že západní demokracie se pod ZÁMINKOU OSOBNÍ SVOBODY JEDNOTLIVCE zničí sama! Ať žije Macron, francouzský prezident. Kéž by Andrej Babiš byl jako Macron a nebál se zdivočelý demonstranty přetáhnout obuškem a postříkat vodním dělem!
prin prin
prin prin Před měsícem
Pane, ja Vas miluji!
prin prin
prin prin Před měsícem
dakujeme! vydrzime! Nad vsetkym je Bozi Zakon!
Jiří Alman
Jiří Alman Před 2 měsíci
Igore, dnes večer to vše znovu slyším z PC, a prožívám si každé Tvoje slovo. Pěkná spontánní improvizace, což Ti jde, neb máš co říci národu, právě v těchto dnech. Když jsem se nyní soustředil více na obsah, už mi ani nevadí to live rušení zvuku větrem či okolím. Je to autentické a beru zpět, abys tohle vše namluvil znovu doma v klidu a pohodě - je to zbytečné. Život jde dál... Děkuji Ti a hlavu vzhůru, bude lépe! :-)
GoschaTV1
GoschaTV1 Před měsícem
Diky! A moc zdravím! Igor
Milo Otter
Milo Otter Před 2 měsíci
Neskutocne bludy. Radsej vidiet a pocut ako byt slepy a hluchy.
Milo Otter
Milo Otter Před 2 měsíci
Paradoxne nie lasku ale strach siri toto video.
Emily Peckova
Emily Peckova Před 2 měsíci
Je mi smutno, že potkavam v MHD a v chodech lidi jak poslouchají a mají nasazené respiratory! Je mi 70r.a pred 5dny me v Penny v Tišnově chtela ochranka (žena) vykazat z obchodu, že nemam nahubek. Ochranka mi tahala a brala vozík,, vyhrozovala, že me vyfotí atd. Nikdo se mne nezastal! Ja vydržela a nakoupila. Je smutné, že ml.žena si troufla na starou ženu. A očkovat se nedám!!❤🍀🍷. Mám rozum.
Filip Sedlák
Filip Sedlák Před 2 měsíci
Nechal jsem se naočkovat. Co mám teď dělat? Je pro mě nějaká naděje, nebo jsem již označen k vyhubení, jak se píše ve Zjevení Janově?
Filip Sedlák
Filip Sedlák Před 2 měsíci
@GoschaTV1 Děkuji za laskavou odpověď. Já jsem si z toho dělal tak trošku legraci, nicméně kdybych o tom nepřemýšlel, tak asi takové nesmysly neplodím. Každopádně váš pohled na svět respektuji, nebo se o to alespoň snažím. Mějte se dobře. Nějak už to dopadne.
GoschaTV1
GoschaTV1 Před 2 měsíci
Milý Filipe, naděje je vždy, třeba i ta, že my se s Kristínou mýlíme. - Ale aby bylo jasné, my nehovoříme proti právu nebo ochotě lidí nechat se očkovat touto novou jakoby vakcínou. My hovoříme o nutnosti zachování svobody a našeho vlastního rozhodnutí, zda preferujeme riziko nemoci, nebo riziko vakcíny. - Určitě tady nikdo nebude někoho osočovat, kdo se nechal vakcinovat. Naopak jde o to, abychom se nevnímali jako rozdělená společnost, ale jako celek. Díky a zdravím! Igor
Anna Vojtech
Anna Vojtech Před 2 měsíci
Srovnávat Severní Koreu s očkováním které má chránit lidi je absurdní! Nechat se očkovat je rozumny a ohleduplny akt lásky.
Monika Staňková
Monika Staňková Před 2 měsíci
Dekujeme za další krásný video ❤️ Vždy to člověku dá naději a zahreje u srdce
Václav Sehnal
Václav Sehnal Před 2 měsíci
Totalitní prasárna co se řine z forum 24 by nepřestala ani kdybychom byli všichni opíchaní= tzv. demokrati jsou žáčky kim ir sena
Ptao Tom
Ptao Tom Před 2 měsíci
Je mi do breku co se děje!Hnusný svět plný zvráceností a lidské hlouposti
Jura Lefner
Jura Lefner Před 2 měsíci
Igore,dival jsem se na Vaše video . Ve vsem mate pravdu a jste super ale smutne je to,ze v jinych statech jsou ve vladach jeste vetsi fanatici a vic šikanuji lidi . Napr kouknete na olympijske hry jak jsou Japonci šileni a nebo na Slove nsko kde je 40-50 lidi s přiznaky denne !!! Tak jsou uplni psychopati,myslim vlada !! Myslim si ,ze evropske vlady nekdo řidi ,nekdo jim rozkazuje protoze vsechny vlady Evropy se chovaji jako idioti. Zkratka si myslim,ze vsechny vlady poslouchaji nekolik grazlu
Jarmila Nožičková
Jarmila Nožičková Před 2 měsíci
Nádherné video, aj jsem si poplakala, museli by mě natahovat na skřipec aby mě zlomili a vzali svobodu. Pravda a láska musí zvítězit.
Pavla Ch
Pavla Ch Před 2 měsíci
Dekuju Igore. I mne vase vhledy pomahaji. Davat si vzajemne nadeji. Pokud vytvarime realitu svyma myslenkama a pocitama, tak jsem s vama na jedne lodi. System ukazuje svou pravou tvar, aby rozmetan zakonem lasky zmizel z matky Zeme.
Ptao Tom
Ptao Tom Před 2 měsíci
Děkuji za krásné video a pouze bych chtěla sdílet svůj dojem z cesty na Slovensko před cca 10 dny. Po příjezdu do Púchova vlak obstoupila železniční policie, na nástupišti byl
franta košátko
franta košátko Před 2 měsíci
Má pravdu ten chlapec, nicméně já klidně věřim že nás všechny zaprodali ti dobytkové politický, udělaj za peníze cokoliv...
Byt Pegas
Byt Pegas Před 2 měsíci
Dakujem
opzz xsin
opzz xsin Před 2 měsíci
Jen více takových videí, národ se konečně musí probudit ze své letargie.
Honza Ajznboňák
Honza Ajznboňák Před 2 měsíci
Víte co mi příjde opravdu odporné, že Stbáková Burešova dcera se odmítá nechat očkovat k vůli vysokým dávkám protilátek, no hlavně, že ta bolševistická komunistická kreatura chce lidi přesvědčovat abychom se šli očkovat, proč nepřesvědčuje dceru a manželku aby šly do toho. Takoví lidé jsou mi skutečně odporní včetně toho komunistické papaláše Zemana, který se nedávno navážel do Transgender komunity. I ten je mi bytostně spolu s celou touhle vládní skvadrou a spolkem MESSES odporní.
GodPeace
GodPeace Před 2 měsíci
Cítím to stejně, děkuju… Igore. Víte, když mluvím s lidmi, které považuji za dobré, tak mi většinou povědí, hele nemluvme o tom covidu, mě už to leze krkem. Je to hodně o tom, že je hodně lidí unavených touhle situací. Já neodsuzuji ani očka a ani neočka. Jenže bohužel mě mrzí, že namísto toho abychom společně hledali tu cestu a hovořili o té situaci, tak se obviňujeme, jsme vedení strachem a ovlivnění médii a politikou. Víte podle mého názoru hodně (HODNĚ!) lidí ještě pořád mlčí a snaží se žít jako by tady ta nemoc nebyla. Dělají, že jsou slepí a hluší. Často mi říkají, nečtu noviny, nesleduju správy, je mi to fuk, žiji si vlastní život. Ale i těmto lidem jednou dojde ta trpělivost! Nejde pořád přehlížet ukusování svobody! Jednou dojde trpělivost! Jednou pohár přeteče!
opzz xsin
opzz xsin Před 2 měsíci
je, že člověk je bytost duchovní a tělo je jen dočasné. Naší povinností v tomto světě je se napravit, napravit svou duši pro další život a tím pomáhat Stvořiteli dolaďovat tento Sv
Valen Tino
Valen Tino Před 2 měsíci
Možná by neškodilo na chvíli opustit esoteriku a podívat se na to normálně. Aby byla právně kryta všechna zdravotnická zařízení, která vakcínu aplikují, včetně výrobců vakcín atd., rozhodlo se, že očkování bude na dobrovolné bázi, které se pro jistotu stvrdí podpisem zájemce o vakcínu. Dobrovolník netuší, že tímto aktem přišel o všechny nástroje právní obrany, totiž že případný problém po očkování zůstane na straně "dobrovolníka" či pozůstalých bez možnosti stížností a náhrad. Ale jak zařídit, aby se potichu prosadil původní záměr povinného očkování? Jednoduše štvavou kampaní proti neočkovaným, čehož se zhostila tzv nezávislá média za unijní prostředky (jde o unijní příspěvky rozhlasu a televizím za šíření "správného názoru", oficiálně za boj proti šíření dezinformacím). Vůbec nejde o Babiše a spol, kteří by nejraději viděli stoupající křivku HDP a možnost vládnout v další vládě, ale o politiku, která přesahuje naše hranice.
Honza Ajznboňák
Honza Ajznboňák Před 2 měsíci
Četl jsem konspirační teorii, že od podzimu se mají instalovat na veřejná místa kde se zhlukují lidé tzv. COVID turnikety. Každý kdo chce jít na bazén, do restaurace, hospody, nebo na úřad bude muset projít turniketem - ten bude nastaven na QR kód, takže přiložíte mobil s aplikací Tečka, kde máte QR kód a zkontroluje, jestli je certifikát platný či ne. Ti co nemají chytré mobily budou muset to turniketu v papírové vytištěné formě. Bohužel tohle je doba Satanova - kdo nebude mít jeho znamení nebude moci nakupovat, obchodovat a prodávat.
Jana Kumnacka
Jana Kumnacka Před 2 měsíci
Přesně
Andy Mahdy
Andy Mahdy Před 2 měsíci
Pekne video. Nutno dodat, ze pro ty, co toto ridi, je i nas premier ubohou loutkou, ktera se pohybuje, jak nekdo taha za provazky. Myslim, ze pro nas, kteri toto odmitame, prijde velmi kruta "sezona" s nadchazejicim podzimem. Nebudeme si moct jit koupit ani rohlik (s velmi malou nadsazkou). Ten tlak vydrzi jen ti nejodolnejsi z nas... DRZME SE!
Honza Ajznboňák
Honza Ajznboňák Před 2 měsíci
Budou covid turnikety. A pozdějí mRNA čipy, takže čipem nahradíte QR kód.
I Řekl BŮH!💓
I Řekl BŮH!💓 Před 2 měsíci
Já s Vámi v mnohém nesouhlasím z vaší všeobecnou "vírou"a (Univerzem pro všechny) . A Zákon Lásky ,jak jej Vy p. Igore. vykládá te . Ale ? ... Smutné je ,že i Vy ,jste schopný ,něco si uvědomit. Že to je politický Záměr . Byznys. A Plán Rozhodně Zlého . Archanděla Lucifera. Jen ,?! Jak uvádím ,vy nestojí te Zcela a ve všem v komplexní Pravdě v Kristu . On Je Pravda i Cesta . Lidé nikoliv. A ani Kostel ,ani Církve ,ani hnutí,nikdo. Pouze Jediný je ,kdo smířil Svět z Bohem . Jehošua Pomazaný. Šíříte lásku , rozumím . Ale i sám Satan se obléká do Světla ,kde působí skrz "pokoj , mír a lásku" . Ostatně ...Před tím nežli se sám zřekl Přítomnosti Otce ,Boha ,byl jak víme , Izaiáš 14 kap. Srovnat Ezekiela 27,byl dokonalý a nesl Vzor Pečetě ! Jinými slovy On ,byl v podstatě roven Synů . Kristu . Ohledně popisu vzezření i jeho moci ,kterou sám Bůh mu dal . Tudíž ,Satan je dokonalý Iluzionista. ! Dokonale se ukrývá za emoce ,city ,zlo zaměňuje za dobré a naopak . Bez Autority v Krista jeho Ducha života ,nejste nikdo schopen to rozsoudit ,poznat co pochází z Boha Ducha v Kristu ,a co se pouze vydává ,jako Kristus . Vlk ,má na sobě Ovčí rouno . Vlci vždy ,byli trpělivý šelmy ,nežli napadli svou kořist. Je vás mnohé ho poznání . A žádného se pro jméno Krista ,nechcete vzdát. Ne ,vážně není mnoho "cest" ,do Království Boha . Je jen jedna Cesta , Úzká a málo kdo ,po ní kráčí ! Neboť ? Lidé ,nechtějí se ve všem z Kristem Ztotožnit. Umřít s ním plně, na Jeho Křiž. Vzdát se , svého starého života a přijmout v ponížené mysli , Svědectví Krista takové jaké je . Bez příkras ! A emocích ,které ne vždy ,jsou dobrým navigátorem ,jak Poznávat Boha . Srdce ,je nejzrádnější orgán . Říká prorok Jeremiáš 17:9! Lidé Boha přirozeně , nectí jak si skutečně zaslouží . Nejsou toho schopný. Římanům 3 kap. Pouze Milost Boží ,přitahuje k Synů a k Životu .To jeho Láska dávno projevila důkaz k lidem . Ne my . Bůh prvně se rozhodl ,že vydá svého Syna na Kříž ,nežli svět vůbec existoval. On si Vyvolil . A On Povolává. A my ,koho Povolal , mužem slyšet ten Hlas uvnitř. Avšak ? ...Tak jako Syn povolal 12 apoštolů a Bůh Izrael kdysi ,se mohou stále odklonit od svého Povolání. Mohou Boha ,zarmoutit a zradit. Jinak by se Písma ,o tom ani nezmínila. Nevěra věřících ,vždy byla v Bibli napříč , plně odkrytá. Hezký den .
minij hooi
minij hooi Před 2 měsíci
kdo je kdo a co je co! Lenka
Automediace
Automediace Před 2 měsíci
😂 už jsem opatrná, než napíšu, že něco cítím stejně. Před cca 25 lety jsem bývala z Igora (v TV "Noci s Andělem") nadšená, představil Idu Kelarovou... 😳🙏♥️😇💃. A ráda jsem sledovala jeho videa zamyšlení... Nikdy jsem nebyla přítelem jakýchkoliv organizací "těch lepších", takže spolek Goscha šel trochu mimo mě. Ale pak jsem viděla Igorovo video vyjádření k nově přijaté vyhlášce o zákazu kouření v restauracích. Zůstala jsem šokovaná intenzitou jeho agrese vůči kuřákům, jako by ve své touze vládnout všem zapomněl, že všichni jsme lidé. Nejde o to, že nekouřím a dým z cigaret mi vadí. Jde o to, že tehdy na mě "shora" spadlo, že člověk, který odmítá vidět prvně sám sebe v sobě uprostřed, musí být zastaven... Protože všichni zrajeme k nedosažitelné Pravdě, všichni podvědomě toužíme objevit a otevřít LÁSKU V SOBĚ, milovat všechno. Všem proto přeju, aby měli odvahu VIDĚT SEBE v pokoře a sebeúctě, aby je nemusela k probuzení vést jejich nemoc (!), protože všichni jsme JEDNO a Pravda každého je u něho uvnitř uprostřed, nikoliv venku... 🙏♥️😇💃 Lucii Donátovou zdravím v důvěře srdečně ♥️, vím, že ona ví, že "zákon lásky" NEsouvisí s penězi 🤗. P.S. Igor se i zde (17.7.2021) vyslovuje jasně: "Já se svojí bytostnou duší demokrata, já prostě odmítám..." 😂
Radka Matiaskova
Radka Matiaskova Před 2 měsíci
Děkuji za povzbuzující video. Myslím si, že ke spokojenému a šťastnému životu by stačilo přijmout pravdu, že každý má právo na svůj názor na základě svých životních zkušeností a navzájem se s láskou respektovat a nehodnotit💖
Milada
Milada Před 2 měsíci
Děkuji za krásné video a pouze bych chtěla sdílet svůj dojem z cesty na Slovensko před cca 10 dny. Po příjezdu do Púchova vlak obstoupila železniční policie, na nástupišti bylo rozestoupených asi 20 policajtů a kontrovali covid pasy resp. doklad o testování. Jela jsem do svého rodiště a bylo mi z toho moc smutno...kde jenom jsem viděla něco podobného? Aha, ve filmech....a propos ve slovenské televizi hlásili, že na plicní ventilaci je na celém Slovensku 6 lidí!!!
Darina Molikova
Darina Molikova Před 2 měsíci
Igorko, tie beštie, ktoré si vymysleli tie "čistky" ľudstva a následné ovládanie tých, čo prežijú, nie sú totiž ľudské bytosti!!!!!!!!! Preto dokážu činiť tieto zvrhlosti, lebo im úplne chýba cit...! Ale POZOR!!!!! Skončila éra zvaná Kali-yuga a v apríli t.r. začala éra Satya-yuga!!!!!!!!!!!! Takže všetko sa začne obracať k DOBRÉMU, avšak je to postupný proces, preto sa ešte stále zdá, že prevláda zlo... No NIE JE TO TAK!!!!! V apríli sa začala miska váh preklápať na stranu DOBRA!!!!!!!!!!!! VERME PROSÍM V TO DOBRO a čím viac budeme veriť, že príde to NAJLEPŠIE čo môže prísť, tým rýchlejšie sa budú diať veci k jeho dosiahnutiu !
Honza Ajznboňák
Honza Ajznboňák Před 2 měsíci
Já mám opačné informace, právě, že od roku 1966 začal věk Kali - yuga . Do Satya - yuga se dostaneme v roce 2112.
snalim1
snalim1 Před 2 měsíci
Ale Igore, ty vole , ty si ani neuvedomujes, ze jsi to ty kdo siri strach a zlobu. Je to primo nechutne. Myslis si o sobe jak jsi duchovni a vlastne nevis o cem mluvis. No dobre, vsak ty jednou procitnes a budes se pravdepodobne dost divit.
Agnesa Peleskeiova
Agnesa Peleskeiova Před 2 měsíci
Igorko ďakujeme Vam
Karol Oláh
Karol Oláh Před 2 měsíci
Bohužiaľ je to riadené taká je pravda ...
Karla Plicka
Karla Plicka Před 2 měsíci
Krásně řečeno. I příčina je vyřčena, a to Anunnaki, kteří stvořili lidskou rasu. Je třeba si uvědomit, že tu stále jsou a vše řídí a z velmi vysokého nadhledu dělají to, co musí. Důlžité je, že člověk je bytost duchovní a tělo je jen dočasné. Naší povinností v tomto světě je se napravit, napravit svou duši pro další život a tím pomáhat Stvořiteli dolaďovat tento Svět...
Balo
Balo Před 2 měsíci
tenhle týpek musel zažít hippies dobu a žrát hodně papírů a čoudit zelený, protože je úplně mimo
Josef Š.
Josef Š. Před 2 měsíci
Je smutné, že mažete nesouhlasné komentáře, a necháváte jen ty, co s Vámi souhlasí. Ano, bohužel, konspirační teorie deformují ducha. Znovu dávám smazaný komentář - A co když pane Igore máte bohužel zkreslený pohled? Přijal jste konspirační teorie a říkáte tomu PRAVDA?! Je to smutné.
Josef Š.
Josef Š. Před 2 měsíci
@Honza Ajznboňák Hezká sbírka bludných konspirací, co ničí člověka zevnitř. Co používat zdravý rozum a kritické vědecké myšlení?
Honza Ajznboňák
Honza Ajznboňák Před 2 měsíci
Ivo Aštar Benda hovořil o pseudotvůrcích, kteří jsou nahony vzdálené Stvořitelo všeho tedy prvotního vesmíru. Tihle pseudotvůrci nám vytvořili COVID GAMES. A my všichni jedeme podle jejich plánů. Co deformuje ducha je být stále pozitivní a sluníčkový. Tečka
Honza Ajznboňák
Honza Ajznboňák Před 2 měsíci
Podívejte se na to takto. Jistý Ivo Aštar Benda začal už v 90.letech šířit konspirační teorie, všichni se mu vysmívali, a ejhle nyní už v min. 60 % se plní to co kdysi na svých přednáškách predikoval. Čipy pro lidstvo budou, zatím ještě ne, ale svým způsobem jsme už očipovaní, máme čipy v občance, máme čipy v mobilu, máme čipy v docházkových kartičkách do zaměstnání, v benefitových kartičkách zaměstnavatelů. Jen je ještě nemáme pod kůží. Ale to co říkal Ivo Aštar Benda se plní.
Veronika Avatarská
Veronika Avatarská Před 2 měsíci
Děkuji ❤
Ludmila Čechmánková
Ludmila Čechmánková Před 2 měsíci
Igorku krasna slova, moc dekuji, velmi presne trefne a povzbuzujici ....jsi Andel na Zemi ...mej zdravi a uspech❤❤❤
Pavel Beneš
Pavel Beneš Před 2 měsíci
Milý Igore, díky za všechny, kterým pomáháš proti té obludné masáži a vymývání mozků. Já už něco pamatuji, ale takto masově zblblý svět, to ještě nikdy nebylo. Ti manipulátoři přišli bohužel na to, že největším otrokářem lidí je strach a zneužili normální nemoc k divadlu, kde se smrt přenáší téměř v přímém přenosu, když celý den běží titulky kolik jich zemřelo včera, minulý týden, minulý měsíc, jako by bylo zakázáno mluvit o procesu přirozeného zvyšování imunity, protože podle nich lze získat imunitu pouze očkováním, atd. Jsem kategorie 80+, nedám se očkovat a nedám se zblbnout. Šířím sice osvětu, ale bohužel ne tak účinně jako Ty. Držím palce.
Zlatá Orchidea
Zlatá Orchidea Před 2 měsíci
80+ Je smutné, že jsou u nás staří lidé, kteří nemají už pro co, ani po nikoho žít. Takže i odmítají pro sebe a tím i pro druhé cokoliv dělat. Vidí, že nikomu na nich nezáleží a okolí vracejí totéž. A může být hůř, až mladí, osamělí sobci bez rodin a závazků zestárnou. Potom bude sotva kdo ochoten pro druhé cokoliv udělat. A proto jsou třeba pevné a veliké rodiny, kde každému záleží na každém členu rodiny a nikdo není osamělý ani v nemoci. Potom ani lhostejnost nebude bortit vzájemné vztahy v rodinách i mimo ně. Tahle pandémie je zkouška, která vyzkouší celé lidstvo na doraz. Je to jakási nálevka, hrdlo lahve, kterou neprojdou všichni, ale pouze ti co jsou ochotni dělat něco pro sebe i pro druhé a dělat to pořádně, bez podvodů. Tedy nejen se očkovat, ale i druhé očkovat řádně a poctivě, tedy tak jak se dlouhou dobu očkovalo. Tedy ověřit zda očkovaný není již nemocen, zda má, nebo nemá protilátky a zda je dost silný, aby mu očkováno nezpůsobilo vážné vedlejší následky, třeba i alergické. Dříve to prý problém nebyl a dnes to problém je? To je divné, protože u jiných očkování se to stále dělá postaru. Tedy bez většiho ryzika.
Eva P.
Eva P. Před 2 měsíci
Nestalo se mi jednou, kdy prodavačka v obchodě, po výzvě a mém neuposlechnutí vzít si náhubek, vážně řekla, abych se k ní tedy nepřibližovala. Z vlastní vůle, z vlastní iniciativy. Slyšet toto od osoby, která je denně tyranizována tímto opatřením, je neskutečné a svědčí o hrůze, čeho všeho je lidská psychika schopna a jaké manipulaci je schopna podlehnout. Jsme v bodě, kdy zbývající většina lidí se již neprobudí, bude se pouze radikalizovat a útočit na normální. Nicméně je naší povinností jim nepodlehnout a stát si za svým. Upozorňovat na lež a podvod kde se dá, vysvětlovat někomu ale už nemá cenu, je to plýtvání energií. A naučit se zvládat ty tlaky....
Eva P.
Eva P. Před 2 měsíci
@Josef Š. Pro zfašizované ovčanstvo jistě. Ty ohrožuji. Rok a půl mediální masírky udělalo své.
Josef Š.
Josef Š. Před 2 měsíci
A není to opačně? Neohrožujete svým chováním druhé?!
Vladimir Mucka
Vladimir Mucka Před 2 měsíci
Konecne sa ludia. Vzbudily zo sna. Este je cas ale moccasu nebufde shalom Harre krisna
10halfback
10halfback Před 2 měsíci
Jsem naočkovaný a nikdo mě k tomu nenutil a nepřemlouval. Je mi 31 let a jsem sportovec, nekuřák a obecně se snažím žít dle zásad zdravého životního stylu. Neočkoval jsem se kvůli sobě, ale kvůli lidem, kteří by rádi a nemohou z různých důvodů. Je dané a ověřené, že aby se virus nevyvíjel tak rychle ... verze alfa, beta atd... musí být určitá proočkovanost mezi lidmi. Nemusíte se očkovat, očkování vám připadá, jako útok na vaší svobodu - neočkujte se .... Ale pak prosím držte huby, až se zase všechno zavře, až se budou oddalovat operace, až lidi budou reálně chudnout kvůli neúměrné inflaci.... prosím - pak držte hubu. Děkuji. Ryhle jste zapomněli na sestřičky a doktory, kteří v oblecích trávili zapaření celé dny.... Rychle jste zapomněli na lidi, kteří umřeli zbytečně.... Mě to od vás přijde bezohledné. Nehledě na to, že kolem sebe nemám lidi, kterým je zle po očkování - ale mám kolem sebe velice mnoho mladých lidí kolem 30ti let, kteří měli velké starosti po covidu a maj je doposud.... Co takové očkování proti klíšťové encefalitidě - je přeci známé, kolik lidí to očkování zachránilo... Co taková tuberkulóza? Co takový tetanus? .... Dyť to jste taky očkovaní ne? a Proč? Neočkujte se, ale až se to znova rozjede, pak prosím mlčte a nebo řekněte - mýlili jsme se... Pokud mi chcete někdo oponovat, prosím, dávejte mi fakta, dávejte mi věcné argumenty - nadávky nás nikam neposunou. Díky
Honza Ajznboňák
Honza Ajznboňák Před 2 měsíci
Halfbacku, víte co ? Pokud příjde nějaká další a silnější vlna, tak to bude z vás z ovcí, vy jste neskutečné ovce a já jsem vás viděl a vám podobné lidi co vytvářejí štrůdl na hlavním nádraží v Praze, jste neskutečné covidové ovce jenomže problém je v tom, že z klasické ovce je vlna užitečná, z vás ani ta vlna nebude k ničemu. Ale vy to sami do půl roku poznáte. Už se začínají objevovat první smrťáky půl roku po vakcíně viz pán Lasica a nebo určitá forma invalidity na zdraví. A pokud si myslíte že se pletu, tak udělejte pro sebe dobrý skutek. Vy jako očkovaný si vražte na místo třetího oka "adžna" obrovskou žlutou TEČKU a do ni malým fontem písma napište červeně " Vaccinate macht frei " Novodobí Mengele z vás bude mít radost.
Honza Ajznboňák
Honza Ajznboňák Před 2 měsíci
Vy tady pletete hrušky s jablkama. Předně vakcíny na tetanus, tuberkulozu a klíšťové encefalitidě se vyvíjejí několik let, běžné vakcíny se vyvíjejí cca 5 let minimálně. Tohle je experimentální mRNA vakcína a já nehodlám na sobě provádět nějaký experimenty. Když hergot fix za žádné případné vedlejší účinky za 1 ) FARMACEUTICKÁ FIRMA ZA TO NENESE ŽÁDNOU ZODPOVĚDNOST za 2) ANI PŘÍPADNĚ STÁT ČI VLÁDA ZA TO NENESE ZODPOVĚDNOST. A hlavně, že by chtěli aby tu zodpovědnost měl konečný občan. Však se opíchejte a uvidíte až budete mít za půl roku následky nikdo, NIKDO VÁM NEVYPLATÍ ODŠKODNÉ ZA ZNIČENÍ ZDRAVÍ a pokud umřete jako pán Lasica, tak ani pozůstalým nepřipadne bolestné protože nikdo za to nenese mravní, morální a právní zodpovědnost. Jen očkovaný ji musí mít. Nepřipadávám tohle jako fašismus vyšitý ?
Zlatá Orchidea
Zlatá Orchidea Před 2 měsíci
@GoschaTV1 Zdar, fašisto ,s ohnutými zády. Člověk tě tu prosí o ohleduplnost a ty co si tu hraješ ma vysoce duchovního ho napadáš? Víš ty pusu nedrž! Ty piš! Ať každý vidí, jak tu duchovnost naplňuješ! Tedy pošpiňováním, morální zkažeností LGBT, nebo fašizováním rozumných názorů. Víš, Goscho, já mám informace z mnoha zdrojů. I z těch tzv. alternativních, ale ve škole jsem nespala a nespím po flámech jako ty, takže mně chytráci neopijí rohlíkem. A znám také lidi, kterým covid podlomil úplně zdraví a neznám žádného, kterému by ublížilo očkování, jinde než v zemích třetího světa. Ale tam mají dobré léky jen vyjímečně. A ano znám náboženské blázny, kteří by lidi vůbec neléčili a nechali umírat na kde co. Hlavně, aby lidé umírali v co největším množstvím a oni se tomu mohli zvrhle radovat, protože o tom, že by mohli umírat také tito lidé vůbec nepřemýšlejí. A protože tito lidé stejně jako ty o nikom druhém v dobrém nepřemýšlejí, tak ať píší a píší hodně! Ať každý vidí jak vypadá jejich skutečná duchovnost, čemu věří a co je podstatou jejich náboženství. Že prý pouze oni mají pravdu a pouze oni mají právo na svobodu a právo druhé omezovat, to je pro fašisty typické, stejně jako prázdné fráze o duchovnu. A anděl tedy anděl smrti ti to opravdu jednou vysvětlí, ale musíš se ho dočkat.
GoschaTV1
GoschaTV1 Před 2 měsíci
Na ohnutých zádech lidí zmatených tak, jako jsi ty, roste nepozorovaně fašismus. Je mi to líto. Hledej informace, sbírej z různých směrů a zdrojů a pochopíš. V tomhle komentáři meleš opravdu 5. přes 9.. A pikantní je, že máme držet hubu, a pak nás vyzveš ke slušné diskuzi. 😊😀 Super! Ale nevadí a přeju krásné dny, dobré léto. Igor
10halfback
10halfback Před 2 měsíci
Jinak jsem taky proti šikaně lidí, kteří se nechtějí očkovat... ale pouze proočkovaná / promořená společnost zabrání další vlně.... Teď je čas se připravit-očkovat se a zmírnit tak další vlnu, která bude pro ekonomiku totálně destruktivní a to se týká zase nás, kteří se očkovali a rádi by už celou věc urovnali - Takže vaše neočkování lze chápat i jako šikana vůči lidem, kteří naočkovaní jsou. Očkování není o jednotlivci, je to o společnosti. Nenaočkujeme se / Nepromoříme se ..... přijde další a silnější vlna... Tak to prostě je. Přečtěte si vědecké studie (většinou v angličtině) a nedělejte si názory na základě názorů neodborníků jenom pro to, že to zní sympaticky.....
Natalie Kazatsenko
Natalie Kazatsenko Před 2 měsíci
VYDRŽÍME!!!!! Dékuji Igore za nas všechny!! Po celou dobu poslechu jsem mela husí kuži! Natali
Na Říji Ryb
Na Říji Ryb Před 2 měsíci
K tomu zatoulanému čoklovi mne napadlo: proč se vlastně říká "hodina mezi psem a vlkem"?
Na Říji Ryb
Na Říji Ryb Před 2 měsíci
To zpíval už Božský Karel: "Zákon lásky číslo 10 namíchám, ať nejsem sám."
Vendula Brezinova
Vendula Brezinova Před 2 měsíci
Asi by bylo fajn udělat nějaké Gosha setkání v přírodě. Bylo by potřeba vědět, kolik nás je a dozvědět se i jiné důležité věci. Zdravím a děkuji.
Vierka Stru
Vierka Stru Před 2 měsíci
Viera, je najmocnejšia treba veriť na lásku.
Vierka Stru
Vierka Stru Před 2 měsíci
Dajte prosím link na ten dokument o severnej Kórei.
GoschaTV1
GoschaTV1 Před 2 měsíci
Je to na Netflixu, dokumentární seriál o světových tyranech.
Vera Werren Kottas
Vera Werren Kottas Před 2 měsíci
Igorku, ... jste skvělý muž a děkuji za každé Vaše slovo ... je balzámem pro mou duši ❤️🌀💋🙏
Jana Kittová
Jana Kittová Před 2 měsíci
Díky moc.
Vladimír Tomín
Vladimír Tomín Před 2 měsíci
Já nejsem a nebudu nikdy žádným pochlebovačem a tak zkusím trochu oponovat i když v podstatě se vším co bylo řečeno souhlasím, ale pro mne je vrcholem lásky a jejím nejvyším zákonem a maximálním přiblížením se k božství VZÁJEMNÉ OBOUSTRANÉ ODPUŠTĚNÍ JAK MEZI LIDMI TAK MEZI NÁRODY, CÍRKVEMI I CELÝM VESMÍREM jak je to napsáno v originálu JEŽÍŠOVA OTČENÁŠE,Myslíš si Igore že na to lidstvo má potom co tady na této planetě dokazovalo a co jsi vyjmenoval, po celá tisíciletí se nedokázalo domluvit ani na jednom společném jazyku na společném používání energii na společném síření tepla a chladu po planetě vlastně se nedokázalo domluvit vůbec na ničem kromě mamonu zlatého telete a síle zbraní otočených proti sobě a tak se nelze divit že přišla tato doba zůčtování se dvěmi možnostmi buď se zlenivělé penězi zkažené a zastrašené lidsvo zvedne a duchovně dospěje nebo zvítězí biologické technokratické šílenství a teddy násilné přinucení nepoučitelného lidstva k tomuto pokroku hybridů rozmnožujících se jako hermafroidi pod vládou globalistů řízených emzáky , kteří nas ovšem už miliardy let udržují při životě na této planetě....a neboj se to říct...je ještě třetí možnost...třetí světová válka probíhající převážně ve vesmíru mezi spojenými silami pozemskými a mimozemskými dobra a opaku to je zla ovšem dodnes nikdo neví kdo je kdo ...a tak si lidi vyberte.
Vladimír Tomín
Vladimír Tomín Před 2 měsíci
Jsem taky ajznboňák ale už na penzi a bohužel s tebou musím souhlasit protože emzáci z plejád mi v17 letech stáli 20minut v 500 metrech nad hlavou v roce 1971když malovali své kruhy do nedalekého obilného lánu, povídal jsem si snimi přes baterku než mě pozdravili písmenem Z na obloze a během necelých dvou vteřin zmizeli kolmo do vesmíru. V posledních třech letech jsem je viděl asi šestkrát a jednou mi dvěma obřími leasery posvítili přímo před dům zrovna kyž manželka vystupovala ve 21.30 z auta a tak pro mě ufo je uplná normálka a kdo s nimi měl někdy kontakt majího podle aury zapsaného ve své databázi a tak ti mohu potvrvidit že ROŠKO MÁ PRAVDU ŽE SE STÁHLI A ZŘEJMĚ PROTO TAKÉ TRUMP nemohl vyhrát volby a přišel covid a dějí se samá kataklizmata a jde to s námi zkopce a jediná naše záchrana bude asi VLADIMÍR VLADIMÍROVIČ RASPUTIN..a neboj se to říct....všechno i ty tající poly z uvolňujícími se viry je dílo lidských politických idiotů v čele se zlatým teletem .podívej se na můj kanál jsou tam taky fotky ufo s komentářem.@Honza Ajznboňák
Honza Ajznboňák
Honza Ajznboňák Před 2 měsíci
Bohužel mimozemští dobráci před covidem na počátku roku 2020 vzali roha, vysvětloval to mlhavě pán Roško, který taky záhadně zmizel, jde o to, že se tady už 20 let připravuje převzetí planety, proto vymysleli covid. Už jsou scénaře takové, že se tahle planeta opět vratí plazům a člověk bude vetřelcem a tedy cizincem na této planetě. Reptiliáni si dali za úkol terraformovat tuhle planetu. Proto vymýšlí paralelně různé plány jak snížit počet populace na planetě ať už je to Islamský stát, uprchlická krize, nebo COVID. Dokonce Reptiliáni kteří ovládají Čínu doslova zaúkolovali, najít viry a mikroby staré několik desítek tisíc let v ledu, které se nachází na polech, je evidentní, že i to tzv. globální oteplování spouštějí oni, oni chtějí veškerý led na polech nechat roztát natolik aby se z těch ledů pak uvolnili ty bakterie a viry co tam byly v kryogenním stavu několik desítek tisíc let a pokud by se dostali k hostiteli rozjela by se tady skutečná pandemie že COVID by byl jen zahřívací kolo a vlastně DERNIÉRA. Lidstvo by na takové viry, které byly zmraženy v ledu nebylo připraveno. Součástí terraformingu je tzv. terrarizace rovná se terorizování. Bohužel síly světla musely opustit náš " vzdušný prostor" protože se spustily tak obrovské destrukční energie viz 5G sítě, že jim to mohlo poškodit návrat domů.
Jakub M
Jakub M Před 2 měsíci
Krásné video.
radomir kocurek
radomir kocurek Před 2 měsíci
Moc pěkné
Palko Minar
Palko Minar Před 2 měsíci
Igor ak zrno od plevy tak pochop jednu vec aky KOSTOL
Andrea Soukupová
Andrea Soukupová Před 2 měsíci
Děkuji
Jájsem TO
Jájsem TO Před 2 měsíci
Dobrý den Igore... vždyť to je pár let zpátky na planetě co bylo normální otroctví.... vládci jsou pořád ta samá zrůdnost...jako v minulosti... možná ještě horší.... věř tomu že hrají bezcitnou hru ti psychopati....a jediný co je zastaví je TO co by udělali naší predci....co ukončili otroctví vlastní krví...aby se v dalších tělech rodili svobodní
Honza Ajznboňák
Honza Ajznboňák Před 2 měsíci
Hadi tedy Reptiliání dovolili humanoidním bytostem jako je ČLOVĚK žít na této planetě jen určitou úsečku času, ten už skončil a 20 let se maká jak Baťa cvičky na tom aby se tahle planeta opět vrátila plazům, proto se úderem 11/9 a pádů dvojčat spustila lavina terraformingu - terorizování. Plazi nás vnímají a vnímaly jako vetřelce, jako bytosti co tu nepatříme. Podle jednoho channelingu, se jedna reptiliánská bytost, která umí měnit podobu v člověka mu sdělila, že tahle planeta před dávnými časy patřila plazům, a to že vymřeli dinosauři a prehistoričtí plazi bylo způsobeno námi, a mezi tím tu byla i velmi vyvinutá rasa plazů, která za neznámých důvodů uzavřela dohodu že nějaký čas tu můžeme být ale pak musíme vypadnout Proto se spustily úderem pádu dvojčat procesy, které jsou nezastavitelné, proto vlastně museli vzít roha i pozitivní bytosti a už nás jen z velmi velmi vzdáleně pozorují a se svými loděmi už nad naší planetou neoperují z důvodu spuštění energií, které by mohly poškodit jejich vesmírnou posádku. Reptiliáni spustili 5G sítě a další dosud lidstvu ukryté vysokofrekvenční skalární pole, které právě urychluje terraforming. Paralelně s tím vytvořili Islámský stát, terorismus, Brexit, a pochopitelně i COVID GAMES. Teď se hodně tlačí na Čínu aby jim pomohla terraforming ukončit, zavádí se kreditový sociální systém a Čínané teď makají na virech a mikroorganismech nasbíraných v ledu z polů, které odtávají které jsou tu staré několik desítek tisíc let. Připravuje se i plán, že Čína anektuje i Evropský kontinent a podmaní si ji. Mimochodem už se to děje viz užitečný rezident Zeman. Ještě se budou dít věci a lidem se z toho bude ztráce selský rozum. Příjdou ještě větší dardy než covid. Mimochodem i co se týče počasí je v jejich režii.
Xingbao Shi
Xingbao Shi Před 2 měsíci
Ještě ti to nestačilo? Co ti ještě musí udělat aby jsi se probudil z Matrixu? Tak už se prober člověče a uvědom si, že jsi NÁŠ, nemůžeš být zároveň demokrat milující svobodu a havloid. Přestaň číst zrůdnosti jako forum24 a uvědom si, že základem všeho zla v naší zubožené republice byl Václav Havel a lidé(?) kteří ho vytvořili, to je prapůvod vší hrůzy a utrpení, falešný mesiáš který nás zatáhnul do tohoto antidemokratického antisvobodného a ultrakomunistického marxistického satanského systému. Falešná modla Václav Havel=falešná modla vakcína(Cyklon B) Tvoje konečný probuzení a definitivní zařazení mezi nás, dlouholeté bojovníky s Matirxem, bude Bożí zázrak a svátek pro nás pro všechny. Jako člověk, který byl před 31 lety po tvém boku ti držím palce!
Hana Čurdová
Hana Čurdová Před 2 měsíci
❤️❤️❤️
Ludmila Dolanská
Ludmila Dolanská Před 2 měsíci
Děkuji, kéž by nás bylo víc, co takto smýšlíme , vnímáme a domýšlíme ♥️
Lenka Pichlova
Lenka Pichlova Před 2 měsíci
💙🍀
IVAN KLEMBARA
IVAN KLEMBARA Před 2 měsíci
Nejsi sám, vydrž.
Vaclav Stefl
Vaclav Stefl Před 2 měsíci
Jste čistý krásný člověk vychovavam svoje děti ve stejném duchu. Spíše jsem vychovaval poslednímu je již 16.nechodim do kostela protože věřím že církev a bůh nepatří k sobě. Církev je stejná jak komunisti,fasisti nebo prodejný Babis majetek majetek a znovu majetek.prodal český národ prodal zdraví a budoucnost našich dětí. Miluji svou ženu i děti i všechny dobré lidi
Michael Sedlařìk
Michael Sedlařìk Před 2 měsíci
👏👏
Petr Kaňka
Petr Kaňka Před 2 měsíci
Ahoj.. Mluvíš mi z duše. Pokud se někdy potkáme obejmu Tě. 😁
Další
A Tour of Grant Imahara's Shop
10:16
Petr Chobot, Co je Bůh?
1:07:55
zhlédnutí 82 000
gleb x separ - HEY G!
4:08
zhlédnutí 171 957
Ice Scream 5 je Tady!
14:04
zhlédnutí 86 370