Temný

Vrbětice - 5 let od výbuchu - ČT24

Hasičský záchranný sbor České republiky
zhlédnutí 13 799
96% 90 3

čas přidán

 

7. 11. 2019

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 0
Peter Motal
Peter Motal Před 15 dny
a ted jsi predstavte co pro vas chystaji ti blbeckove Valku z Ruskem jak dlouho budete uklizet potom , jestli to prezijete
Josef Doležal
Josef Doležal Před 21 dnem
To byla taková šlupka, že 1000 samopalů odlétlo až na blízký východ. A na Ukrajinu.
Bettyna
Bettyna Před 24 dny
Chválí občany z okolí, ha ha. Kradli jistě až do chvíle, než to odvezli. Česká povaha.
Pavel Zařezávač
Pavel Zařezávač Před 27 dny
Lži a lži. Kdybychom neznali naši Českou povahu. Zlodějina , která se dobře přikryla a ještě se to hodí..
Jaroslav Riedel
Jaroslav Riedel Před 29 dny
Lidičky, Rusové potřebují hlavně klid ke své práci, protože v období pěrestrojky a jelcinismu se dostali do pěkných sraček. Oni opravdu nemají zapotřebí si s někým komplikovat život. A Česká republika? Ta jim je úplně volná. V lepším případě ji berou tak nějak se soucitným úsměvem. Stejně jako Němci. A víte co? Když chcete vidět, jak fungují embarga, tak si pusťte mapy google s panáčkem a projděte se po Moskvě. Uvidíte jednak jen zahraniční auta a spoustu zahraničniho zboží a firem. Kromě Českého bananastánu. Poskoci Flašky Ruzyně totiž přenechali všechny obchody američanům a němcům. Taky si můžete na internetu pustit chas.tv a uvidíte toho "ruského propagandu".
Věra Kodimová
Věra Kodimová Před 29 dny
Stále nechápu,jak ve vedení BIS,může sedět někdo,kdo dostal medaili od cizí mocnosti za spolupráci,není to divné,že to nikomu,(snad jen Zemanovi ) nevadí?
Věra Kodimová
Věra Kodimová Před 28 dny
@Jaroslav Riedel máte Bohužel pravdu,mě stačilo jen před mými letitými kamarády říci,že se nenechám očkovat,to co se potom strhlo,si neumíte představit,kdyby to bylo jen trochu možné,tak by mě asi roztrhali,tak hnusná je dnes doba.Přeji hezký den.
Jaroslav Riedel
Jaroslav Riedel Před 28 dny
@Věra Kodimová Dělat s tím asi nic nemůžeme, protože "názor na věc" je jen jediný správný a kdo vybočuje, je šikanován. Takže ani pro diskusi a analýuzunení prostor
Věra Kodimová
Věra Kodimová Před 29 dny
@Jaroslav Riedel no ale to je přeci všechno špatně,nebo se mýlím? Nabízí se otázka co s tím můžeme my jako lidí dělat,na volby se asi těžko můžeme spolehnout .
Jaroslav Riedel
Jaroslav Riedel Před 29 dny
Stačí si přečíst jen jeho oficiální životopis. Vyznamenání od cizí mocnosti? Za koho kope? Jak se dostaly ty tzv. "důkazy" do rukou novinářů, když to Koudelka neuvedl ani v tajných svodkách pro prezidenta republiky? Koudelka, který dostane vyznamenání od CIA a to bez kamer a tajně? - a za co? Za trapas zvaný "Ricínový olej"? Koudelka, který obvinil Plagu, že se ve školách učí dějepis a čeština v duchu panslovanství, tj. podle ruského propagandy? Koudelka, který nás chlácholí, že nám nehrozí žádní radikální imigranti?
František Cibulka
František Cibulka Před měsícem
aa
David Hyka
David Hyka Před měsícem
nevěřím politikům z žádný strany a novinářským prostitutům již dlouho vůbec nic, takže je mi líto,ale tahle kampaň u lidí kteří mají svůj názor na základě známých faktů, souvislostí a kritickýho myšlení fakt neobstojí... je z toho jen další mezinárodní ostuda a doplatíme na to všichni.
vvorech vvorech
vvorech vvorech Před měsícem
paní redaktorka v modrém .... "do prostoru se rozlétly asi několik...materiálu z muničního skladu" nechybí tam náhodou uvést ty tuny a jakého materiálu se rozlétlo ? ...třeba například - pár pytlú cementu , dva kýble hřebíkú ... nebo něco takovýho ? v podstatě sme se dozvěděli že sme se nic nedozvěděli . musí to bejt pořádná fuška když moderátor má předstoupit před kameru a nic podstatnýho vlastně neříct a hodně toho namluvit .
Franta Vychopen
Franta Vychopen Před měsícem
Je před volbami, proto ta komedie Mají v tom prsty piráti.
Franta Vychopen
Franta Vychopen Před 25 dny
@Dan Nešněra A miliarda na co? Ještě by měl platit majitel, že si to nepohlídal. Hlásili v tv že BIS společně ze západními rozvědkami vytvořili zprávu. Piráti mají ve všem prsty co je proti vládě.
Dan Nešněra
Dan Nešněra Před 25 dny
@Franta Vychopen Vždyť jsi psal, že si to vymysleli Piráti a teď najednou BIS? Ta miliarda byla hlavně za likvidaci škod. Přestańte plácat nesmysly.
Franta Vychopen
Franta Vychopen Před 25 dny
@Dan Nešněra Bis společně s tajnými zahraničními službami. Bylo to oficiálně v tv. Baudyš tady ve videu se podivuje nad miliardou, která byla také podvod za ztracené investice majitele. Za zakázané miny to určitě nebylo a za ukradených 7000 samopalů taky ne. Ještě přijdou další kauzy. To není před volbama všechno. ONI něco vymyslí. Zdravím.
Dan Nešněra
Dan Nešněra Před 26 dny
@Franta Vychopen Nelžete? Vždyť je to lež. S tím vůbec nepřišli Piráti, ale BISka, která k tomu dospěla na základě vyšetřování. Stálo nás to asi miliardu a dva lidské životy. Pak to nepřímo potvrdila ruská média (která má pod palcem Kreml) tím, že naznačili, že šli po zboží bulharského obchodníka. Takže pokud byste chtěl někoho nařknout ze lži, tak určitě ne Piráty. Kdo vám to nakukal? Lživý Sputnik? Piráti mají podle všeho šanci vyhrát volby, takže se o nich šíří různé nesmysly. Přestaňte je laskavě šířit dál.
Franta Vychopen
Franta Vychopen Před 26 dny
@Dan Nešněra Nikdo nenapsal že to odpálili piráti. Ti vymysleli pohádku o agentech. Nikdo nikoho nezavraždil, byla to nešťastná náhoda. Říkali to sami, že druhý den jdou dělat něco nebezpečného. Vždyť je to tak napsané všude. Nikdy nelžu.
M. Dědek
M. Dědek Před měsícem
To, co můžeme slyšet a číst o kauze Vrbětice, by mohlo zamotat hlavu snad i kamenné soše, natož člověku toužícímu se orientovat v něčem, v čem se zatím orientovat prostě nedá. Obecně je možné konstatovat, že vztahy mezi státy v současném politickém uspořádání lidstva jsou komplikované, složité a vedou často k nejrůznějším krizím a válečným střetům mezi státy. Každý, jen trochu rozumný člověk, dojde dříve či později k názoru, že je na čase urychlit vývoj politického uspořádání lidstva. K urychlení vývoje politického uspořádání lidstva nabádá následující výzva: Vybudujme všichni společně nový spravedlivější svět. Určitě to bude stát za námahu s tím spojenou. Litovat změny stávajícího politického uspořádání lidstva budou pouze ti lidé, kteří se v současnosti nespravedlivě obohacují na úkor všech ostatních obyvatel světa. Nový svět je možné vytvořit tak, že se urychlí vývoj politického uspořádání lidstva. Proč a jak je nutné urychlit vývoj politického uspořádání lidstva? Pokračování viz: @t
Petr Dvorak
Petr Dvorak Před měsícem
Mají v tom tedy velký guláš... Když tam v roce v roce 2014 Přijeli do Vrbětic Hasiči , tak zjistili , že ve skladu číslo 12 je požár.. Výbuch byl důsledek požáru. Po 7 letech.. Těsně před volbami, a výstavbou Elektrárny Dukovany .. A Pandemií.. Organizace tajných slůžeb je opravdu dokonalá pan Edward Joseph Snowden by mohl vypravět ... Nevěřím jim ani dobrý den.. 1. Zrušit levnou výstavbu Dukovan 2. Změnit říjnové volby v ČR 3. Nedodat vakcínu Sputník pro Český stát. Děkuji s pozdravem Váše CIA Podpora NATO , a medaiale pro vašeho šefa BIS Koudelku samozřejmností.
Petr Cibulka
Petr Cibulka Před měsícem
RUSKÝ STÁTNÍ TERORISMUS, VRBĚTICE A ČESKÁ POLITICKÁ SCÉNA! Podle dnešní zprávy na Seznamu o účasti ruského GRU na výbuchu ve Vrběticích věděl ministr zahraničí Petříček (ještě ve funkci), věděli o ní poslanci bezpečnostního výboru Sněmovny, přetřásána byla na Bezpečnostní radě, tudíž o ní museli dávno před předvčerejším pátkem vědět i Babiš s Hamáčkem. Samozřejmě i Zeman. Pokud tomu tak, pak ten skandál nabírá ještě obludnějších rozměrů. Rozpolcené ANO a zcela proruská sociální demokracie (včetně Petříčka), svým způsobem "pomocná komunistická strana" se s ohledem na proruské zájmy Zemana a Hradu rozhodly skandál utajit před veřejností. Do toho se Hamáček minulou středu rozhodl, že se Zemanovi zalíbí a sjede do Moskvy obstarat mu jeho milovanou vakcínu. Rozhodoval se, evidentně, věda, co se ve Vrběticích opravdu odehrálo. Svým způsobem máme štěstí, že Babiš je politicky rozpolcený - chce Zemanovi vyjít vstříc, jen ale potud, pokud to nebude mít zničující dopad na jeho obchodní a politické zájmy na Západě. Hamáčkova zamýšlená cesta do Moskvy ho musela vylekat. Kdyby vyšlo najevo, jako že to dříve nebo později by to najevo vyjít muselo, že vláda svým občanům zatajila krajní bezpečnostní riziko a Hamáček do toho vyrazil do Kremlu škemrat, snad větší blamáž na Západě by Babiš ani utrpět nemohl. Jeho politická, ale i obchodnická pověst by šly do háje.To byl nejspíš impuls, proč se nakonec rozhodl informaci zveřejnit a Hamáčka tak donutit, aby se nikam necpal. Pokud informace ze Seznamu jsou pravdivé, pak stav české politické scény je ještě horší, než jsme si kdy mysleli. Vládnou námi vlastizrádci, amorální zrůdy, kteří jsou ještě méně čitelní a předvídatelní, než byli lidé z Husákovy vlády neblahé paměti. Co se ještě musí stát? Martin Jan Stránský, 18.4.2021
Petr Dostál
Petr Dostál Před měsícem
Tak tohohle využil Joe Biden, aby nás navezl jako beranidlo proti Rusku.
̶S̶A̶M̶U̶R̶A̶I̶
̶S̶A̶M̶U̶R̶A̶I̶ Před měsícem
@NetVentures to přeceňuješ ruské ministerstvo pravdy, normálně dostávají 15 rublů za komentář
NetVentures
NetVentures Před měsícem
Gratulujeme, od pondělka si můžete na konzulárním oddělení Velvyslanectví Ruské federace v Praze vyzvednout padesát rublů a pirožek.
Jaroslav Polák
Jaroslav Polák Před měsícem
Vzpamatujte se !
Tomáš Zána
Tomáš Zána Před měsícem
Stop Putinovi, stop rozpínavosti Ruska a Rosatomu. csvid.net/video/video-Nebdyik2kYE.html
Franta Vychopen
Franta Vychopen Před 25 dny
@Petr Cibulka Oni věděli jen to co jim nakukalo BIS a zahraniční služby. Hlásili to ve všech televizích a potom to Babiš a Hamáček museli přečíst jako oficiální zprávu. Toť vše.
Tomáš Zána
Tomáš Zána Před měsícem
@Jan Florián Přesně tak, stop idiotům(ruským dezinformátorům, posluhovačům Putina, Rosatomjaderné mafii).
Jan Florián
Jan Florián Před měsícem
A stop idiotům pane Záno !
Petr Cibulka
Petr Cibulka Před měsícem
​ @Tomáš Zána Asi máte pravdu. Petříček fízluje primárně pro ruské GRU, což reprezentuje Brusel a ne Moskvu KGB.
Tomáš Zána
Tomáš Zána Před měsícem
@Petr Cibulka Akorát myslím, že ten Petříček Kremloposluhovač není.
Petr Kania
Petr Kania Před měsícem
Otazníků je mnoho. Jak mohl být muniční sklad ve Vrběticích ve skladovém areálu společně se sklady jiných firem. ? Jak je možné, že takový muniční sklad, ve kterém bylo munice více než vlastní AČR, patři jedné soukromé osobě ????? Jak je možné, že tam byla zakázaná munice. ? Jak je možné, že to bylo tak špatně zabezpečno? Proč s tím přichází proamerická BIS nyní, v době kdy je krize na východě Ukrajiny? Proklínám strany ČSSD,ANO,TOP09,ODS,KDU ČSL, STAN a PIRÁTY, kteří nás vědomě zatahují do války pod vedením NATO proti Rusku !
Jaroslav Riedel
Jaroslav Riedel Před 29 dny
@Lada Lakus Oni jsou takoví prosťáčci... jeden z takových mých bývalých kolegů třeba prohlásil, že "Bandera byl hodný člověk". To nevíte, jestli se smát nebo brečet. Nic neví o masakru v Babím jaru, nic neví o masakru ve Volyni. Viděli tihle lidé alespoň náš film "Stíny horkého léta"?
Jaroslav Riedel
Jaroslav Riedel Před 29 dny
@D 1212 Víte, to jsou ti věřící, kteří pokládali otýpky klestí na Husovu hranici. Svatá prostoto. To jsou ty správné ovce.
Jaroslav Riedel
Jaroslav Riedel Před 29 dny
@Dan Nešněra a pošle tam Pata a Mata s originálními fotkami v pasech a ti si objednají návštěvu místa teroristického aktu e-mailem :-) A ještě si mezi sebou posílají selfíčka... a používají k tomu české operátory.. :-) Víte vůbec něco o tom, co obsahují třeba metadata takového selfíčka nebo emailu? Kde se zadrhlo vyšetřování, komu měl být email určen? Žeby někomu hodně vysokému politikovi? Nebo v tom jede víc našich politiků a ze strachu, že se to na ně provalí, raději zvolili konflikt s Ruskem? Tím zabili aspoň deset much jednou ranou. Hlavně splnili zadání CIA.
Dan Nešněra
Dan Nešněra Před 29 dny
@D 1212 Je mi úplně buřt, že dostal medaili od CIA. Vytvořit? Si myslíte, že tu ti agenti byli zrovna na dovolené? Stejně tak v Salisbury, když otrávili Skripala? :D Jim to opravdu věříte? :D Rusko to v podstatě potvrdilo, protože jejich média hned naznačila, že šli po zboží toho bulhara. A jak víme, jejich média má pod palcem Kreml. Zinscenovaného? Ukrajinci prostě nechtěli dělat Moskvě d**vku, jako chce hromada lidí u nás. Je dobře, že zrádce Janukovyč nevládne Ukrajině, ještě sesadit Lukašenka a Putina a bude líp..
Dan Nešněra
Dan Nešněra Před 29 dny
@Věra Kodimová Co má být blbost z toho, co jsem napsal?
Frank Wickets
Frank Wickets Před rokem
Zajímalo by mne zda tam byl někdo zraněn nebo usmrcen. Ať už samotnými výbuchy, nebo při následných pracech. Velmi si cením práce všech tam na místě a doufám, že se tam nikomu nic nestalo. Pokud za celých 5 let nedošlo k žádné nehodě, tak se opravdu jedná o mimořádně skvělou a bezchybnou práci.
Jaroslav Riedel
Jaroslav Riedel Před 29 dny
Byli to prej zbrojíři, kteří ten den (asi jako jediní) nedostali dovolenou a nestačili před výbuchem utéct. Na rozdíl od hasičů. No, ale ať se na mě příbuzní nezlobí, byli to obchodníci se smrtí.
Maďar cz
Maďar cz Před 8 měsíci
Co za vím tak 2 lidi při výbuchu. Ale jestli ještě někdo tak to nevím
Další
Události, komentáře
11:10
zhlédnutí 1 000
Migos - Avalanche (Official Video)
3:59
Mše svatá
1:36:15
zhlédnutí 848
ŠVESTKY - Noční (4.díl)
9:08
zhlédnutí 73 387
Albi John Brix - SOUTH COAST
3:14
20 FAKTŮ - Diktátor
5:19
zhlédnutí 94 622