Temný

Soňa Peková: Covid do Vánoc opravdu zmizí, výrazně zeslábl. Potvrzuje se, že není z přírody

reflex_cz
Odebírat
zhlédnutí 483 238
94% 4 554 278

Veřejná beseda časopisu Reflex s genetičkou a viroložkou Soňou Pekovou 6. října 2020
Článek k videu zde: bit.ly/2SEb7QP
Elektronická i tištěná vydání časopisu Reflex můžete nalézt a objednávat zde: www.ikiosek.cz/reflex
Sledujte náš Instagram: instagram.com/reflex_cz/
Staňte se fanouškem na Facebooku: facebook.com/reflexcz/
Dejte ODBĚR pro další rozhovory.
Rozhovor se Soňou Pekovou vede Čestmír Strakatý

Zábava

čas přidán

 

9. 10. 2020

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 100
Valter Wawrek
Valter Wawrek Před hodinou
.pani doktorka.Peková.uctivo sa.klaňam.nad.Vašou.znalosťou odbornosťou nad coronavírusom a potvrdila ste moje vyjadrenia že príznak coronavírusu treba liečiť vyležanim v posteli a uživať horúci čaj z pitím maleho množstva alkoholu to uživali bežne naši predkovia
Withi Profotová
Withi Profotová Před 2 dny
Nechápu proč dává lidem takovou naději...do Vánoc. Je chytrá,jen za tyto argumenty, které nemůžou logicky vyjít a někteří lidé se toho rádoby chytí,by zasloužila!
Lucie Müller
Lucie Müller Před 3 dny
Moderator je nemozny! Pani Pekova skvela.
Pavel Novák
Pavel Novák Před 4 dny
Covid zmizí až to ti mocní dovolí, zmizí až dostaneme očkovaní. Uměle vytvořený vir na redukci obyvatel planety, naprosté zrušení ekonomiky celého světa, omezovaní svobod a nastolení světovlády. Je to součást plánu 1%. Média patří mocným tam vám pravdu neřeknou ani nemůžou...
Jindra Rázl
Jindra Rázl Před 5 dny
Neskutečně inteligentní a sympatická žena. Díky, že je!!!!!!
Eliška Pavlišová
Taková malinká žena, a při tom tak velká svým věděním a hlavně odvahou, ta převyšuje svým charakterem všechny lháře. Díky paní doktorko, jste skvělá a máte srdce hodně lidí....
Andrej Sedláček
Andrej Sedláček Před 8 dny
Problem je ze pani doktorka vysetruje iba relativne zdravych ludi, keby vysetrovala ludi co lezia by mala iny nazor a dalsia vec je ze ona nevie vobec s cim moze mat docinenia, ona to porovnava so skusenostami co ma doteraz, ale taketo nieco nikdy nevidela a nema s tym skusenost, niektore sekvencie mozu byt podobne ale ona nevie co presne kazda sekvencia moze presne robit.
Jiří Janda
Jiří Janda Před 8 dny
Jak je možné použít PCR test pro diagnostiku skutečně nemocných, když tato technologie multiplikuje libovolnou, i jen jednu jedinou molekulu, DNA nebo její zlomek? ('Dle wikipedie)
Eva Šamanová
Eva Šamanová Před 8 dny
Moc děkuji za tento rozhovor a uvedené informace :-)
Juraj Mráz
Juraj Mráz Před 9 dny
Netrepte tu pičoviny prosím vás. Už milión ľudí predtým múdrovalo, že covid už je slabý a neviem aké kokotiny. Teraz je to ešte vo väčších sračkách ako bolo, tak sa prosím vás uvedomte a netrepte len tak hocijaké idiotiny ľuďom a nebláznite im prosím vás hlavy
br. Richard Jombík, sac OH
dáva to logiku, ďakujem za vedecké vysvetlenie a nie novinárske frázy
violka ibike
violka ibike Před 10 dny
ZAUJIMAVE dakujem!!! Pani PEKOVA Je naozaj odbornička !!!!!!!! NIE politik!!!!)!!!!
Josef Si
Josef Si Před 11 dny
Nevím , nevím dnes 14,11,2020 nato koukám s rozpaky. Zmizí-li za 40dnů OK , ale nezmizí-li , tak to spíš paní Pekovou degraduje na úroveň nějaké uklízečky se základním vzděláním , která si povídá se štamgasty v nejhorší putyce. ((PS nic proti pracovníkům se zák. vzděl. , a putykám))
Strojar Strojar
Strojar Strojar Před 12 dny
Na UK katedře biologie se standardně učí, že tyto byť umělé viry na základu chřipky časem slábnou a to tak rychle, že do půl roka ho řeší už jen politik ! Prymula je zrůda co tady už cca před deseti lety chtěl vakcinovat proti něčemu co mělo tehdy podle něj přijít v budoucnu. Tehdy mu myslím premiér Nečas pohrozil ať se uklidní nebo pokud nezveřejní důvod svého "vhledu" do budoucna s tímto jeho očekáváním budeme ho stíhat z možného terorismu ! Tehdy Prymula pohrozil, že to do nás stejně nacpe a že si max. počká až se jeho vlivní známí v Americe dostanou na pozice aby toto mohli prosadit. Po tomto a ve sledu dnešních událostí a tendencí ve světě kdy např. Kill Bil Gates 3 týdny po zjištění této světové nákazy přišel s vakcínou na něco co jsme neznali, bych se ani nedivil, že tato "druhá vlna" je přiživeno, tedy vypuštěno novou prvotní "kulturou" !
Strojar Strojar
Strojar Strojar Před 12 dny
Jste mi velmi sympatická, ale tímhle, že se neangažujete v těchhle nesmyslech a vydíráních ISO jste mě totálně složila. Budu Vám fandit a přát už ne jen jako člověku, ale i jako firmě. ISO není nijak zákonem vyžadováno, jen hlupáci co věcem nerozumí si tím staví své alibi ve výběru firem, že tak dělají přeci odpovědně nebo ještě hůř pro vlastní prospěch znevýhodňují alternativní firmy. Vím z mého oboru jak se pomalu toto stavělo na podnicích co si sami vytvářeli kontrolu a podmínky kvality a jen s nevolí sledovali jak neprofesionálové a vlastně jen ekonomové je okrádali o toto a zpětně se bezmyšlenkovitě začali s tímto vracet jako povinností.
Evka Bodišová
Evka Bodišová Před 12 dny
Výborne pani Doktorka 👍🏻😊 ďakujeme
darnika1956
darnika1956 Před 13 dny
Pravda vždy výjde najavo,
Jaroslav Váňa
Jaroslav Váňa Před 14 dny
Paní Peková by se za svou hloupou předpověď, že do letošních Vánoc tu koronavirus " Koronahnus" nebude, měla omluvit a odvolat ji, protože vyvolala v mnoha lidech marné naděje!
Mexican
Mexican Před 6 dny
Jsem si ani nevšiml, že Vánoce už byly ;)
AVINOVA SK
AVINOVA SK Před 14 dny
Dobrý deň pani Peková, chcem aby ste vedel,i že aj my zo Slovenska vás sledujeme a veríme vám a držíme vám palce. Veríme vám , že ten korona vírus do vianoc zmizne, aj keď to tak bohužiaľ zatiaľ nevyzerá. Pri tejto príležitosti by som vás chcel poprosiť, či by to nešlo nejak tak zariadiť, aby sa ten vírus tak nejak pomaly už začal vytrácať z našich krajín a aby tých pacientov v našich nemocniciach už tak nejak začalo pomaly ubúdať, aby sa to do tých Vianoc všetko naozaj stihlo. Nebo Vánoce tady budou už se dá řict co by dup a bolo by veľmi pekné, keby už všetci pacienti koviďáci boli na sviatky doma a úplne zdraví. Takže sa pýtam, či by to šlo zariadiť, aby ten vírus už zaradil tak nejak spiatočku, alebo ako to vlastne bude? Bude to náhle jako když utne? Jestli skutočne tak, tak by som chcel poprosiť, či by ste to nevedeli tak zariadiť, aby k tomu utnutiu došlo aspoň 2-3 dni pred štedrým dňom, aby sme ešte nejaké darčeky stihli nakúpiť na poslednú chvíľu. Skrátka aby to nakoniec nebolo až na štedrý deň, lebo tento matovič náas tu drží ako nejaké zvery v klietke a keď to nezmizne ešte pred štedrým dňom, tak to vám poviem, to budú Vianoce, aké sme tu ešte nemali, teda úplný horor. Matovič je schopný nás tu zavrieť do karantény aj na tri mesiace, lebo asi potrebuje získať čas, lebo by chcel zatiaľ prepracovať tú jeho sfalšovanú diplomovku.
Jamal Houbolog
Jamal Houbolog Před 12 dny
To jste vážně tak naivní?? To snad ani není možné...
Radoslav Motesicky
Radoslav Motesicky Před 16 dny
Jo Covid 19 zmiznú, ale banda hlupákov, politikov, a vystrašených zostanú. Čo s tým. Snáď to spôsobí. .....
Petr Flener
Petr Flener Před 16 dny
No to si Peková na sebe připravila gilotinu,,,pokud do vánoc covid nezmizí,,, nikdo jí už dál nebude věřit! "Každopádně jí obdivuji,, nebála se říct pravdu, že je virus umělého původu!"
Jamal Houbolog
Jamal Houbolog Před 12 dny
A na to jste přišel jak, Vy pravdo? Zkuste se trochu vzdělávat a používat hlavu.
Jiri Stoppl
Jiri Stoppl Před 16 dny
Pani doktorko, jste skvělá a je jasné, ze jste se vládě nehodila, pač jste řekla pravdu a to právě vláda nepotřebuje, potřebuje lhat lidem, aby na tom bsem mohli vydělávat a manipulovat s lidmi. Vám, tak darovat statni vyznamenani. Obdivuji
Maj sa
Maj sa Před 16 dny
Celoplošne otestujú Slovàkov , Mengeleovci získajú testovaním biologický materiàl Slovanov na ďalší výskum , koróna sa ukľudnī a Adolfina si pridá ďalší červený bodik do splnených požiadaviek Führerovej poslednej vôle, jeho Testamentu.
Nataša Pavlovova
Nataša Pavlovova Před 16 dny
Ahoj našla som fantastické 5min video na tému STRACH vs EKOLOGIA vs COVID19 csvid.net/video/video-9DlUXSvdHiE.html
Radek Chytil
Radek Chytil Před 16 dny
Chytrá baba🤘
Jan Fiedler
Jan Fiedler Před 17 dny
jo urcite ,kazdy zvasta a Covid 19 jede druhou vlnu a nevypada to ,ze by to vzdaval....minimalne rok ci dva tu s nama bude ...
Helena brychta
Helena brychta Před 18 dny
názor odborníka .Děkuji
Miroslav Radačovský
Pani doktorka tvrdila že Covid zmizne do leta , teraz tvrdí že do Vianoc, asi sa treba spytat leto a Vianoce ktorého roku ma na mysli , striela od pasu nezmysly a počet nakazených a mŕtvych stúpa , ľuďom ako ona sa to keca , lebo nemajú žiadnu zodpovednosť .
Miroslav Radačovský
@Joli U hlavne kľud všetko bude 😂
Joli U
Joli U Před 17 dny
Tak běžte na testy, pak se nechejte naočkovat a budete " v klidu" XD
Ludánek1969
Ludánek1969 Před 18 dny
Z historie víme, že epidemie přicházejí a zase odcházejí. Byl tady mor, byla tady cholera, stovky dalších nemocí, jak je vidno, jedná se o regulace proti přemnožení lidské populace. Více se bojím, že nám do planety země narazí obří asteroid, a pak už nezbyde čas na polemizování typu: co a jak !!!
Karel Janyška
Karel Janyška Před 20 dny
Co je to spontánníá řád, spontřánní řád lidského světa a například spontání řád lidského těla s jejich sebepořádacími, sebezáchovnými a seberegulačními účinky ? Dzp.
Zdeněk Svoboda
Zdeněk Svoboda Před 6 dny
Ajé, vy to mapujete i tady v této #žvanírně lidí kde o této problematice vědí vetšinou jen velké 💩😂!? Teď tu v CZ máme stagnaci a až mírný 📉 pokles. Bude se to tu dočasně uvolňovat! V jiných státech je "opožděný bržděný vzestup" viru a přitužují se opatření pro omezení #rychlosti šíření. Nás čeká po Svátcích zase vzestup a tato tzv. třetí, tedy u nás přesněji druhá 🌊 vlna infekcí by měla být, kvůli očekávanému poklesu imunitních látek, vit. D3... v předjaří více vážnější než tato, (i pro mladší ročníky) tato která by podle této paní Pekové měla do 🎄 Vánoc sama plošně zmizet😂🤣!! A to nás v roce 2021 čeká ještě min. jedna 🌊 než vakcinace a promoření tu v CZ i Evropě omezí šíření viru SARS-CoV-2. V chudých státech světa a i u přírodních národů bude vln více, tedy než se promoří bez očkování.
Zdeněk Jílek
Zdeněk Jílek Před 20 dny
Pani Pekova je odbornik který rozumi svoji práci.
Pavol Možutík
Pavol Možutík Před 21 dnem
Uzasne vedomosti preco vas ludia nepocuvaju a veria skorumpovanym politickym prostitutkam.
Katka Neureiter
Katka Neureiter Před 21 dnem
Kdyby moderator nekladl otazky a mlcel, bylo by lepe ... pani doktorka je skvela.
Katarina Vizina
Katarina Vizina Před 21 dnem
Zlaticko, moderatorko, sak trochu daj tu pusu od mikrofonu dalej, pusinka. :)
Karel Janyška
Karel Janyška Před 21 dnem
Vyhlašte dobu covidovou ! Ta spočívá v tom, že každé sebemenší tzv.nachlazení, tedy teplota 36,8, tady úmyslně rezervní a bezpečnostní, bude považována za napadení covidem ! Ničím jiným, jasný ? Na důrazné doporučení k sebeobraně, které bude v televizích opakovaně vysíláno, budou lidé v jejich vlastním zájmu reagovat okamžitým ohřátím těla zvenčí klidnými metodami, například oblečením. Tak zapnou v předstihu imunitní systém, který covid za normálních neaktivovaných okolností umí "podlézt" a je zle. V případě mého návrhu je zaregistrován a zničen ! Co je na tom složitého ? Neznáte teorii spontánního řádu, v tom to je. A je jedno, zda máte tituly nebo ne... Dzp.
Vilma Zbrankova
Vilma Zbrankova Před 21 dnem
Poslechnu si spíše Vás , než p. Slegra. , který stále lidi strasí lidi zvýšeným Covit .
Zdenka Chalachanova
Zdenka Chalachanova Před 22 dny
Pani doktorko, nepochybuji, že máte pravdu, skutečně se to děje. Stojíme za Váma, držíme Vám palce, protože jste statečná, pravdivá, poctivá a čestná. Děkuji Vám. Držte se.
Jiří Janovský
Jiří Janovský Před 22 dny
Neuvěřitelně hloupá vzděláná osoba. Skoro jak Šchmucler!
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 19 dny
povedal nedoučený horník
L. M.
L. M. Před 22 dny
Tá má být ministryně zdravotnictví!
Mila Laba
Mila Laba Před 22 dny
Matovič vybudoval dobrú základňu darcov náhradných ľudských orgánov v Slovensku. Hotová radosť pre organizácie distribujúce ľudské orgány do celého sveta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Keď sme si ho zvolili tak sa dajme rozkrájať na náhradne diely pre cudzokrajných milionárov. To bude kšeft.
malysev
malysev Před 22 dny
pockejme jeste 2-3 tydny a udelal bych s ni rozhovor znovu, jestli nahodou nezmenila nazor :D
Stanislav Matula
Stanislav Matula Před 22 dny
Skončia voľby v USA a ako vyhra Tramp do mesiacas covidom zatočí. Teda po inaugurácii. A z med.hladiska je to umelo vytvorený vírus ktorý sa i sam zabije.
SURPRISINGSKODA skoda
Soňo RESPEKT , že ukážete pravdu..
Hana
Hana Před 23 dny
Paní doktorka by měla vrátit diplom.
Pavla Johnová
Pavla Johnová Před 23 dny
Paní Dr. Peková-klidná, přirozená, nadšená pro svou práci(poslání). Velice ráda sdílím a ráda věřím, že všechno půjde, tak, jak říká.A vím, že čas i z hlediska fyziky je relativní veličina. Elegantní!
P H
P H Před 24 dny
Stačí přečíst nadpis abych se nasral.
P H
P H Před 12 dny
@Robert Sotkowsky Zajímavý graf, děkuji.
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 24 dny
apps.who.int/flumart/Default?ReportNo=6
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 24 dny
O to ani tak moc nejde co je v nadpisu,covid má menší umrtnost,dle nejnovějších dat WHO/opravených,poté co začaly padat žaloby/nežli je to u chřipky,z 3,7 na 0,26 procent.... Tedy myslím že to smrdí kriminálem,pro mnoho politiků ale i tzv.odborníků. Je to ukázka toho jak lze jednoduše a beztrestně manipulovat celým světem.Ročně nám na chřipku umírá kolem 2000 lidí...respektive umíralo,ted se zdá že chřipka přestala existovat,dle dílčích dat, což je také velmi podezřelé.(:
Petr Tresl
Petr Tresl Před 24 dny
Tak kdo ma pravdu?
Richard Rich
Richard Rich Před 24 dny
Ako ten zivot zvlastne funguje - ten co sa do toho rozumie dost bude vzdy za VOLA a ten co o tom nema ani paru robi rozhodnutia . Pani doktorka pre mna ste Superstar - len sa v tomto svete nedockate ziadneho uznania ...a inak suhlasim s Pani doktorkou ,ze je velky rozdiel zomriet na covid ,alebo s covidom. Ja tiez mozem zomriet na krvacanie do mozgu a byt pozitivny na covid ,ale to neznamena ,ze kvoli covidu som si udrel hlavu ...
Dagmar Krotká
Dagmar Krotká Před 24 dny
Soňa Peková "na Hrad"!!!! Je prostě SKVĚLÁ!
JTCz1991
JTCz1991 Před 25 dny
Sona je best jedina duveryhodna kera by mela rozhodovat!!!!!
Samantha Carter
Samantha Carter Před 25 dny
Tak co ty zelená žabičko - Vánoce se blíží a Covídek úřaduje, co vypustíš z tlamky pokud nezmizí? Zmizíš sama? Už aby to bylo, ty střívko obecné!
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 24 dny
Covid neuřaduje ,uřaduje počet nakažených a čím více budeme testovat tím ty počty porostou. Ve švedsku má covid dle teto logiky více než 50 procent obyvatel,promořených již více než polovina,ve velkých městech přes 70 procent.(: /Navíc testy PCR ,vykazují značnou nepřesnost,pravděpodobnost,jelikož virus nebyl stále vyizolován,což je základ pro správnou diagnostiku virů... Polská mikrobioložka popsala efektivitu testů,tímto výmluvným příkladem: Je to jakoby jsme vzali logo z mercedesa,připevnili jej na renaulta,a prohlásili o něm že je to ted mercedes...záleží jakou RNA viru užijeme,vyndáme z celé sekvence,ktery navíc prudce mutuje... Na chřipku nám ročně umírá kolem 1500 lidí,plus-mínus.
Sanieri
Sanieri Před 25 dny
Inteligence a klid..drzim palce
Radek Rys
Radek Rys Před 26 dny
Na základě článku,kde se mluví o výzkumu a práci s covidem v amerických laboratořích a dalších,posléze zastaveném grantu pro tento výzkum se celý proces přestěhoval do číny,kde došlo k úniku.Na počátku president Trump,chtěl vyšetřování a žalobu na čínskou laboratoř,ale časem to vše vyšumělo,alesponˇjsem nezaznamenal,že by se viník hledal a řeší se jenom dopad,ale nehledá se příčina.Vzhledem k ekonomickým dopadům na celý svět jsem zděšen ,že se opět zřejmě pro smrtelníky vlastně nic nestalo.To zřejmě odhalí čas ,co bylo příčinou a kdo jaké měl role. Ps. Děkuji S.Pekové za to,že ustála ataky,ze strany mocných a díky,že jste.
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
Testy PCR Ch.Drostena jsou fejkové,obešly několik zásadních klinických postupů mj nevyizolování viru,,je to počítačem vytvořený test na základě algorytmu....pravděpodobnosti,něco jako když vezmete logo z mercedese připevníte jej na renaulta ,a prohlásíte že je to mercedes,tvrdí polská mikrobioložka,zabývající se viry.
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
Zastavili grant ,200 světových virologů napsalo memorandum o nebezpečnosti dalších výzkumů,tuším v r.2014,bylo rozhodnuto za peníze am.poplatníka přenést jej do Wuhanu ,kde ve výzkumech pokračoval mezinárodní tým,pod dohledem číny...M.Pompeo na tiskovce přiznal že byl virus uměle vytvořen ale nezapomněl říci ře za to může čína,pak to téma z médií vyšumělo, museli by přiznat svou vinu...(_ Na těchto virech a jejich genetických mutacích se pracuje v USA/Kanada,Británie/už poměrně dlouho,HIV,SARS.MERS.Ptačí a prasečí chřipky,nový sars cov 2.Viry byly dle mého názoru použity z toho důvodu že jsou nevyzpytatelne,replikují se,jsou obtížně diagnostikovány,testovány,lze je snadno pouřít k učelům propagandy,strachu,neistoty...a o to to také šlo.O virech,na rozdíl od bakterií,to stále víme velmi málo,dnes se vědci přou i o to zda má virus živou či již mrtvou strukturu. Pokud by někdy došlo k vyšetřování tak bychom museli mluvit o genocidě,mezinárodním soudním tribunálu,jak tvrdí italský soudce Anjelo Giorgiani,který vytvořil pracovní skupinu cca 1000 právníků,kteří situaci vyhodnocují,problém byl také v masovém užití plicních ventilátoru,kde tisíce lidí umřeli zbytečně poté co se lékaři řídili chybnou metodikou WHO... Zde A.Giorgiani v polské internetové TV,spolu s lékaři,z usa,španělska,holandska...kteří mluví o falešné pandémii./A.Giorgiani poslal za mříže 135 členů mafie,tak snad to také nevyšumí do prazdna,ikdyž za plandemii stojí mnohem mocnější..../ csvid.net/video/video-zbCiG-S0lm8.html&lc=UgzaSw9BSwMEYkL2jLh4AaABAg.9FCuDwEoJvO9FEIhpNdgr5
Zbyněk Zbyněk
Zbyněk Zbyněk Před 26 dny
Ledmilhářka,manipulátorka.
Monika Kuchařová
Monika Kuchařová Před 26 dny
Paní Soňa by to měla říct tomu flegrovi nebo jak se jmenuje. Já věřím ji. Byl by to dobrý rozhovor by mu vysvětlila mrazáky na ulicích.
Ramon y Santiago
Ramon y Santiago Před 14 dny
V Ostravě prej už mrazák na ulici mají.
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
Flegr je mediální klaun,podporován farma loby,virus a jeho inenzita,se řídí a šíří uměle...skrze,fejk testy,mediální propagandu ,who...atd.,tedy další vlny zřejmě budou,dávkují je dle potřeby a virusy mutují,proto byl užit pravě virus.
Pegasson
Pegasson Před 26 dny
Ano, v té první linii, jak to paní Peková vnímá, nevidí ty závažné případy. Vidí je ale jiní a ti budou mít názor trochu jiný. Lékaři z intenzivních jednotek, by se také dali považovat za první linii. To že těch "veselých" nemocných je více přeci neznamená, že budeme ignorovat ochranu před virem, který jiné může zabít. Ale co odborník, to názor. Je na tom krásně vidět, že o tom vlastně víme úplný prd. Jen se dohadujeme. Ale ono bude za pár měsíců jasnější, kdo měl pravdu.
recyobchod
recyobchod Před 26 dny
Hm a navíc tvrdí pěknou kravinu, paní, že Covid je jen přidružený a příčinou smrti je ta jiná, třeba chronická choroba. Tak to popíšu svůj případ. Lehký průběh Covidu. S ničím se neléčím, nemám žádné chronické zdravotní problémy. Po uzdravení s Covidem jsem při jakémkoli oslabení cítila jak se jako by ten Covid vrací (nevim, třeba něco ještě v těle zůstává a pak se to při oslabení organismu mobilizuje a opět útočí) a musela jsem znovu odpočívat, jako když jsem se léčila s Covidem. Protože už jsem to prodělala, tak na sobě cítím jak je to stejné. Nebo, mám kolegu, ten to bohužel chytil taky, nakazili jsme se všichni kolegové u nás v práci, momentálně mu nebylo nic. Byl v létě v lázních. Před několika lety měl slabý infarkt. Ale teď momentálně mu nic nebylo. Dostal Covid a je na JIP v umělém spánku, dostal Remdesivir, nevím jak na tom teď je. Před pár dny byl v tom umělém spánku. A pokud teda měl slabší srdce, tak mu to jednoznačně zhoršil ten Covid, protože ještě před týdnem než se nakazil byl naprosto fit (bohužel srdcař...). Takže má zápal plic, něco s tím srdcem a Covid. Takže "s Covidem" může taky znamenat to, že člověk je v rizikové skupině, ale jeho stav nebyl akutní skrz tu chronickou nemoc nebo zdravotní problém. Ale naopak. Jako pardon, ale ta paní, čím víc ji poslouchám ti méně mi připadá, že by tomu rozuměla.
Jana Selucka
Jana Selucka Před 12 dny
@recyobchod ...píšu od své ženy...trestní oznámení bych podal na hygienickou stanici... .-) za nekonání... když Kocourkov , tak pořádnej !
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 24 dny
@recyobchod U nás v severomoravském kraji je to více až 95 procent,jeto i v tomto článku tv nova tn.nova.cz/clanek/mnoho-nakazenych-pacientu-je-bez-priznaku-odbornici-objasnili-proc.html
recyobchod
recyobchod Před 24 dny
@Robert Sotkowsky jak. To víte, že to je 90 procent?
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
Mnoho lidí má příznaky a test negativní a až 90 procent nakažených nemá žádné příznaky,jaké důkazy ještě chceme abychom pochopili že tady něco smrdí.
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
@recyobchod Asi vás budu šokovat ale některé řady testů PCR byly kontaminovány coronavirem,sars cov 2,přiznalo to CDC,vykazovaly málo pozitivity ,proto je upravila farmaceutická firma. ,CDC je uřad něco jako naše hygiena. Efektivnost těch testů popsala známá polská mikrobioložka,která pracuje mnoho let v Itálii u věhlasného vědce v této oblasti prof.Montaneiriho a jeho manželky v labolatoři, a tvrdí o testech PCR,že je to jako kdybychom vzali logo z auta typu mercedes,připevnili jej na ranaulta a prohlásili že je to mercedes,je to naprostá loterie,virus nebyl vyizolován,test byl vytvořen na základě počítačového algorytmu pravděpodobnosti.Nevěřte tomu.(: Tedy také bych nešel na testy,na slovensku mají celoplošné testování zítra. a Vypadá to takhle,to už je totalita: PLOŠNÉ TESTOVÁNÍ OBYVATELSTVA NA COVID-19 ANTIGENNÍMI TESTY, KTERÉ DO TÉTO CHVÍLE NESCHVÁLIL SLOVENSKÝ STÁTNÍ ÚSTAV PRO KONTROLU LÉČIV (ŠÚKL) A FIRMA SD BIOSENSOR NEMÁ NA SLOVENSKU ANI JEDEN JEDINÝ SCHVÁLENÝ PRODUKT SOUVISEJÍCÍ S DIAGNOSTIKOU COVID-19 A KORONAVIROVÝCH STĚRŮ! SLOVENSKÁ VLÁDA JEDNÁ ZCELA PROTIZÁKONNĚ A NUTÍ DO NELEGÁLNÍCH AKTIVIT TAKY LÉKAŘE! Antigenní test má pouze udělenou výjimku od WHO jako prostředek nouzového použití (EUL) a nikdo tak nenese zodpovědnost za jeho spolehlivost, účinnost, nezávadnost, funkčnost a hlavně pravdivost informací a parametrů uvedených v uniklém příbalovém letáku! Na něm není ani uveden držitel registračního rozhodnutí, protože žádné neexistuje!
recyobchod
recyobchod Před 26 dny
Tak to, jak zpochybňuje statistiku a říká, že ona vidí kolem sebe něco jiného... to snad i v prvním ročníku VŠ.... to je její subjektivní dojem. A není možné si to zobecňovat. Na rozdíl od paní pan Flegr opírá svá tvrzení o trošku platnější data.
To mě po*er !
To mě po*er ! Před 27 dny
Jakoze rozestupy a masky ne ne? To mi pripadne hodne nezodpovedne a neprofesionalni.
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
Už jstě někdy chytal komáry voljbalovou sítí?Ta nějak vypadá efektivita roušek na virus,který je cca.1200 X menší nežli mezery vláken roušek...(: apropo proč jsme nikdy neušky nepouživali při virových epidemiích? Byli jsme všichni hloupí,ted jsme chytří...cca od jara 2020.
Vladimíra Némethová
Paní Peková je nebezpečná žena. Týmy vědců na celém světě bádají, ale ona má už od února jasno. Chápu, že lidé chtějí vidět nějaké světlo na konci tunelu, ale naprosto demagogický postoj této damy to opravdu není. Celý svět s pandemií bojuje a všechny nás to omezuje. Že by byl svět plný hlupáků a jediná osvícená byla paní Peková? To jestli se testuje či netestuje přece nemá vůbec žádný vliv na to že v nemocnicích přibývá vážně nemocných a počet úmrtí se zvyšuje. Že nemocní zaplňují i jiná oddělení, nemocniční péče se zhoršuje. Skuteční odborníci už ztrácejí síly vzdorovat těmto demagogiím a já se jim vůbec nedivím. Virus zmizí tím rychleji, čím budeme všichni zodpovědnější. Velice mě děsí, co paní Peková říká. A že má skoro půl milionu zhlédnutí... Zatím jí její,, fundované,, prognózy moc nevycházejí. Jsme všichni rozmazlení a chceme jen práva a jen se bavit... Kdyz se máme trošku omezit, nechce se nám a raději nasloucháme takovýmto lidem.. Je to určitě ta snadnější cesta...
Joi Jorm
Joi Jorm Před 23 dny
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
Mýlíte se do médií hl proudu pronikají pouze názory jedné strany ...jedné línie. Memorandum proti pandémii podepsalo 10,5 tisíce vědců.
Josef Vítek
Josef Vítek Před 27 dny
Dnes je 29.10. Cocid zuří v celé Evropě. Jsme na tom nejhůře v celé Evropě. Paní Peková kdybych měl křištálovou kouli tak bych mohl věštit taky. Možná do vánoc Covid opravdu zmizí a my sní. V to případě budete mít pravdu.
Martin Knittel
Martin Knittel Před 27 dny
Paní chce bít populární? Co to mele za chujoviny.
Jana Selucka
Jana Selucka Před 12 dny
souhlasím ...ale být se píše s ,,y,, .-)
Jozef Marton
Jozef Marton Před 27 dny
Tak a kde je ted pravda? Nebo to ceho by se měla držet Vlada... Jedna kapacita v oboru molekulární biologie tvrdí že do Vánoc nic nebude. Druha kapacita v oboru parazotolie tvrdí,že v 11mesici bude denně 1-2tis mrtvých.
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
apps.who.int/flumart/Default?ReportNo=6
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
Kapacity tvrdily,že budou miliony obětí...zatím to vypadá že jich je méne než na chřipku,dle nejnovějších dat WHO...z cca,3,4 procent na 0,24 ....o stovky procent.Co z toho plyne logicky? Je to globální podvod,jak jinak si to vysvětlit?/a chřipka zmizela,prostě není...(: dle těchto dat./
Stefan Horvath
Stefan Horvath Před 27 dny
Konečne dali slovo aj odborníkovi , ešte keby ju aj tí prihlúpli politici počúvali.Hold ale COVID strašiak sa im hodí..
Stefan Horvath
Stefan Horvath Před 12 dny
Hlúpa hus od pohľadu si pre zmenu ty a nikto ti to nehovorí...,tak seď pekne doma pri deťoch a nechaj si aj ďalej vymývať "mozok" .
jan loskot
jan loskot Před 28 dny
Je to idiot který straší už tak dost vystrašené lidi
Pavel Herink
Pavel Herink Před 28 dny
Jo, pěkně se to poslouchalo... Dneska se ale jasně ukazuje, že pravdu měl pan profesor Flegr. Ono nikdo tehdy nezpochybňoval fakt, že většina lidí prodělá toto onemocnění bezpříznakově, nebo jen s mírnými příznaky, bohužel ale v té mase lidí je určité procento vážně nemocných a jejich absolutní počty prudce rostou spolu s počty nakažených. Naproti tomu zdravotnictví vždycky bude mít nějaké kapacity přes které nebude možné jít. Nemá cenu se dohadovat kdo umřel spíš "s covidem" než na covid, to jsou zbytečné debaty. Průkazné je porovnání průměrných čísel úmrtí v jednotlivých měsících za minulé roky a za letošek. To, co je jisté okamžitě a každý musí vnímat, je přeci přetížené zdravotnictví. Nutnost stavět rezervní nemocnice - "polní lazarety", to rozhodně není běžné pro každoroční chřipkovou epidemii. To je stav, který tu nebyl za posledních mnoho let (popravdě já nic obdobného nepamatuji). Díky tomu, že brzo dosáhneme i těch rezervních kapacit a nebude se možné věnovat všem, podstatně stoupne úmrtnost na úplně jiná onemocnění a choroby. Bohužel tohle mnoho lidí stále ještě nevidí, nebo ve svojí sobeckosti vidět nechce.
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
@Pavel Herink Zde je soudce A.Giorgiani hostem pořadu polské TV,společně s dalšími lélaři,téma Plandemie,vřele doporučuji. csvid.net/video/video-zbCiG-S0lm8.html&lc=UgxfnU_egQoedUQGhrV4AaABAg.9FCvZf4W5K49FQAVbhGFv4
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
@Pavel Herink Co se týká ventilátorů,rukavic,roušek...tak to se obávám že jde o prostý bysnys ale nejdříve bylo toto všechno vytvořit.(: Ventilátory na covid zabíjí,dle statistik z itáie je to 85 procent,zatímco třeba na zápal plic aj virových onemocnení akutní resp.poruchu do 5 procent.Respirátory se nakupovaly dle doporučení WHO,stejně i léčilo,bohužel se ukazuje že to byl omyl,do značné míry,docházelo k trombociditě plic,tedy se pacient prostě udusil,byt jinak mnohdy bez jiných dalších závažných nemocí.....případy řeší it soudce Anjelo Giorgiani,je možno si vyguglit,padají žaloby,nejen na představitele WHO v itálii. Nová data,/mortality/již tak zprofanované WHO,zcela změnily dosavadní,odhady,hypotézy,počty... v globálním měřítku,tedy nezbý než jim věřit.Ukazují že jsem byli obelhaní,jaký jiný chcete důkaz? Co se týká nemocnic tak ředitel největší nemocnice M.Ludvík,tvrdí že počet pacientů na covid nemají ve 40 proc.žádné příznaky,jsou na pozorování...,např.ředitel třinecké nemocnice tvrdí ýe je to 50 procent...taktéž je možno ověřit z dostupných zdrojů. Tedy zabírají místo pro ostatní nemocné. Máme tisíce zdravotnicků v izolaci,většinou zcela zdravých,když už si kladete otázku ohedně přetíženosti nemocnic.Mnozí musí vykonávat nesmyslné a pochybné testy. (:
Pavel Herink
Pavel Herink Před 25 dny
​@Robert Sotkowsky Těch obětí na covid je už přes 3 tisíce a rok ještě nekončí. Každopádně kdybyste mě četl lépe, tak jsem psal, že nemá cenu se dohadovat o tom kdo umřel na covid, nebo s ním :) Pan Kubek to pěkně ukazoval na grafu jarního nárůstu úmrtí v New Yorku, který byl několikanásobně vyšší, než běžně v předchozích letech byl. Jak říkal, důležité je si na tom uvědomit, že velká část lidí vůbec nemusela zemřít přímo na covid, ale v nepřímé souvislosti s tím, že bylo přetížené zdravotnictví a nedostalo se jim té potřebné péče. A to stále ještě hrozí i nám. Pokud se mi snažíte vysvětlit, že nejde o nic mimořádného, proč tedy podle Vás bylo letos najednou nutné nakoupit větší počet plicních ventilátorů? Proč je nutné realokovat kapacity lůžek jednotek intenzivní péče z jiných oddělení pro tyto pacienty a odkládat proto jiné operace? To jsou přeci fakta nezávislá na tom, co pan Flegr i Soňa Peková a jiní říkají. Nebo si zrovna letos plno lidí umanulo, že si prostě půjdou s chřipečkou poležet na přístroje? :) Nebo lékaři a sestry z nemocnic lžou? Věřte, že budu jen rád, když se to nakonec zvládne bez černých scénářů. Na druhou stranu si myslím že pokud se tak stane, tak jen díky těm opatřením, která stále někteří zpochybňují a nedodržují.
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky Před 25 dny
Flegr asi lhal protože dle nejnovějčích dat WHO je umrtnost menší nežli u chřipky,na urovni běžné virozy,z cca.3.4 na 0.24 procent...tedy víte o čem píšete? (: V čechách máme ročně cca.1700 umrtí na chřipku,/kauzální vliv na průběh choroby/zatímco u covidu vaříme z vody virus nebyl vyizolován,a obětí je zatím méně pokud se nemýlím. A asi se shodneme že měřit riziko,nebezpečnost můžeme pouze mortalitou,dnes se to měří např.počtem nakažení,což jsme všichni,žijeme ve zvláštní době,apropo měl jste někdy chřipku,angínu...bez příznaků? (:
Peter Cajka
Peter Cajka Před 28 dny
Je zajimave ze v puvodnim "jadru" tohto virusu, v Cine, je pokoj. Zadna omezeni a jsou v pohode.
Karel Gideon
Karel Gideon Před 24 dny
Tam jak se virus objevi, nasadi velmi tvrdy restrikce, tak i v jinych asijskych zemich a lidi nedrzkujou, drzi hubu a krok, proto se s tim poperou. Zbuznela evropa plna lidskych prav a demokracie se v tom bude placat dlouho, pac evropan nemuze proste sedet chvili doma na prdeli, evropan musi vsude litat a kricet jak ho vlada omezuje, musi denne vymetat obchodaky a podobne. Delame sei to sami.
Iveta Mullerova
Iveta Mullerova Před 28 dny
Paní doktorka viděla covid-19 pod mikroskopem ve své laboratoři. Hledá o něm informace po celém světě. Zbytečně nás nestraší a to je teď moc důležité.
Rasty Hronsky
Rasty Hronsky Před 28 dny
csvid.net/video/video-mwm78iGWh3U.html
Zuzana Lišková
Zuzana Lišková Před 28 dny
Paní doktorko, moc si Vás vážím, Vaše slova mají ,, hlavu i patu". Shoduju se názorově s Vámi. A mmj., i já jsem už slyšela z několika na sobě nezávislých zdrojů, že pozůstalé nutili podepsat, že zemřelý skonal na Covid !!!!! Je to hnus !!!!!!
Jana Selucka
Jana Selucka Před 12 dny
Jelikož jsi hloupá...věříš sračkám.
Karel Gideon
Karel Gideon Před 23 dny
@Zuzana Lišková nesmysl, kterej nikdo nedokázal a je to xkrat vyvraceny ale vypravejte si tu dál ten váš názor.
Zuzana Lišková
Zuzana Lišková Před 23 dny
@Karel Gideon No,jen proto, že mám vlastní názor, ještě nemusíte urážet !!!! A kdyby jste pořádně četl, tak píšu, že ,,....nutili podepsat úmrtí NA Covid " !!!!
Karel Gideon
Karel Gideon Před 24 dny
Nekolikrat vyvraceny hoax, jste dalsi jednodussi co tohle zere. Bezne se vas totiz doktori budou ptat na to co mohou napsat do umrtniho listu. Blbost na entou co tu leti od jara a porad to lidi budou sirit.
Jantar
Jantar Před 28 dny
Super,jen by mě zajímalo co říká dnes :)))Nějak jí to nevychází
verakas2
verakas2 Před 19 dny
...ještě nejsou Vánoce.....
Děda Jára
Děda Jára Před 22 dny
Nepředbíhej. Vydrž. Nezmatkuj. Tohle skončí, ale bude následovat další dějství, a to bude daleko zajímavější. Nech si taky nějakou "šťávu" na to. Pokud se předpověď paní doktorky nevyplní přesně na den, to není tragedie. Větší tragedie nás čeká pokud to zdechne dřív něž budou mít hotovou vakcínu. To pak spustí ...
medicann blackpill
medicann blackpill Před 28 dny
mental gymnastics.
Zlatica Bobová
Zlatica Bobová Před 28 dny
Ďakujeme za povzbudzujúce a pravdivé video.Za čestnosť a poctivosť.Za to,že ukludňujete ĺudi.Vďaka. 🌸🌸🌸
Jana Selucka
Jana Selucka Před 12 dny
:-D PRAVDIVÉ....
svenda jaromír
svenda jaromír Před 28 dny
No - tentokrát teda - nevim, nevim...... Nezbývá, než ji ZASE věřit.
Jamal Houbolog
Jamal Houbolog Před 28 dny
Chápu, že lidé potřebují slyšet něco pozitivního, ale paní Pekovou, Šmuclera, Žaloudíka a další podobné pseudoodborníky bych hnal za současnou situaci k zodpovědnosti. Lidé se nechají snadno ovlivnit a i díky takovýmto neuváženým vyjádřením skutečný stav věci zlehčují. Ani se nedivím emotivním projevům skutečných odborníků Václava Hořejšího nebo Milana Kubka, když vidí, jak lidé přemýšlí a konají.
Marie Stehnova
Marie Stehnova Před 26 dny
@Michal Hruska k
Michal Hruska
Michal Hruska Před 26 dny
Přesně, podívejme se na český národ z nadhledu jako na celek. On říká v jedné větě, já nebudu poslouchat jako stádo ovcí autority, které tomu rozumí, ale v pokračování oné věty zjistíte, že ten český národ, jako stádo ovcí, poslouchá ty, kteří tomu nerozumí - viz např. zubaře a politiky, kteří tepali celé léto proti vládě a protiepidemickým opatřením. Úplně stejně, jako když odborník přes elektro, řekne čechovi, aby se nevrtal v té elektrice a přechytřelý čech se v ní hrabat bude a pak vyhoří.
eduardo atelie
eduardo atelie Před 28 dny
ok p.Dr. Peková Dakujeme Vám a už politicke divadlo odhalili s cielom vakcinovať v USA A na obzore su žaloby Na Súdny dvor pre všetkých politikov krajin EU za zneuživaní politické moci a pre business miliardárov.
Jamal Houbolog
Jamal Houbolog Před 28 dny
Ve společnosti nekoluje pouze vir, který napadá dýchací soustavu, nýbrž i vir napadající mozkové buňky.
eduardo atelie
eduardo atelie Před 28 dny
LEN DEBILY neakceptuju jej odbornosť a veriť theatru s cenzurou je podpora genocide proti Slovanoma je hanbou že SLOVAN STOJI PROTI SLOVANOM,toto vyhovuje programu USA fašizmu na likvidáciu populácie,Národy Slovanov -normálna väčšina nieje hlúpa,vieme o čo ide globalistom a liberalom vakcinovanie s čipmi je navadzanie ludí na hromadné samovraždy.
Jana Selucka
Jana Selucka Před 12 dny
@Jamal Houbolog ...Kašly na něj...je to magor :-D
Jamal Houbolog
Jamal Houbolog Před 28 dny
Národy Slovanov -normálna väčšina nieje hlúpa (Vaše slova). Vy ale evidentně tvoříte výjimku. Je až neuvěřitelné, čemu všemu jsou lidé schopni uvěřit.
margotkao
margotkao Před 28 dny
Přesně tak jak říká paní Peková si to myslím celou dobu.Vše jasně a srozumitelně vysvětleno:-))Přesně takoví lidé by měli být více slyšet a vidět.:-))
Jirkason Benesh
Jirkason Benesh Před 28 dny
Paní doktorka určitě vi o čem mluví! Mimochodem v labácích světových velmocí jsou zapečetěné tak strašné patogeny,!! pokud by nějakým nedopatřením, nebo i dopatřením TOTO uteklo mezi lidi bude to proti covidu jako atomová bomba proti prskavce.
Ivar Vacula
Ivar Vacula Před 29 dny
U nás máme tiež takýchto "odborníkov", ktorí manipulujú davy totálnymi bludmi. Pozrite si MUDr. Bukovského - to je ešte horší týpek ako táto popletená pani.
Jamal Houbolog
Jamal Houbolog Před 28 dny
Nejhorší na tom je, jak ji tu lidé velebí. Do jisté míry to chápu, protože jim dodává naději, na druhou stranu jsou ale někteří lidé díky jejímu pohledu na věc méně zodpovědní.
Jarmila Surová
Jarmila Surová Před 29 dny
Veľmi zrozumiteľná, šikovná osôbka
Jana Selucka
Jana Selucka Před 12 dny
TAK HLAVNĚ ABY JÍ JEJÍ PROGNOZY VYŠLY...ZATÍM TO BOHUŽEL VYPADÁ PŘESNĚ VŠE NAOPAK...TAK HLAVNĚ ŽE JSTE SPOKOJENÁ .-)
Lucka svecova Svecova
Paní Dr. Peková děkuju za vaše vysvětlení celé situace. To co říkate o situaci má hlavu a patu. Opravdu mooc děkuju ❤️🌹👍
Jana Selucka
Jana Selucka Před 12 dny
povíme si po Vánočkách .-)
Nalim CORE
Nalim CORE Před 29 dny
Prenasledujú pravdu. Fašizmus je taký.
empecko23
empecko23 Před 29 dny
Děkuji Reflexu za pravdu. Potetovaný mladík mě iritoval svojí neschopností mluvit do mikrofonu - musí mířit na ústa a né do stropu OMG.
Robert Vancisin
Robert Vancisin Před 29 dny
Rešpekt pred tak Múdrou Ženou! Ja by som len doplnil ze redaktor nemal pravdu ked tvrdil ze sirenie "pozitivne" idnikovanych ludi je exponencialne - t.j. ako hokejka.... pretoze media klamu tym ze miesaju udaje. totizto aby bol priebeh infikovanosti exponencialny - musel by sa v prvom rade robit odber na reprezentativnej konstantnej vzorke napr 20000 odberov kazdy den (este aj to by muselo ist o nahodny odber nie za cielene dohladavanie) ja mam program ktory prepocitava na konstatnu vzorku a aj este na konstantny milion obyvatelov a nie je pravda ze je priebeh expenonencalny ... ano blizi sa k exponencialnemu to ale to co nam prezentuju - pretoze neumerne narastaju pocty odberov ale v prepocte na 10.000 odberov je jemne linearny a to s velmi miernym narastom! od marca si pustam raz tyzdenne kratucky program ktory vyrobi grafy pre Norsko Svedsko Slovensko Cesko a vlastne mozem pustit akukolvek krajinu jedine co potrebujem je subor s udajmi :den - pocet najdenych - absolutny/relativny denny odber vzoriek. vsetko ostatne moj program prepocita a vykresli a vypocita aritmeticky priemer podla datumov ktore mu zadam. momentlalne ma SVK este horsie data ako CR a obe maju 10x horsie ako Norsko krajina kde sa nikdy ruska nenosili....a zhruba 2-3x horsie ako Svedsko...(za oktober)
Karel Janyška
Karel Janyška Před 29 dny
F.A. Hayek: replikace struktur. Skutečnost, že se určité struktury mohou formovat a množit, protože jiné podobné struktury, které již existují mohou předávat své vlastnosti jiným (podřizujícím se příležitostným variacím) a že abstraktní řády tak mohou projít procesem evoluce, v jehož průběhu přecházejí z jednoho materiálního ztělesnění v jiná, která se objeví jen díky tomu, že model už existuje, dala našemu světu novou dimenzi - šíp času. (Blum 1951). Jak plyne čas objevují se nové charakteristiky, jež před tím neexistovaly, sebeuchovávající a vyvíjející se struktury, kterém se - přestože jsou v kterémkoliv časovém okamžiku reprezentovány pouze konkrétními materiálními ztělesněními stávají jedinečnými - bývají jedinečnými entitami, jež v různých projevech přetrvávají v čase. Možnost formování struktur procesem replikace dává prvkům majícím schopnost se takto formovat větší šance na rozmnožování. K množení budou přednostně vybrány ty prvky, které se mohou formovat ve složitější struktury, a nárůst jejich součástí povede k utvoření většího množství takových struktur. Jakmile se takový model objeví, stává se stejně pevnou složkou řádu světa jako jakýkoliv materiální předmět. Ve strukturách mezilidské interakce jsou vzorce činnosti skupin determonovány způsoby jednání přenášenými jedinci jedné generace na jedince generace následující. Tyto řády si zachovávají svůj obecný charakter jedině pomocí neustálé změny (adaptace).
Bet 365
Bet 365 Před 29 dny
ked pani doktorka rozlisuje ci skapal na kovid alebo nie, ale pokial by nedostal kovid tak by predsa neskapal. takze kovid je pricina. a vyhovarat sa ze kovid sem priniesli znova turisti tak co zavru sa hranice ? nezavru. tak to sem prinesu na dalsi rok aj na ten dalsi a zase toto iste bude dokola ? ty co to prekonali tiez je dost ludi co im neni do tanca a su z toho pokrceny. a kde mame statistiky co bude za 10 rokov ked sa zisti kolkym to poskodilo organizmus, aj ked na to hned neskapali a mali len rymicku...
Robin Beran
Robin Beran Před 29 dny
Respekt 👏👏👏
Adriana Kamango
Adriana Kamango Před měsícem
Děkujeme Vám!
Jozo Radovnicky
Jozo Radovnicky Před měsícem
Pani Soňa pre mnňa sţe hrdinkou ,lebo ďokážeţe pomenovať veci tak ako sa majú a vysloviť svoj názor nahlas!!!! Za to Vám patrý nekonečné ĎAKUJEME!!!!!!
gooodwill
gooodwill Před 29 dny
Jozo nehul ten sajrajt máš pak temno v kebuli.
Sveda K.
Sveda K. Před měsícem
Tady je krásně vidět, jak nám vláda a vládní činitelé pořád lžou a ještě se diví, že jim nevěříme. Dostali jsme se velmi rychle do větší totality a hlavně cenzury, než bylo před rokem 1989. Hrůza a děs.
Murko
Murko Před měsícem
Načo s ňou robíte rozhovor, keď ju neviete preargumentovať?
Jiří Katrnoška
Jiří Katrnoška Před měsícem
obávám se že paní dokotorka trošku vaří z vody..
Beřt Blett
Beřt Blett Před 27 dny
@martina seifertova Na ženské mě zajímají nohy a zadek.Vědomosti a vzdělání oceňují až na druhým místě.Ženská co mě chce poučovat musí mít dlouhý bílý plášť a velké kulaté brejle.Pak vidím vědce co má autoritu.Jinak na koročerta neveřím
martina seifertova
martina seifertova Před 27 dny
@Beřt Blett Nohy má především částečně nahaté a to je tak to celé. Ženské nohy jsou skoro vždy hezké, často i velmi sprosté, aniž by to s tou ženou nějak souviselo. Tak funguje první signální soustava u mužů. Takže to, hoši, nepřehánějme. Spíš poslouchejme, co říká. Paní Peková samozřejmě vaří z vody a dělá to záměrně, aby trošííínku vyburcovala. Činí to tak ale nikoliv z blbosti, ale z hlubokou znalostí problematiky, s velkou odvahou, co se týče prognoz, a s velkým nadhledem, s ohledem na lidskou psychiku a fungování nevzdělaných a duševně líných lidí, které chce oslovit. Nikoliv proto, aby se proslavila, alébrž proto, aby jin trošku pomohla.
Beřt Blett
Beřt Blett Před 28 dny
@iakademik Tak aspoň v něčem se shodnem.
iakademik
iakademik Před 28 dny
@Beřt BlettMám na názory Pekové taky svůj názor (ne zrovna úplně pozitivní), ale nohy má fakt pěkný.
Beřt Blett
Beřt Blett Před 28 dny
Doktorka vaří z vody a má pěkný nohy a ty vaříš z čeho?
Mira Ceti
Mira Ceti Před měsícem
neskutocne hluposti co tota zena pusta z ust! Ja sa pytam aky je dovod? Robit zo seba zaujimavu alebo pre prachy!
Miss Recia
Miss Recia Před měsícem
Pani Pekova velmi si Vas vazim. Potrebujeme tento rozhovor v Anglictine aby sme mohli ucit cely svet
Boban Net
Boban Net Před měsícem
No jestli to půjde takovým tempem tak do vánoc určitě je ale do vánoc 2023
Beřt Blett
Beřt Blett Před 12 dny
@Jana Selucka Seš jenom neinformovaná bába co kouká na seriály typu Ordinace v růžové zahradě.Ale já se na tebe nezlobím.Šéf říkal,že máme být tolerantní k lidem s jednoduchým myšlením.
Pavel Mareš
Pavel Mareš Před 25 dny
Přesně. A nemocnice na hraně... To trochu Peková přestřelila...
Beřt Blett
Beřt Blett Před 28 dny
Zeslábne a zmizí a to je všechno.Opatření zůstanou,protože je to výhodný pro vládu.nejenom českou.
Marie Novotna
Marie Novotna Před měsícem
Ano samozřejmě děkujeme.
Anna Kokotkova
Anna Kokotkova Před měsícem
Vladislav Volný
Radek Malý
Radek Malý Před měsícem
Banda hlupáků na jistých místech v Praze jest co jak tasemnice když prdel je do Kořán , na oko v jednom šiku leč u vrat do řiti vysněné ? Jedna od druhé samý šrám 🤔 přeji všem co tvoří cokoli a v dobré víře jako paní doktorka mnoho zdaru 🐟
Deacaros
Deacaros Před měsícem
Peková je možná chytrá, ale má jenom omezené tunelové vidění. Na jaře za ní lezl každý v kdovíjakém stavu, protože se jinak moc netestovalo. Dneska je testování úplně na jiné úrovni co se týče dostupností a množství laboratoří a Tilia (přesně jak říká Peková) odchytává jen malou část případů. Myslím, že vážné případy, nemocné a příznakové si nechávají testovat nemocnice jinde než v Tilii a Peková už s takovými do kontaktu nepřijde. Ale je vcelku jedno jestli je umělý nebo úmyslně vypuštěný nebo přírodní. Jednu věc ukázal dokonale. I jako relativně "neškodné" nachlazení, zabíjející asi jako horší chřipka, dokonale ukázal křehkost současné "vyspělé" civilizace. Kde státy nejsou schopné postarat se o své lidi, "vyspělé" zdravotnictví není stavěné na nějakou epidemii a vylézá krásně na světlo jak je většina politiků naprosto nekompetentních, neschopných a na lidech jim nezáleží. Docela děsivé, když člověk spoléhá na moderní dobu jako na dobu vyspělou se skvělým zdravotnictvím. Dobře to ukazuje jak moc by lidstvo padlo na držku, kdyby přišla nemoc daleko smrtelnější a horší než Covid. Současná doba je spíše úpadek civilizace rozmazlené technologií, pocitem bezpečí a falešným sebevědomím. Civilizace naprosto není připravená na jakoukoliv krizi. Můj tip je, že v budoucnosti se na současnost bude pohlížet jako na další dekadenci srovnatelnou s úpadkem Říše Římské.
Další v pořadí
Kdo Bude Příští Prezident?
4:50
SIDEMEN AMONG US IN REAL LIFE 2
47:46
zhlédnutí 5 205 177
ŽRACÍ CHALLENGE ! / BETA
11:06
zhlédnutí 78 382
Sen Çal Kapımı 19. Bölüm
2:14:56
zhlédnutí 2 666 483
Karanténa Hledá Talent
41:50
zhlédnutí 34 409
A KSI & Pokimane Deepfake has been made
17:13