Temný

Prof.Jan Rak: Možnost změnit tento svět začíná ve změně našeho úhlu pohledu

ROZHOVORY DUŠÍ
zhlédnutí 67 198
96% 983 40

Rozhovor s další krásnou duší, vědomým mužem s otevřeným pohledem na život a realitu jako takovou, s profesorem kvantové fyziky a vědcem Evropské organizace pro jaderný výzkum CERNu Janem Rakem ze dne 3.3.2021 pro ROZHOVORY DUŠÍ ...s lidmi pro lidi.

"Řekne-li se vědec,
mnozí si v prvním okamžiku představí nesmírně vážného muže, případně ženu "v plášti," do svých myšlenek ponořeného badatele kdesi v izolované laboratoři obklopeného zkumavkami a vzorci, kterými jen málokdo rozumí. Ne však v případě milého a usměvavého Jana, který dnes již spíše než v izolaci velmi rád tráví svůj čas ve volné přírodě a to nejlépe bos nebo se otužujíc v zimní ledové vodě řeky se svými nejbližšími, protože dobře zná blahé účinky otužování a vědomého dechu pro naše lidské a poněkud "omezené" tělo. Co však brzy v rozhovoru poznáte je, že jako kvantový fyzik disponuje značně neomezeným myšlením a pohledem na životní souvislosti. Velmi rád používá slovo "synchronicita," v níž spatřuje určitý "důkaz provázání reality každého a všeho na tomto na první pohled reálném světě. Naprosto se s ním ztotožňuji v mnohém a především v názoru, že vše, co máme skutečně ve svých rukou je náš úhel pohledu na životní okolnosti. A tento pohled mění doslova vše...

A já mu jako dalšímu z báječných hostů s láskou děkuji za sdílení a inspiraci nejen pohledem kvantové fyziky o tvorbě naší reality "vyslanou do světa" v našem společném rozhovoru DVOU DUŠÍ."
S úctou, Monika Zieneckerová
instagram.com/monika.zien...
fotoobrazymonika.cz

Jana najdete na:
facebook.com/jan.rak.96


Vřele Vám děkuji vážené divačky a diváci Rozhovorů duší za Vaši dobrovolnou finanční podporu formou DARU, díky které pro Vás mohu natáčet tyto rozhovory.
č.ú. 4413707053/0800

S úctou Vám děkuji, za Rozhovory duší Monika Zieneckerová

A kdybyste chtěli Vy sami posdílet svůj životní příběh a nebo pohovořit o současném dění, které se rozličně a výrazně dotýká životů nás všech, neváhejte mě kontaktovat:
rozhovorydusi@gmail.com


ROZHOVORY DUŠÍ ...s lidmi pro lidi, PRO VÁS, také na sociálních sítích:
Instagram: instagram.com/rozhovorydu...
Facebook: facebook.com/rozhovorydusi​

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 0
Ondřej Kaláb
Ondřej Kaláb Před 17 dny
Děkuji moc
kata jel
kata jel Před 29 dny
Moc děkuji za krásný rozhovor🥰
Petr Zika
Petr Zika Před měsícem
Přestaň udivovat ukaž udivit hlavně sebe. Víš tyto problémy je nás mnoho.
Petr Zika
Petr Zika Před měsícem
Máš v tomto rozhovoru problém. Nehovoříš byť na to máš vúči ostatním jako k sobě. Vše vnímej jako bys hovořil k sobě.
Petr Zika
Petr Zika Před měsícem
Když jsi i zde tím co je vším kam by jsi vstupoval aby ses viděl či vnímal. Sám si mnohostí ukázal jsi tím každou vločkou sněhu( vlastně my připomíná něhu) jinou. Proč by též člo věk...
Petr Zika
Petr Zika Před měsícem
Když jsi všemi cestami která bude lepší? Ti lidé nejsou. Ti jsou ty! Přestaň. Jsi scénárista režisér i protagonista a vlastně též divák. Zkuste si vskutku hrát jak děti. Vždyť v dítěti je stejně hodnotná bytost nadřazenost je hloupostí.
Petr Zika
Petr Zika Před měsícem
Nikde si nebyl nebyl důvod abys někde byl rak tam sebe chápal. Jak bys Chtěl svoji rolilépe... Ani duše k ji lépe nedá v divadle ale sebe v životě. Tu roli... Schválně neopravím.
Petr Zika
Petr Zika Před měsícem
Duše může dokonce smrt odmítnout s tím že to co si přála odžít není úplný. Pak my to chápeme málem jsem to nepřežil. Omyl umřels. Pokračování je v paralelním vesmíru kdy duši je umožněno zrealizovat do detailu svou zkušenost.
Petr Zika
Petr Zika Před měsícem
Jsem paradox nikdy jsem neposlal email. Dialog je fajn. Stále je co se učit. Využil jsem minulost s možnou budoucností jenž se stane fteď. Ty sis seděl na své noze? Jaj totéž znám. I to jaj o mne kdosi ví.
ROZHOVORY DUŠÍ
ROZHOVORY DUŠÍ Před měsícem
Milé divačky a diváci Rozhovorů duší, srdečně Vám všem děkuji za veškeré Vaše krásné a povzbuzující komentáře, pochvaly i podněty k zamyšlení, děkuji i za Vaši vlastní iniciativu a touhu sdílet i své vlastní pohledy nejen na tvorbu reality, ale život a Vaše zkušenosti jako takové. Jste báječní a já nám všem přeji především zdraví a štěstí na našich životních poutích plných hledání a zkoumání... s úctou a láskou, Monika Zieneckerová za Rozhovoru duší ...s lidmi pro lidi.
Magda Chromagažová
Magda Chromagažová Před měsícem
Děkuji za rozhovor. Moooc zajímavé, dekuji❤
Roman Priščák
Roman Priščák Před měsícem
Videl som uz viac rozhovorov s panom Rakom ale toto je asi prvy v ktorom clovek, ktory s nim ten rozhovor vedie sa ho snazi odviezt trochu od tej klasickej debaty o kvantovej fyzike, ktoru ma skoro pri kazdom rozhovore na nieco odlisne. Toto velmi ocenujem, lebo mi to dava moznost ho vidiet trochu aj v inom svetle a pocut tie nazory, ktore vseobecne ma ohladom reality a vedomia vo vztahu k inym veciam. Za mna mozem povedat, ze toto je jeden z tych najkvalitnejsich rozhovorov s nim a velmi si vazim to, ze pani Monika k tomuto rozhovoru (nevidel som zatial ine) pristupila tak ako pristupila. Dakujem!
Mike Mikola
Mike Mikola Před měsícem
Jako vždy nemá chybu.
Vesmírná Bytost
Vesmírná Bytost Před měsícem
Nikdy nemůžeš nikomu vysvětlit své pocity svuj pohled na svou realitu.
Vesmírná Bytost
Vesmírná Bytost Před měsícem
Mně ten pozemský život baví čím dál vic když to berete jako hru a ne z pozice nabozenskeho,nebo materialistického. Život je zajímavý už jen proto,že máme omezené vědomí a hrajem si na objevování tajemství života a pak žasne me nad tím co jsme objevili. Vlastně je to super hrát si na objevitele.
Jul luJ
Jul luJ Před 23 dny
Kdo objevil objevitele? To je zásadní otázka.
Robert Matous
Robert Matous Před měsícem
Já jsem úplně obyčejný člověk, nejsem vlastně nic.. a pokud jsem něčím tak to je způsobeno jen energií, která jde skrze mě.. přišel jsem na svět, nikdo se mě neptal jestli chci, nikdo mi nedal na výběr rodiče, nebo to jak budu vypadat.. co je vlastně mé? Jakou mám zásluhu na tom co dělám nebo jaký jsem?
Svetlana Bartosova
Svetlana Bartosova Před měsícem
počúvala by som vás celé hodiny.... veľmi krásne!!! S pánom Rakom je to vždy zážitok, ale tento rozhovor bol pre mňa jeden z najlepších s ním. Ďakujem a pozdravujem z Talianska 🙏💙💛💙
Monika Dvořáková
Monika Dvořáková Před měsícem
Děkuji krásný rozhovor.
svatopluk Jirkův
svatopluk Jirkův Před měsícem
To je tak příjemnej člověk. Kdyby jsme byly všichni takový to by bylo na světě fajn.
Music 70
Music 70 Před měsícem
Děkuji vám oboum 😉👍🙏🤝👏💐😘💞💗 Moniko, tvoje dětství, spasitel -záchranář...můj taky vzorec chování -kdysi😂. Naštěstí jsme pochopily obě...👍. A z nížiny stoupáme pomalu nahoru. V podstatě nás ti neprobuzeni posouvají dopředu, když to pochopíme.
Vladimír Hlubuček
Vladimír Hlubuček Před měsícem
Moniko, velmi často vás vídávám v údolích Českého ráje a nedávno nahoře na Rokytnici. Ta příroda nabíjí energií, že. Mějte se krásně.
ivona gabor
ivona gabor Před měsícem
Tyden ve tme to tedy klobouk dolu. Bych nevydrzela ani den nesnasim tmu a nesnasim uplne ticho by me kleplo, bez legrace...
Tony Fleming
Tony Fleming Před měsícem
Velice pekny roshovor! Dekuji.
Milan Kříž
Milan Kříž Před měsícem
Kouknou,Rak,voni sou študovanej,sympatickej a fakt se snažej......Ale Jarda Dušek je prostě Jarda Dušek,no.....
Karel Janyška
Karel Janyška Před měsícem
MEDICÍNA STOJÍ NA MYLNÝCH ZÁKLADECH. Kdo nebádá se znalostí teorie spontánního řádu není hoden svého platu, vzkazuje vědcům myslitel myslitelů, nositel Nobelovy ceny Friedrich August Hayek, viz jeho autobiografie, který tohle vůbec nejvyšší vědění lidstva popsal výhradně na neutrální vědecké bázi, tedy bez náboženských, okultních a konstruktivisticko-racionalistických představ, pověr a mýtů a lidstvu předložil. Týká se i medicíny. Latinsky pojmenovat tělo a naučit se ohledávat jeho součásti nestačí. Teorie spontánního řádu je vědeckým popisem samovzniklé a neustále v prostoru a v čase samovznikající řídící struktury všeho ve vesmíru, zejména na Zemi, kde je evidentně nejuspořádaněji. Proto jsme. Spontánní řád, o kterém je tady hlavně řeč, po svém vzniku vykazuje sebepořádací, sebezáchovné a seberegulační vlastnosti a účinky. Myslíme vždy a zásadně v teoriích a vždy je testujeme zkušeností a novými poznatky. I když děláme ty nejjednodušší věci. Tedy rčení šedá teorie a zelený strom života platí jen v případě, že je teorie neplatná. Jejich platnost vždy prokáže až skutečnost. Pro přiblížení teorie spontánního řádu uvádím příkladem ocel, kdy stačí roztavit železo a přidat příslušné přísady a nově vniklý materiál po ochlazení je ocel požadovaných vlastností. Jeho vnitřní struktura se takto nově uspořádala. To samo, jak říkal už v 17.století Giambasttista Vico. Samo, ovšem vědecky popsatelným a popsaným způsobem. Pokud pravidla chování věci obsahují alespoň ve svých charakteristikách podobnosti, právě ony se stanou "lepidlem" budoucího spontánního řádu. Ten je spontánně "pojme" za své prvky a ovládá je pak jeho spontánním procesem vzniklými pravidly. Spontánním řádem je i první živá buňka, tedy samomnožící se element, tedy replikující se spontánní řád, tedy i sám život. Kdo tohle nezvládne, nemůže s úspěchem bádat v lékařské vědě. To je absolutní základ pochopení toho, co to lidské tělo je, a mluvme pro zjednodušení jen o něm. A jsme u toho, jak to, že žije, a to už miliony let ? Tedy už v době, kdy žádná věda ani zdravotnictví nebylo. Je to tím, že i lidské tělo spontánním řádem se svými shora jmenovanými vlastnostmi a účinky je, tady jim říkáme imunitní systém. Ten, ve spojení se svým spontánním řádem, má tendenci všechno udržovat v původní rovnováze. V případě biologických struktur samozřejně v závilosti na zápisu z replikací jednotlivých buněk, tedy DNA evolučních procesech a danostech. Spontánní řád lidského těla, se dokonce skládá z bezpočtu menších spontánních řádů hlavnímu podřízených k ovládání jednotlivých orgánů a dějů v těle, a také s jejich imunitními systémy. Pro člověka nerozmotatelným způsobem tak dochází k souhře, která mu umnožňuje žít a po čase, dáno evolučním zápisen v DNA, bohužel i zemřít. Co z této supersložitosti plyne pro dnešní "covidovou" dobu ? To, že i viry jsou spontánními řády, jinak by nebyly, a covid-19 je replikací, tedy vtělením, spontánního řádu jistého zvířecího viru, zřejmě netopýřího, do spontánního řádu člověka. Stačí ji zabránit a je po něm a jeho pandemii. Jak ? Takto. Včasnou aktivací imunitního systému, který plní zároveň funkci "četníka, a zároveň "opraváře" něčím napadeného spontánního řádu těla a jeho prvků. U viróz je věky vyzkoušeným aktivátorem horečka, která imunitní systém zapíná, ovšem pozdě a v případě coronavirů to už může být i konec života. Pak tedy musí nastoupit lidská inteligence a horečku, tedy zvýšenou teplotu těla, musí vyvolat uměle včas a v předstihu, ještě v době, kdy jsou viry málo namnožené. Takto včas aktivovaný imunitní systém vetřelce vyhledá a lehce zničí. Jak to udělá je pro člověka nerozmotatelná záhada pro svoji složitost. Člověk může odpozorovat jen výsledek tohoto zásahu. A ten je při zodpovědně a včas provedeném "oteplovacím" zásahu, stačí oblečením, vždy úspěšný. Tělo si o něho dokonce samo řekne prvním pocitem nachlazení, ten je s covidem stejný. A samo po uzdravení naznačí nepříjemným přehřátím dost. Je to vyzkoušené nesčetnými generacemi lidí před námi, i když neměli ani tušení o tom, co píši. Za pár hodin je po všem. Vůbec nechápu co to s vědci je, že tento efekt neznají a neprezentují. Nevěřím, že je to jejich nízkou inteligencí nebo "vakcionářskými" ekonomickými zájmy. Vím stoprocentně, že je to jejich neznalostí teorie spontánního řádu. Pokud tento vzdělanostní deficit nedoženou, skutečná revoluce v medicíně nepřijde. Například léčba rakoviny a spousty dalších nemocí totiž vede právě tudy také. Přece škrábneme se a ono se to zahojí samo. Jak to ? Dzp.
Martin Falk
Martin Falk Před 2 měsíci
Ach jo. Opravdu úctyhodná matice skutečností, zkreslených faktů a totálních výmyslů. Navíc vše zabaleno do hávu pro většinu lidí nesrozumitelné a tudíž těžko rozporovatelné vědecké terminologie za účelem dodání puncu věrohodnosti. Komentovat jeden faul za druhým je zde nemožné, snad jen tedy parafráze jedné myšlenky, co zazněla: Existují lidé s paranormálními schopnostmi, ale nemohou je dokázat, protože existuje Boží zákon, který toto znemožňuje... Myslím, že člověk s dlouholetým vědeckým pozadím a honosící se titulem profesor by měl mít větší zodpovědnost v tom, co šíří. Blahopřeji panu profesorovi k Bludnému balvanu a přeji pevné zdraví...
Ivana banavi
Ivana banavi Před měsícem
@Vladimír Ktn .....-------.....
Ivana banavi
Ivana banavi Před měsícem
@Jirka Voráč Veď ani ja Vašu 😉
Vladimír Ktn
Vladimír Ktn Před měsícem
@Ivana banavi ,koľkí páni,vlastne aj dámy by prijali,keby sa postavilo a stálo aj iným uhlom
Ivana banavi
Ivana banavi Před měsícem
@Jirka Voráč Nájsť bod, v ktorom nastane rovnovážny stav.... Nájsť stred v sebe samom.... Všetky fyzikalne zákony platia taktiež (lepšie povedané najmä) na mentálnej úrovni i duchovnej úrovni Kým to ľudstvo pochopí, no najmä bude používať pre dobro celku, ešte veľa vody pretečie....
Ivana banavi
Ivana banavi Před měsícem
Vysvetlite mi, že ako som obyčajnú šnúrku (tkaničku) v teniske prinútila stáť kolmo? Niekedy stála od večera do rána. Keby som ju necapla, možno stojí dodnes 🤔 Ukázala mi tento pokus priateľka... Potom som to skúšala sama a po pár pokusoch sa podarilo. Môj syn dal vyšší level : šnúrka stála v pokrútenom tvare ako kobra. Manželovi, racionálnemu skeptikovi to nedalo a vyskúšal svoje "ľudské paranormálne" danosti. A.... takisto to dal....👍👍👍 Skúste 🙋✌️🙋
Šárka Novotná
Šárka Novotná Před 2 měsíci
Díky za lidi, jako je pan profesor Rak.
Michal Slunský
Michal Slunský Před 2 měsíci
Potřebu pana Raka publikovat v ČR. Polsku, Rumunsku a na Ukrajině svvé hovadiny samozřejmě chápu. Je to vyžranej. starek kretén v důchodu, který se o sebe sám neuměl postarat ani za mlada, natož teď v důchodu. Neumí si doma nejspší uvařit ani čaj, natož namazat chleba nebo housku.
Michal Slunský
Michal Slunský Před 2 měsíci
Problém pana Raka že záměrně v České republice ve své rodné řeči lže. Netuším jak je prezentován médii v Evropě. Pokud by cokoliv z těchto českých blábolů pan Raka bylo kdekoliv v Evropě veřejně odprezentováno, bylo to buď ve veřejném kriminále, nebo v domově důchodců. Jedná se o senilní bláboly starého Československého čuráka, který kdysyi zavadil o Švýcarsko. V Cernu pracují stovky tisíc vědců z celé zeměkoule, Indové, Číňani, Japonci, Korejci,, Rusové, Američané. To že se tam bůhví kdy objevil bůhví kdo s profesurou z ČR znamená ve Švýcarsku asi tolik jako švýcarské hovno.
Alena Mitríková
Alena Mitríková Před 2 měsíci
aha biela magia na parkovanie cele zle karma je zdarma vesmir vam ukaze preco ste si to miesto nemali vyzualizovat a tiez to nebude nahoda
Ivana banavi
Ivana banavi Před měsícem
Tu nejde o mágiu, ani o vizualizáciu. Ide o vnímanie seba samého a ovládanie vlastnej mysle. To nás v škole neučili a farári zastrašujú mágiou, ezoterici karmou. Manžel vždy, keď sme prijiždeli autom neskoro večer domov, frflal, hundral, komentoval, že zase bude všetko obsadené a budeme krúžiť okolo činžiaku a hľadať miesto na parkovanie. Tak sa aj vždy stalo! Keď som šla domov sama, v pohode som odparkovala a veľakrát rovno pred naším vchodom. Či niekto v Tom čase šiel do divadla alebo odchádzal z návštevy? Kto ví... BYŤ V KĽUDE A ĎAKOVAŤ. To je celé😇🙏😇 Nie sú to žiadne násilné mágie a vizualizácie. Manžel po čase, keď som mu toto povedala, prišiel domov natešený, že ono to fakt funguje ❣️✌️❣️ Svoje hundravé predpovede a predstavy ovládol 👍 Ako sa to vraví ??? Nemalujme čerta na stenu ! Radšej anjela 😇🙏😇
David Kočí
David Kočí Před 2 měsíci
Jste oba krásní...:-) Díky za pohodu...Dav
Listen to your heart
Listen to your heart Před 2 měsíci
Jan Rak.. velmi sympatický mladík v:D🖤 ať se daří Honzíku!
Listen to your heart
Listen to your heart Před 2 měsíci
A vy slečno, jste moc sympatická krásná žena:). ❤️ Jak vyzařováním, tak i vzhledem ❤️ božská
Listen to your heart
Listen to your heart Před 2 měsíci
🍀🍀🍀
Miloslava Patzeltová
Miloslava Patzeltová Před 2 měsíci
Sama sebe jsem pobavila touto větou ." Světlo najdeš při pobytu ve tmě " Mimochodem jsou i jiné "tmy" v kterých se dá dojít k tomu o čem vyprávějí ti co pobyt ve tmě absolvovali. Například prožití různých druhů nepohodlí , překonaní strachu,, nebo dobře zpracovaná tragická zkušenost či osudová ztráta.
Desoja 35
Desoja 35 Před 2 měsíci
Pane profesore , vaše povídání je libozvučné, protože tíha a komplexnost světa je tak neúnosná, pro většinu z nás, že je jednodušší mít koncept světa, ve kterém je úleva v pocitu " konečně mi došlo"...ale je to jenom kompenzace v rámci adaptace ve střetu těch divokých sil, které svět utváří...lidské vědomí neobsáhne tuto složitost, na to jsme příliš omezeni...ale snaha se pro život počítá...
Miroslav Duška
Miroslav Duška Před 2 měsíci
NEMÁTE DUCHOVNÍ SCHPONOST ANI ZA MÁK.
Martin Kočí
Martin Kočí Před 2 měsíci
Všude je krásně, pokud je krásně ve Vás, můžete býti kdekoliv na světe a zažívat krásu každý den a každý okamžik. Pokud objevíte radost v sobě, objevíte štestí a zjistíte, že dovolená není místo na které jezdíte, jedete, ale místo ve Vašem srdci ve Vaší hlavě, kterou můžete prožívat každý den, bez ohledu na to co se děje kolem Vás. Protože, když změníte to co se děje ve Vás, změníte to, co se děje kolem Vás, změníte svět. Obráceně to nefunguje.
Ivana banavi
Ivana banavi Před měsícem
👍🤗👍
vladimirka
vladimirka Před 2 měsíci
Pana profesora Jana Raka miluju od té doby, co se objevil v mé realitě :-) Vnímám vše stejně. Moc hezký rozhovor.
V C
V C Před měsícem
@hana žúborová miluji ho
hana žúborová
hana žúborová Před měsícem
@V C ještě víc.
V C
V C Před měsícem
​@Eva Zatkovska hm
Eva Zatkovska
Eva Zatkovska Před měsícem
Sledujem ho aj ja,vela mi to dáva,úžasný človek
V C
V C Před 2 měsíci
@vladimirka wt?
Ivana banavi
Ivana banavi Před 2 měsíci
Ďakujem hovory s duší. Porozprávala som sa aj ja s tou svojou 🤗 Narodila som sa s tým, že som šťastná, keď hru "Človeče, nezlob se!!!" vyhrala moja staršia sestra, a ešte šťastnejšia, keď som ju videla šťastnú po jej výhre. Otec ma hecoval, menil pravidlá, keď som jej nevyhodila panáčika. Dal mi pokutu, že vyhodil môjho, ale ja som bola o to šťastnejšia. Zrejme nechápal ! Ako som rástla, nechápali ani ľudia okolo mňa, nechápali spolužiaci nechápal tréner stolného tenisu. Vraj nie som víťazný tip a nemá význam sa mi venovať, hoci ma veeelmi bavil. Nechápu ľudia dodnes moju prajnosť. Neveria. Vidia za mojím konaním pretvárku... Niekedy si myslim o sebe, že nepatrim do tohto sveta a patrím na inú planétu. Absencia súperenia, ale hlavne výhry nad ostatnými, ma diskvalifikuje z dnešného dravého spôsobu života. Ste viacerí takto "postihnutí"??? 😉💓😉
Ivana banavi
Ivana banavi Před měsícem
@Jiří Musil ....a teraz ma osvietilo 😇✌️😇 a prišlo mi na myseľ v súvislosti s tým, čo vravel pán profesor Rak. Že elektróny sa správajú podľa toho, kto sa na ne pozerá, teda že je pozorovateľom ovplyvnená ich dráha letu... Ako na nebi, tak i na Zemi. Ako v mikro, tak i v makrosvete Heureka ❣️❣️❣️
Ivana banavi
Ivana banavi Před měsícem
@Jiří Musil Zem hostí "veselú" paletu rôznorodých bytôstok z rôznych svetov... Či? Žeby to bolo ako v príbehu o malej dušičke a Bohu od Donalda Walscha? Želám Vám krásne dni žité navzájom krásnymi bytosťami.... Verím, že sme všetci v jadre krásny.... škola života je úžasná 🙋🍀🙋 "Akým autobusom cestuješ? Aj ja chcem takým cestovať" - povedal mi kolega na margo toho, keď som sa zastala mládeže, že nie je drzá, ani arogantná a uvoľní úslužne miesto starším, veľakrát ma predbehnú. 🙏👍🙏 Svet si nesieme v sebe, zrkadlí nám naše vnútro.... Ak nie som spokojná s tým, čo vidím vonku, pozriem sa do seba... Ak som uvidela v situácii moje pochybenie z minulých dní, použijem štyri slovká: Ďakujem, Prepáč, Odpusť, Milujem Zaberá to 🙏🙏🙏 Každá jedna bunka v mojom tele ich počuje a nastáva náprava, reset 🤗✌️🤗
Jiří Musil
Jiří Musil Před měsícem
Klikl jsem si nechťa na odeslání před ukončením.Jen stručně.Na toto téma by se dalo hodně psát,ale nám je to jasné.Spíše by tyto řádky k zamyšlení potřebovala většina lidí.Většina preferuje jen rozum,za city se většina stydí a netuší,že to je právě projev lidského ducha a všechny citové prožitky jsou jediné co je jejich vlastnictvím a co si berou na druhou stranu s sebou.Z rozumu vůbec nic!Tak ať se Vám moc daří Vašim jemnocitem se dotýkat spících duší lidí a probouzet jejich cit,jejich ducha.❤
Jiří Musil
Jiří Musil Před měsícem
@Ivana banavi Ze srdce Vám děkuji za Vaše řádky,protože jsem moc vděčný když si na mne vzpomene a ještě navíc má text duchovní náplň i když to tak pro někoho na první pohled nemusí vypadat.Člověk totiž ve skutečnosti nemá žíti podle dosavadních pojmů a názorů,ale má se státi více člověkem citu.Tím by vytvořil nutné pojítko k dalšímu vývoji celého stvoření.A Vaše zralá,cituplná dětská dušiška se tak cituplně zachovala.
Ivana banavi
Ivana banavi Před měsícem
@Jiří Musil Keď som čítala Vaše riadky, prišlo mi ďalšie z detstva: Cestou okolo mestskej tržnice som prosila mamičku kúpiť kytičky snežienok od uzimenej babičky: "Kúpte panička snežienky, kúpte" Dodnes ju vidím pred očami, prútený košík pred ňou na zemi už prázdny a v oziabajúcich rukách posledné dve kytičky snežienok. Prešli sme ju a vyzeralo to tak, že ďalej babka bude mrznúť a do dnes cítim úzkosť, akú som cítila v duši. Keď mamička na moje vysvetľovanie a smútok v očiach sa otočila a povedala: "Tak poď teda, kúpime ich, nech babička môže ísť domov zahriať sa 🤗", nebolo snáď šťastnejšieho dieťaťa na planéte ❣️❤️🍀❤️
bolihood
bolihood Před 2 měsíci
Monika Zieneckerová: dovote mi upozirnit, že stačí oslovit obecenstvo titulem "Milí Diváci", to zahrnuje totiž gramaticky mužký i ženský rod, není třeba tak úzkostlivě dbát na užití výslovně obou rodů, tj. "Milí diváci a divačky" :), pokud nejste zarputilá feministka.... na druhé straně "dámy a pánové" je jasné.... Dobrý večer
Jogurt
Jogurt Před 11 dny
@Jul luJ Zas jeden transgender.Běžte s tím někam.
bolihood
bolihood Před 23 dny
@Jul luJ pak je to vůl
Jul luJ
Jul luJ Před 23 dny
Co když se někdo neidentifikuje jako dáma a pán?
Svatava Trtíková
Svatava Trtíková Před 2 měsíci
👍🍀
Iva Heidtkova
Iva Heidtkova Před 2 měsíci
Nádhera, děkuji srdečně. Ať se vám daří. 💖
Bohumil Heneberk
Bohumil Heneberk Před 2 měsíci
muži si hrají, aby sestrojili myčku, pračku, aby ženám zkusili ulehčit jejich práci se zemí božskou, děkujeme...
Zdenka Veselá
Zdenka Veselá Před 2 měsíci
Príjemný rozhovor a pouční dakujem :)
Ludmila Svoboda
Ludmila Svoboda Před 2 měsíci
Modlidba plná emocí pracuje .
KEEP CALM AirPavel
KEEP CALM AirPavel Před 2 měsíci
39:13 když mi někdo dá tuto otázku tak odpovídám otázkou a to : bál/a jsi se narodit ? :)
KEEP CALM AirPavel
KEEP CALM AirPavel Před 2 měsíci
@Kristina Malkova jasně :) v mích 40ti mi může většina 20letých ˇˇˇˇzávidětˇˇˇˇ v dobrém slova smyslu a nejen zdravé a pohyblivé tělo ale i mysl , fajn den přeji :)
Kristina Malkova
Kristina Malkova Před 2 měsíci
@KEEP CALM AirPavelnebýt připoutaný k tělu neznamená se o něj nestarat....je to jako s autem, když se o něj budeš starat vydrží ti déle...to samé s tělem...každý strůjce svého života....svoboda znamená dělat co chceš ale také brát za to cos udělal, jak ses rozhodl následky
KEEP CALM AirPavel
KEEP CALM AirPavel Před 2 měsíci
však byt ˇˇtělemˇˇ neni špatný přeci když si uvědomíš pomíjivost všeho tak si taky budeš vybírat co a čím se necháš ovlivňovat přeci dojít k tomu že si mohu ˇˇsvůjˇˇ postoj k čemukoliv ovládat tak jsi svým způsobem svobodnější , nejsme tu nikdo ˇˇomylemˇˇ osobně to vnímám jako ˇˇvývoj školuˇˇ z pohledu jedince jsem spokojený z pohledu celkové společnosti (převažující) :) už ne ale : ˇˇnepřítel ať už chtěl nebo nechtěl nejlepší byl učitel ˇˇ :)
Kristina Malkova
Kristina Malkova Před 2 měsíci
lidé se nebojí smrti...je to jednodušší než si myslíme...lidé jsou prostě připoutáni k materiálním věcem, i k tělům, jak svému tak ostatním (rodinní příslušníci), a prostě se bojí to vše opustit...jak jednoduché...strach se od toho všeho odpoutat
Markéta Šmídová
Markéta Šmídová Před 2 měsíci
Nadhera, dekuju 💚
Matúš Juriga
Matúš Juriga Před 3 měsíci
Ďakujem krásne
Ivana Metelkova
Ivana Metelkova Před 3 měsíci
Díky Honzovi, dnes jsem opravdu potřebovala slyšet přesbě to, co říkal. Moc mi to pomohlo
Majka371
Majka371 Před 3 měsíci
Príjemný rozhovor dvoch príjemných ľudí. Ďakujem.
Další
Vaccine Magnetic Powers #Shorts
0:58
zhlédnutí 1 020 324
Anna Hogenová: Život v přesahu
1:30:12
Láska | KOVY
8:47
zhlédnutí 247 596
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
zhlédnutí 164 509 634