Temný

Proč Mám Málo Přátel

Jmenuju Se Martin
zhlédnutí 76 668
98% 756 11

Hlasování v anketě Esquire MAN: esquireman.cz/kategorie/do-35-let/martin-carev
NOVÝ MERCH - Lets-Live.eu

Instagram - instagram.com/martin_carev
Facebook - facebook.com/JmenujuSeMartin
Twitter - twitter.com/youtuber_martin
Obchodní záležitosti - carevmartin@gmail.com

Zábava

čas přidán

 

24. 10. 2020

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 100
Kryštof Navrátil
Kryštof Navrátil Před 23 dny
JÁ NEMÁM ŽÁDNÉ PŘÁTELE :(
Živena Rebeka Kováčová
Tak v tom prípade by bola moja psychicky chorá, toxická, konfliktná a zatrpknutá svokra dávno mŕtva. Ona nemá kamarátov žiadnych a tých jej 5 detí z ktorých sa jej 3 vyhýbajú by ju nezachránilo. Dobrý vzťah nemá ani sama so sebou. Zatiaľ čo zosnulý svokor bol najlepší, najpočetnejšie a najvážnejší človek akého som kedy videla a vychádzal doslova s každým. Irónia že "svine sa dožije najdlhsie"
Andel Dabel
Andel Dabel Před 2 měsíci
V kolika letech jsi/jste našel/našli svého nejlepšího kamarádka?
Aneta
Aneta Před 2 měsíci
Já kolem sebe mám lidi se kterýma se jako bavím ale jenom nēkdy ale já bych potřebovala třeba jenom jednu kamarádku nebo kamaráda se kterým si budu dobře rozumēt takže jako mám přátelé pár protože vēřím a deto vidēt že nēkteří jsou falešní ale moc si s kamarádkama nebo kamarádama nerozumim🙁.
Therezkkaa
Therezkkaa Před 3 měsíci
S kolika přáteli se vidím týdně? Je to smutný, ale už dlouho to je 0.
Lálálá
Lálálá Před 3 měsíci
Tak já jsem byla vždycky ta která nikdy neměla moc kamarádů. Ve třídě se s nikým moc nebavím a mluvit s někým cizím mě děsí. Mám 4 kamarády a 2 lidi se kterýma se bavím. A stačí mi to.
Tereza Bláhová
Tereza Bláhová Před 5 měsíci
Ja to mam s prateli trochu slozity mela jsem dovy kdy jsem se ze vsema hadala byla proste na dne a nemela nikoho kdo by mi pomohl a k moji nejlepsi kamaradce jsem se chovala jak ke krave zahahla jsem ji do veci do kterych jsem ji zatahovat nemela a byla jsem na ni hnusna ale pak mi jedem clovek otevrel oci v karantene jsem si uvedomila ze to takhle proste nejde a ze se musim zacit snazit zit lepsi zivot ale na druhou stranu min premyslet pak jsem se skamaradila s vice lidma oredtala jsem se hadat a ted mam kolem sebe super lidi za ktery hrozne dekuju ale stejne jsou tu ti lidi co jsou mi nejbliz hlavne moje nejlepsi kamaradka ktera stala na tom lede se mnou a i kdyz jsem byla hrozna ona se mnou stala A. M diky 💛❤️ a pak je tam dalsi kolej lidi se kteryma se bavim taky hodne ale trochu min a pak ti ze kteryma chodim ven ale tolik se s nima nebavim kazdopadne vsechny mam nejradsi a moji celou tridu 6.b je ta nejlepsu trida a nikdy ji za nic nevymenim! ❤️❤️
Nikyy
Nikyy Před 5 měsíci
Já mám tři pravé kamarádky a jednoho praveho kamaráda jedna kamarádka semnou chodí do třídy máme spolu spoustu zážitků,nehadame se a věřím ji druhá chodí k nám na školu (je starší) je vtipná zname se už dlouho chodila jsem s ní ven už v první třídě a třetí bohužel moc nevídam protože bydlí daleko a kamarád chodí semnou do třídy říká nám (mně a ještě té první kámoše) všechno také mu věřím jednou sklamal ale to už je dlouho mám je všechny moooooc ráda 💖🥺a vážím si jich💖🥺
Lili Bernadet Vojtko
Lili Bernadet Vojtko Před 5 měsíci
Ak je chorý a chudobný tak sa s tým musí najprv vyrovnať, byť pozitívny a naučiť sa brať seba samého takého aký je a vyťažiť z toho. Nesmie sa začať ľutovať a padnúť do depresií. A zase bohatý a zdravý môže svoje financie a možnosti ponúknuť druhým a byť užitočný a nápomocný pre tých ktorí to potrebujú. Podľa mňa je jedno ako na tom človek je, či je chudobný, bohatý, starý, mladý, chorý či zdravý. Je to len na ňom a ako využije to čo má.
Barca Janebova
Barca Janebova Před 5 měsíci
Ja mám málo přatel. Z jednoho prostého důvodu , vsichni se chvastaj jakej maj mobil a kolik toho vykourily a že chodí pít a já která chodí hlídat děti má ráda výlety s rodinou , ktera chce žít zdravě a dobře se cítit tam nezapadá . Mám z toho depky ale beru to s nadhledem .
KNIHÁNKOV - Irouškovo království
Parádní video ❤️ mne se za poslední rok počet "přátel" zredukoval tak o 90 %, napřed mě to opravdu hodně moc mrzelo a měla jsem z toho deprese, když to beru teď, s mírným odstupem, jsem (asi) ráda. Prostě to tak mělo být. Radši budu sama, než žít v nějaké iluzi.
Eliška R
Eliška R Před 5 měsíci
Mám par blízkých přátel, ale nemám tu jednu nejlepší kamarádku. Nemyslím si, ze je to špatně a nevadí mi to, protože těm ostatním se můžu svěřit.
M e r y
M e r y Před 5 měsíci
Jen co jsi začal mluvit hlubším hlasem, tak jsem byla jako: CORPSE?! a pak mi došlo že zníš total jinak xdd oop
Danuše Káčerová
Danuše Káčerová Před 5 měsíci
Promin rusim odber toto me nebavi
Michal Mariak
Michal Mariak Před 6 měsíci
Tahle tvorba je super 😎👍
Flapy Uniflap
Flapy Uniflap Před 6 měsíci
mám 0 přátel :/
Idiotic Anarchist
Idiotic Anarchist Před 5 měsíci
F
Fermentum Mobile
Fermentum Mobile Před 6 měsíci
Taky mám málo přátel. Udržování vztahů stojí energii, kterou můžu využít jinde a radši, navíc jak stárnu tak jí ubývá. Jinak na komunikační dovednosti je daleko lepší si přečíst nějakou knihu, než se socialozovat o nesmyslech (většinou) :-) navíc i celková gramatika se zlepší.
Eliška Heřmanová
Eliška Heřmanová Před 6 měsíci
Byla jsem přesně tím člověkem, co měl kolem sebe hrozně moc "přátel". Snažila jsem se všem zalíbit, i když sama se sebou jsem měla problém. Byla jsem tu pro všechny i pro ty, kteří tu normálně nebyli pro mě. Snažila jsem se zavděčit i lidem, o kterých jsem věděla, že mě za rohem pomlouvají. Jednoho dne toho na mě už bylo moc a řekla jsem si, že to takhle dál nejde. Začala jsem uplně od začátku. Na nikoho se nespoléhat, nikoho nemít za kamaráda. A musím říct, že to bylo to nejlepší co jsem mohla udělat. Od nikoho nic neočekávám, soustředím se sama na sebe a hlavně, už je mi prostě jedno kdo co říká. Je to můj život, tak proč řešit jejich myšlenky:)
Matthey Eva
Matthey Eva Před 6 měsíci
Já jsem strašně závistivý člověk takže je pro mne docela těžký si najít kamarády, kterým bych do opravdu věřila a neštvali mne. Vždycky jsem záviděla holkám, které se bavily úplně s každým a pod každou fotkou měly 30 komentářů jak jsou úžasný a nádherný a já měla tak jeden. Snažila jsem se z takovýhlemi holkami bavit, abych byla jako oni, ale nikdy jsem jim nebyla moc sympatická. Tak jsem si uvědomila že mi musí stačit to co mám a že toho mám hodně. Protože mám tu nejlepší kamarádku a ano sice ji závidí ale to je moje chyba kterou musím napravit a zlepšit s v tom. Kvůli tvému videu jsem si uvědomila že jsi musím vážit úplně všeho co mi život dal.
Oxina Lamofos
Oxina Lamofos Před 6 měsíci
Ty jo, jak jsi mluvil na začátku videa, mít ještě hlubší hlas, tak zníš jako Corpse :D
boxi22
boxi22 Před 6 měsíci
Proc mi pripada, jako bys ten proslov mel pripraveny a chvilema to znelo jako reklama na panve? S obsahem vicemene souhlasim, ale prijde mi to jako klise.
Kur0tsuki
Kur0tsuki Před 6 měsíci
Já nikdy moc kamarády neměla, vždy jsem chtěla, ale moc to nešlo. Až 4 roky zpět ( teď mi je 21) jsem našla kamarádku s kterou si rozumíme fakt na 100% říkáme si o sobě absolutně všechno. Snad nikdy jsem ji nelhala protože není prostě důvod, když vím že mě fakt za nic neodsoudi. Prošly jsme si spolu fakt těžkým hnojem...teď spolu bydlíme a musím říct, že přátelství To pravé je něco neskutečného přirovnala bych to ke vztahu, ale už teď vím že, tak důvěrný vztah co mám s ní nedokážu mít s žádným klukem. Je hodně lidí co se obklopují dalšími lidmi, kterým říkají kamarádi a neví o nich v podstatě nic. Je to smutné, ale v dnešní době běžné.
Pe Ťan
Pe Ťan Před 6 měsíci
Pětistý koment😂😂🔥
Pepa Vašata
Pepa Vašata Před 6 měsíci
Naprosto souhlasím s tím o komunikaci, s nejlepší kamarádkou jsme si začínali lézt na nervy, tak jsme si prostě zašli na kafe (Resp. ona na kafe, já na zákusek xD) a promluvili si o tom.
Adam Háčka
Adam Háčka Před 6 měsíci
Proč to zní jako teleshopping na "jen pár přátel" xD jen mě to napadlo, cenim video, mrtě souhlasím a sám to tak mám.
Ema Tomášková
Ema Tomášková Před 6 měsíci
Já introvert s jednou kamarádkou za celou dobu ;-; Byla jediná ochotná se se mnou bavit. A pak taky trochu mluvím s lidmi z baletu...
Dajana Javorská
Dajana Javorská Před 6 měsíci
Buď vegan budeš žít dýl
Petra Páralová
Petra Páralová Před 6 měsíci
tohle video je úplně pravdivý
Hendr Endr
Hendr Endr Před 6 měsíci
No já mám asi dvě opravdové kamarádky a jednoho kamaráda. Jsem ráda,že se na ně mohu kdykoliv spolehnout. Lepší je mít míň opravdových přátel než jich mít víc, ale pořádně si ani neříct ahoj a nebo s nimi ani nezajít ven. Ve školce se se mnou všichni bavili,ale když paní učitelka se zeptala například kdo to udělal, tak to všichni hodili na mě i když já jsem s nimi vůbec nebyla a neudělala jsem to.
Veronika Kolářová
Veronika Kolářová Před 6 měsíci
Kecáš existovala pevna linka i mobily
Veronika Kolářová
Veronika Kolářová Před 6 měsíci
A co kovy a house???
MAGDALENA FRANKLOVÁ
MAGDALENA FRANKLOVÁ Před 6 měsíci
kde je badumtss nevím jak se to píše
MAGDALENA FRANKLOVÁ
MAGDALENA FRANKLOVÁ Před 6 měsíci
proč je tak hezkej btw mám 4.kamarady
alida flus
alida flus Před 6 měsíci
Nemám moc přátel jsem spíš introvert mám jen 1 nejlepší kamarádku na kterou se můžu spolehnout.
Zuzka Hanousková
Zuzka Hanousková Před 6 měsíci
Mám jednu nejlepší kamarádku, pak tak 5 kámošů, kterým 100% věřím. Samozřejmě, bavím se s více lidma, ale vím, že u těhle to má největší cenu. Takový názor, jaký obhajuješ ve videu, mám taky a řikala jsem si, jestli jsem jediná, kdo to takhle vidí. Děkuju
gioyu comi
gioyu comi Před 6 měsíci
děkuji děkijii!!
Zuzka Hanousková
Zuzka Hanousková Před 6 měsíci
Tyjoooo, tys všechno tak nádherně vystihl! ❤
gioyu comi
gioyu comi Před 6 měsíci
volám skoro každý den, vědí o všech mích problémech (i když jich mám minimum) a vím, že jsou tady kdykoliv pro mě a můžu se jim svěřit se vším. Jsem za tu karanténu vlas
Alice Kolcová
Alice Kolcová Před 6 měsíci
Já mám asi tak 5 kamarádů, ale nějakého přítele, na kterého bych se mohla spolehnout nemám. Řekla bych, že to je asi v tom, že mám špatný vkus na lidi a tím pádem jsem strašně nedůvěřivá :D
alida flus
alida flus Před 6 měsíci
komentář Nevim jestli je to přesně takhle správně (myslím kolik jakých lidí znám) ale s tím prvním (nej nej nejlepší) jsem si jistá a s tím posledním taky
Klára
Klára Před 6 měsíci
Chibi mi starý Martin
porovnejto
porovnejto Před 6 měsíci
Ahoj. Pridali jsme te do srovnavaciho videa TOP youtuberu:) snad je to v poradku. Link mas tady! dekujeme ♥ csvid.net/video/video-e5vEConxMA0.html&ab_channel=porovnejto
Tereza Štrambachová
Tereza Štrambachová Před 6 měsíci
S tímhle vším co říkáš naprosto souhlasím. Sama to vidím, všichni se teď snaží nasbírat co nejvíc kamarádů na facebooku a sledujících na ig aby byli oblíbení. Pak všude dávají jak jsou šťastní, že mají tolik přátel ale realita je podle mě úplně jiná. Hlavně aby všichni záviděli kolik ten daný člověk má sledujících. Protože pak je cool a má přece úžasný život s tolika přáteli... no a později z toho vznikají pomluvy a žárlivost...🤦‍♀️😢
margot_ _
margot_ _ Před 6 měsíci
Uprimne, zavidim lidem co maji 𝗻𝗲𝗷𝗹𝗲𝗽𝘀𝗶𝗵𝗼 𝗸𝗮𝗺𝗮𝗿𝗮𝗱𝗮. Ja mam par pratel, ale nemuzu si s nima o nejakejch vecech povidat a nekdy ani nejsem uprimna. Hlavne nikdy nevim, jestli jsou realni a jestli me maj opravdu radi.
gioyu comi
gioyu comi Před 6 měsíci
Nemám moc přátel jsem spíš introvert mám jen 1 nejlepší kamarádku na kterou se můžu spolehnout.
Lucka Okurka
Lucka Okurka Před 6 měsíci
Ahoj. Zajímavé video. ☺☺
Lucka Okurka
Lucka Okurka Před 6 měsíci
Ahoj. Zajímavé video. ☺☺
abbsnn cose
abbsnn cose Před 6 měsíci
začínají zajímat a vidím v nich hlubší pointu. Díky
Renata Žaloudková
Renata Žaloudková Před 6 měsíci
Nebudu kecat... Dost mi chybí ba-dum-tsss... Ale tenhle formát videí není úplně k zahození... Jinak já mám kolem sebe teď momentálně 3 lidi, se kterými se teda nestýkám každý den, protože jsme se rozutekli každý na jinou vysokou školu a různé strany světa a republiky... Ale jsou to lidi, kterým můžu opravdu říct všechno a myslím, že i oni se mi svěřují se vším... ❤️❤️ #lovethemall
gioyu comi
gioyu comi Před 6 měsíci
začínají zajímat a vidím v nich hlubší pointu. Díky
abbsnn cose
abbsnn cose Před 6 měsíci
svěřit (cool ono se to rýmuje 🙃), když potřebuju.
abbsnn cose
abbsnn cose Před 6 měsíci
aspoň 10 minut napsat svojí kamarádce,když přitom stráví třeba na instagramu tak hodinu. Většina lidí,které jsem poznala jsem bohužel faleš. Každý máme chyby,to je jasné,
Diana B.
Diana B. Před 6 měsíci
Pravé kamarády mám pouze dva... Shoudou náhod jsou to bývalí partneři..🙏😂
Natálie Fischerová
Natálie Fischerová Před 6 měsíci
Já mám třeba jednu nejlepší kamarádku a pak mám 6 kámošek a 3 kamarády a jsem s tím víc než v pohodě, ještě dva roky zpátky jsem třeba měla 1 bff a tři další kamarádky a 2 kámoše ale postupem času jsem přišla na to že je ani nepotřebuju a naše cesty se rozdělili, jo taky je to tím že jsem šla na další školu ale i tak se teď mám a cítím líp s těmi novými lidmi.
Pepos Muertos
Pepos Muertos Před 6 měsíci
martinova máma má ráda velkího saláma
abbsnn cose
abbsnn cose Před 6 měsíci
Já mám 1 nejlepšího kamaráda, který považován stejně jako já jako šprt a neoblíbenec. Ale mám i další kamarády a nepotřebuji být populární nebo oblíbený.
gnspi i
gnspi i Před 6 měsíci
Mám málo kamarádů, ale všechny falešný 😀
Michaela Němcová
Michaela Němcová Před 6 měsíci
já jsem měla vždycky přátel řekla bych dost, ale během karantény se to dost protřídilo na ty co se zajímají a v kontaktu být chtějí a na ty se kterými jsem se každý den vídala ve škole a automaticky jsem je přiřazovala do 'sekty' přátel. Teď když už jsem si to srovnala a mám jasno. Mám kolem sebe zhruba 3 nejlepší kamarádky se kterými si píšu nebo volám skoro každý den, vědí o všech mích problémech (i když jich mám minimum) a vím, že jsou tady kdykoliv pro mě a můžu se jim svěřit se vším. Jsem za tu karanténu vlastně i ráda. Ale chtěla bych ti hrozně moc poděkovat za tohle video. Je to téma o kterém se moc lidí nebaví a je bezva že se někdo našel.. zkrátka si mi dost otevřel oči. Takže děkuji děkuji děkijii!!
Barunka Hoffmannova
Barunka Hoffmannova Před 6 měsíci
Ten nejbližší kamarád je Adam Mišík?
Ewa Kalová
Ewa Kalová Před 6 měsíci
Mám asi pět hodně blízkých přátel já pak mám spoustu ostatní přátel ale s těmi už se nevídám a tak ale teď jsem se hodně začala bavitblízko kámoškou a hodně teď spolu chodíme často velmi často si voláme a píšeme chodíme spolu na koně a jsem ráda že jí teď mám v téhle době se aspoň doma nenudím
hoiy vinosa
hoiy vinosa Před 6 měsíci
Martine, a co "Mavy"?:Ddd
Eli Civínová
Eli Civínová Před 3 měsíci
juchu, nejsem jedina co na to nezapomela! :DD
Anicka A
Anicka A Před 6 měsíci
Martine, a co "Mavy"?:Ddd
Roman Klíma
Roman Klíma Před 6 měsíci
je to tesky se naucit na kytaru
Káťa
Káťa Před 6 měsíci
Nemám žádné přátele... A tak nevadí, pořád mám Martina😍✌️
Kateřina Vrzalová
Kateřina Vrzalová Před 6 měsíci
Už znázvu jsem si říkala:no tak snat se nerozbrečím .A o dvě minuty...Už tekly sozi tekly.😿😿
hoiy vinosa
hoiy vinosa Před 6 měsíci
nejlepší kamarády.
E v a
E v a Před 6 měsíci
Čau,lidi,upřímně tohle video je tak trefně načasované,že se to nedá ani popsat. Včera jsem zrovna přemýšlela nad svými přáteli. Jelikož jsem v prváku,tak znám nové lidi. Ale co moji přátelé ze základky? Moji 3 nejlepší kamarádky ze základky na mě doslova zapomněli. Každá říkala,jak mě má ráda a jak jí na mě zaleží a po základce? Ani prd. Jedna,jak druhá. Upřímně,když jsem si to včera uvědomila,tak mě hodně zabolelo srdce. Samozřejmě,že jsem jim už psala,ale koho sakra baví těm lidem pořád psát jako 1. a doprošovat se jim? Tohle je celkem dost smutná situace, ale pravdivá. Je to fakt smutné,že na vás ti rádoby bff zapomenou ,když už vás pravidelně nevídají. A ať mi nikdo netvrdí,že nemá aspoň 10 minut napsat svojí kamarádce,když přitom stráví třeba na instagramu tak hodinu. Většina lidí,které jsem poznala jsem bohužel faleš. Každý máme chyby,to je jasné,ale tohle vás prostě zabolí.... Přeji každému,ať si najde opravdu, upřímně svého kamaráda. Já zatím hledám.... Jinak Martine tebe jsem nikdy nesledovala,ale teď mě tvá videa začínají zajímat a vidím v nich hlubší pointu. Díky
Martina Škodová
Martina Škodová Před 6 měsíci
Mám jednu nejlepší kamarádku, nikdy jsem neměla více pravých přátel. Mám ještě pár přátel se kterými se bavím ve škole. Jsem ráda, že se bavím s člověkem, kterému můžu věřit a vím, že mě má rád, takovou jaká jsem.
yasio bolo
yasio bolo Před 6 měsíci
Kde je Bestik?
asioe kiou
asioe kiou Před 6 měsíci
svěřit (cool ono se to rýmuje 🙃), když potřebuju.
yasio bolo
yasio bolo Před 6 měsíci
neznám skoro než z vyprávění...).
Vity
Vity Před 6 měsíci
Ahoj Martine a spol a ostatní ,je mi 22 let a sleduju tě již dlouho.Minimálně 4 roky .Zaujal jsi mě především při cestování ,protože to je moje vášěn a dělám a budu to dělat celý život. Miluji to. Co se týče kamarádů ,tak mám spoustu známých díky sportu. Ale nejepších kamarádů mám 4 ,kterým můžu věřit a vím ,že jsou opravodvý. A pak mám i 4 nejlepší kamarádky :) + přítelkyně. Se všema se znám opravdu dlouho a je skvělý s nimi trávit drahocenný společný čas. Takže si toho velmi vážím a vážím si všeho a jsem vdečný za všechno ,co mám a co prožívám a co jsem prožíval. Ničeho nelituji. Jsem velmi poztivní člověk. Klidně bych si vybral tu možnost být nemocný a chudý ,protože tam je ta VDEČNOST SI VÁŽIT VŠEHO ! At už rodiny ,to ,že mám kde bydlet ,že mě nic netrapí a že jsem v pohodě. Chci vám vzkázat všem ostatním ,budte vdečni za každý nový den !
Jakub Kment
Jakub Kment Před 6 měsíci
Já mám 1 nejlepšího kamaráda, který považován stejně jako já jako šprt a neoblíbenec. Ale mám i další kamarády a nepotřebuji být populární nebo oblíbený.
Aneta Zahradníková
Aneta Zahradníková Před 6 měsíci
Mám jednu nejlepší kamarádku. My si tedy říkáme parťačky, protože jsme si to zavedly, když jsme byly ještě děti. Máme mezi sebou tzv. přátelství na život a na smrt.
asioe kiou
asioe kiou Před 6 měsíci
Je celkem dost lidí se kterýma si píšu a bavíme se, ale asi jen 6 lidí z nich jsou přátelé.....
Dýňomír Mráček
Dýňomír Mráček Před 6 měsíci
kamarádíš pořád s Kovym??
Šnajdrová Eliška
Šnajdrová Eliška Před 6 měsíci
I když jsem strašný extrovert, mám jen dvě pravé kamarádky, kterým můžu věřit a můžu s nimi být sama sebou. Za to jsem vážně vděčná. PS. Skvělý video a máš ode mě hlas v anketě ;)
Silvie Šilhavá
Silvie Šilhavá Před 6 měsíci
Seper video ráda to poslouchám
Silvie Šilhavá
Silvie Šilhavá Před 6 měsíci
Ahoj
Lucie Klimová
Lucie Klimová Před 6 měsíci
Je mi 18 let, do 9 třídy jsem vždy měla u sebe člověka, kterému jsem mohla věřit, ale nikdy jsem neměla moc kamarádů. Vždy mě spíše všichni šikanovali a já jsem se cítila úplně k ničemu, ale měla jsem jednu kamarádku a jednoho kamaráda, s kterými se bavíme do teď a nedám na ně dopustit, sice už se nebavíme tolik, protože bydlíme od sebe daleko, ale stejně dokážeme si pomoct, ať se děje cokoliv. Pak jsem šla na střední a najednou jsem zjistila, že skutečné kamarády jsem vlastně nikdy neměla, teda až na jednu kamarádku a kamaráda s kterými se bavíme do teď a jsem ráda, za to že je mám. Na střední jsem poznala 4 super lidi, s kterými se bavíme do teď a jsou fakt strašně moc fajn a nedám na ně dopustit. Tak že mám 6 kamarádů, který mám ráda a můžu jim věřit. Sice mám pár dalších známých, ale těm už nemůžu tolik důvěřovat a s kterými toho máme hodně málo společného.
Katka Rozdolská
Katka Rozdolská Před 6 měsíci
😃
Dandalover
Dandalover Před 6 měsíci
Máš ho tam😁
Tada Jelinek
Tada Jelinek Před 6 měsíci
Mám kamarády, ale zádný není nejlepší. Občas pomůžou, občas já jim, ale od doby co me 2 blízcí přátelé fakt hodně zklamali se snažím na nikoho moc nevázat. Mám nevlastního bratra se kterým můžu probrat snad všechno a navzájem si dost vypomáháme a to je asi vše co aktuálně potřebuju. Pokud jste stejně lítostiví jako já, nemějte nejlepší kamarády.
wend.y. uwu
wend.y. uwu Před 6 měsíci
no.. je to těžký :\ nejvíc seb avím jenom s jednou, ale jinak mám tak 6 přátel prostě se nedokážu bavit s celou třídou.. :( jsem hodně tichá
Jana Tebrová
Jana Tebrová Před 6 měsíci
Nemám přátele jako přátele se kterýma bych chodila ven a trávila ten čas. Mám jenom kamarádku se kterou se už nevídám. Za to na druhou stranu mám úžasného přítele, který mi to vynahrazuje je moje befefenka a skvěle si rozumíme.
Jarka Jídlo Pytlíková
Jarka Jídlo Pytlíková Před 6 měsíci
Mám dvě kamarádky opravdu s velkým K. Sice se nevídáme moc často, ale vím, že kdykoliv bude potřeba, můžu se na ně ve všem spolehnout a stejně to je i naopak z mé strany vůči nim. Přátelství nemusí znamenat, že se vidíte několikrát týdně, ale kdykoliv, když je nejhůř, tak ten člověk tady pro tebe je. Naopak přijít o kamarády je strašně snadné. O jednu falešnou kamarádku, o které jsem si myslela, že je pravá, jsem přišla nedavno. Obrátila se ke mě zády a projevila jen svoji sobeckost. Z našeho přátelství se stala skoro až nenávist. A to jen proto, že se s ní rozešel kluk a se mnou můj přítel stále je. Nemohla snést tu (podle ní) "prohru" a ještě mi vyčetla, že je to moje vina (přičemž jejího kluka neznám skoro než z vyprávění...).
Agáta Zatloukalová
Agáta Zatloukalová Před 6 měsíci
Kde je Bestik?
yasio bolo
yasio bolo Před 6 měsíci
Odhlasováno
Ondřej Augusta
Ondřej Augusta Před 6 měsíci
"Váš hlas byl započítán, děkujeme."
Toust_Naty
Toust_Naty Před 6 měsíci
Je celkem dost lidí se kterýma si píšu a bavíme se, ale asi jen 6 lidí z nich jsou přátelé.....
VANNIE
VANNIE Před 6 měsíci
Při nástupu na SŠ - což jsou nějáké dva měsíce, jsem si začala uvědomovat, kdo můj kamarád je a kdo není. Teď asi přesně nevím kolik je těch pravých, ale vím, že počet hodně klesl...
yasio bolo
yasio bolo Před 6 měsíci
Na základce jsem měla hodně kamarádů ,ale jak jsi říkal bylo to ,protože jsme kazdej chtěli být co nejpopulárnější a hledali jsme si kamarády všude. Takže jsem někdy ani
Tomáš Pokorný
Tomáš Pokorný Před 6 měsíci
konecne si zpaaatky
Kamila Vítová
Kamila Vítová Před 6 měsíci
Já mám jednu opravdu hodně dobrou kamarádku, se kterou sdílím všechno i ty nejniternější pocity, můžu jí důvěřovat úplně se vším, kdykoliv jí můžu zavolat a ona to zvedne, i když je v práci.. Pak mám další dvě blízké kamarádky, ale ten vztah už není tak "jednoduchý" je tam nějaké ALE, kvůli kterému musí být jedna či druhá strana opravdu hodně tolerantní.. A ostatní lidé se kterými se bavím nelze nazývat jako kamarády protože jim nemůžu plně důvěřovat.
Honza Cherif
Honza Cherif Před 6 měsíci
Máš holky, co tě sledují. Tak můžeš napsat těm, co už bylo 15 let.
Awik
Awik Před 6 měsíci
?
Tereza Selnekovičová
Tereza Selnekovičová Před 6 měsíci
wow, já čumím. Strašně se mi líbí tenhle koncept videí, dobře se tě poslouchá a líbí se mi tvoje názory. Řekla bych, že tohle je hodně důležité téma a je potřeba o tom mluvit. skvěle jsi to popsal, hodně věcí si odnesu. Like a hlas do soutěže k tomu :) k otázce: Jsem velký extrovert, zapojuju se do každého projektu a proto mě zná hodně lidí. Všichni si na mě ukazovali jako na holku, co se kamarádí s každým. Ale vždy jsem byla sama. Znali mě stovky lidí, to ano. Ale bylo mi to k ničemu, protože jsem neměla nikoho, komu bych mohla říct s čím bojuji, co prožívám a jak se doopravdy cítím. Teď mám 3 opravdové přátelé, před kterýma si nemusím na nic hrát, nemusím mít masku a vyhovuje mi to. :)
Salazar Zmijozel
Salazar Zmijozel Před 6 měsíci
1:45 no tak to ale umřu někdyyy... Před rokem?
David Gallat
David Gallat Před 6 měsíci
Jinak me pomlouvaji
David Gallat
David Gallat Před 6 měsíci
Ja mam 1 nejlepsiho.
Týna Bruh
Týna Bruh Před 6 měsíci
Promiň Adame šle tohle je totální shit byl jsi skvělej jůtůber ale lidi se holt mění
Terka Brejlová
Terka Brejlová Před 6 měsíci
Těch fakt dobrých přátel mám tak asi 5. Několikrát týdně jsem se dřív viděli, ale protože je teď covid a oni bydli v Praze a ja pul hodiny od ni. Před covudem jsme se videli 5 krat tydne ve škole a někdy o víkendu, ale za těhlech pár přátel jsem moc ráda 🥰🥰
Klara Kolacova
Klara Kolacova Před 6 měsíci
Opravdu jsem se zamyslela, kolik přátel mám a zjistila jsem, že nula. Já mám moji sestru. Je o víc jak deset let starší než já. A je mým životním vzorem, tak trochu i mámou. A hlavně člověkem, který by mě nikdy nenechal spadnout na dno.
Lari
Lari Před 6 měsíci
Ja mam treba 50 pratel ale z toho se bavim jen tak se 15 ,20 ale pravy pratel mam jen asi 5
Kateřina Suchánková
Kateřina Suchánková Před 6 měsíci
Víš Martine, já si vždycky přála mít alespoň jednu nejlepšé kamarádku, se kterou budu moci sdílet všechny moje myšlenky, plány, starosti. Bohužel jsem byla vždy outsider a člověk, se kterým se nikdo nebavil. Měla jsem jiné zájmy než všichni ostatní - bavila mě hudba, zpěv, "svět celebrit" a i youtubeři. Když už jsem si našla kamarádku, přítelství vydrželo třeba 3 roky, ale pak se rozhodla mě ze života úplně vyškrtnout. Nejsem pro nikoho důležitá, nemusím mít ani sociální sítě, protože mi nikdo nenapíše. Přitom já bych se pro ostatní vždy rozkrájela a udělala pro ně vše, oč by mě žádali. Ani v práci se mi nepodařilo najít opravdové přátele, všichni byli o několik let starší, ve vztazích, řešili jiné problémy než já a nerozuměli jsme si. Teď jsem půl roku zavřená v bytě na home officu a jediný člověk, se kterým trávím čas, je můj přítel. A díky bohu za něj. Je to můj jediný kamarád a pokud přijdu i o něj, budu už dočista sama. Takže ano, mít 1 opravdového kamaráda je úžasné, nicméně pro některé je i to nedosažitelné.
Honza Cherif
Honza Cherif Před 6 měsíci
Nevěřím, že nemáš moc přátel. Já jich mám dost a to nejsem tak slavnej jako ty, takže ty musíš mít klidně tak 5x tolik přátel než já.
Honza Cherif
Honza Cherif Před 6 měsíci
CSvidr nemůže mít málo přátel. Představ si jen to množství holek, co by tě chtělo do postele. Toho se musí využít, chlape.
Awik
Awik Před 6 měsíci
Watafak, myslím si že on myslí skutočných kamošov a nemyslí to tak ako ty :D
Michaela Cahová
Michaela Cahová Před 6 měsíci
Na základce jsem měla hodně kamarádů ,ale jak jsi říkal bylo to ,protože jsme kazdej chtěli být co nejpopulárnější a hledali jsme si kamarády všude. Takže jsem někdy ani nevedela ,kdo me to pozdravil. Teď když už jsem na střední je vsechno jinak. Kamaradu mám tak akorát. Ale pratelum, kterým věřím a pomáhají mi v těžkých situacích je jen par a jsem za ne rada 💜
Kristýna Kopalová
Kristýna Kopalová Před 6 měsíci
Super video jako vždy.👍
Andy 13
Andy 13 Před 6 měsíci
Mám jednoho. Důvod ? Jsem fakt velkej asociál
Veronika Lišková
Veronika Lišková Před 6 měsíci
Mám 3 hlavní kamarádky jinak mám 6 dalších a asi je to kvůli tomu že když mi někdo svím stylem chování připadá nepřijemný tak se s ním prostě nebavím ( dělám to kvůli tomu že vždy když jsem měla pravdu) 🙂
Kateřina Vajglova
Kateřina Vajglova Před 6 měsíci
Já mám 1 opravdovou kamarádku, které mohu říct úplně vše 🙂. Zbytek jsou řekla bych spíš známí, než přátelé..
Roman Sedlacek
Roman Sedlacek Před 6 měsíci
Dál jsem hlas
Další
COACHELLA 2019  w/Anna Sulc | VLOG
21:52
My Dog Rents a Log Cabin
14:57
zhlédnutí 1 700 877
3 Dny Sám v Českém Švýcarsku
09:19
Zrušte Cancel Culture
07:00
zhlédnutí 30 000
NOVÉ ÚŽASNÉ TRENDY | Martin
06:51
Martin & Diana Kalashova - Pop Medley
04:50
THE BEST TRIP OF MY LIFE | Martin
10:30
Roll a 7, Win $10,000
0:27
zhlédnutí 2 524 763
"Холостяк": 9 выпуск
1:14:18