Temný

Není nutno nezpívat. Zdeněk Svěrák

Český rozhlas Dvojka
zhlédnutí 64 759
94% 611 37

Nalaďte si ve středu 25. března ve 12:30 Český rozhlas a spolu s celým Českem zapívejte píseň Není nutno.

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 37
BETY KÁNINSKÁ
BETY KÁNINSKÁ Před 7 dny
Můj oblíbenej avenger ♥️
Petr Pavel
Petr Pavel Před 8 dny
Aspoň se už teď na Letné nemohou scházet blbci .
AD Hamrozi
AD Hamrozi Před 8 dny
9ił hth
5,000 Subs without videos
Proč nosí roušku doma?
Renáta Glogarová
Renáta Glogarová Před 9 dny
Protože kolem něj je plno lidí, kteří spot natáčejí?
NinjaBloxak
NinjaBloxak Před 9 dny
Tvl xdd 😂😂
Marty
Marty Před 10 dny
Asi takhle - Cimrmany zbožňuju, veškeré Svěrákoviny/Smoljakoviny taky, v neomezeném množství. Tuto akci však považuji osobně za totálně stupidní a infantilní. Asi mám rád trochu méně "slunečního svitu"...
Topení 123
Topení 123 Před 10 dny
Random Svěrák event
MK 9898
MK 9898 Před 9 dny
Topení 123 Svěrák’s legacy
Aethernal Wisdom
Aethernal Wisdom Před 10 dny
{LIVE KORONAVIRUS DATA} Výborně pane Svěráku
Marek Sýkora
Marek Sýkora Před 10 dny
Ale kdepak. Italové a Španělé zpívají serenády z oken. Desítky videí na youtube csvid.net/video/video-8DfF5kOqOjo.html
Jan Možný
Jan Možný Před 10 dny
damepomoc.cz
Martin Bíl
Martin Bíl Před 11 dny
Zdeňku příště zazpivejte píseň proti trudomyslnosti🙂
yaliso gioouy
yaliso gioouy Před 11 dny
zalezlý jak myši a nikdo ani hlásku nevydá
Rosta Bozon
Rosta Bozon Před 11 dny
Tak,on taky pan Svěrák nic jiného neumí jenom kecat a zpívat.
Krvepřísedník
Krvepřísedník Před 10 dny
Zpívat neumí,to není zpěv !!!
gtoss chddy
gtoss chddy Před 11 dny
Sever...
Josef Novotny
Josef Novotny Před 8 dny
@yaliso gioouy co to kurva meleš
yaliso gioouy
yaliso gioouy Před 11 dny
urazite lidi.ja rikam fakta.Pane Prikryl Vy rozdelujete s Demoblokem lidi protoze se to hodi Deep state v Ceske republice.ale kam to povede?lide se budou za nazory strilet zavi
Matouš Křemenák
Matouš Křemenák Před 11 dny
Like pro Svěráka a Uhlíře.
veronika korodiova
veronika korodiova Před 11 dny
´´´´´´´´´ja jsem zpivala======= ja nešijou roušky
roouit patan
roouit patan Před 12 dny
revoluce pozira sve lidi a pane Prikryl Vy muzete byt mezi prvnima pro ktetyho si prijdou protoze neni dost radikalni.A dejte si koblihu😋
Adam Prikryl
Adam Prikryl Před 10 dny
Nerozumím
gtoss chddy
gtoss chddy Před 11 dny
Sever...
vyky vyky
vyky vyky Před 12 dny
co kecá že my se jako národ uchylujeme k písničkám zatímco jiný nýrody k pokřikům.Italové a jiné národy teď v době karantény zpívají a zpívají z balkonů a oken ,ale my jsme zalezlý jak myši a nikdo ani hlásku nevydá
Barbora Zemkova
Barbora Zemkova Před 12 dny
Úžasný nápad! Moc děkujeme♥️
Krvepřísedník
Krvepřísedník Před 12 dny
Servilní kantor vyhlásí v době celosvětové pandemie zpívat infantilní odrhovačku..co takhle vyhlásit kaktus na hlavu a brambořík do huby? Zcela určitě se přidá i Milion chcanek !!! Tak s čímpak přijde do budoucna ještě Svěrač a spol. ??? Ajajaj !!!
roouit patan
roouit patan Před 12 dny
... 🎶😉😊🤝✌️🇨🇿🎶...
ALALALALAAL JALALALALA
Nelíbí se mi,že písničku vybral jen sestřičkám,jako by v této době něměli zásluhu Ti, kteří dělají v předních liniích,včetně naší vlády,ale u Svěráka mě to nepřekvapuje.Raději si pustím písěň od Raega,ta má koule.Zdraví KOBLIHA:
LetsGames Team
LetsGames Team Před 12 dny
Vynikajúci nápad. Obdivujem vás. Ste skvelý :)
Vendulka Marcineková
Vážený pane Svěráku a pane Uhlíři, jsem ráda, že vás máme! Podle mého názoru, to byl úžasný nápad, společně si zazpívat,a ze svých domovů pocítit, že jsme všichni na jedné lodi. Také jsem byla dojatá, když jsem s vámi zpívala! Opatrujte se! Plně doufám, že společnými silami zvítězíme nad tím , co nás potkalo a každý počin se počítá. Každý vymýšlí, čím by přispěl k tomu, aby jsme to vydrželi. Přeji si , aby všechno brzo pominulo!Děkuji, že jste vymysleli společné zpívání, byl to super nápad!
Oldrich Richtr
Oldrich Richtr Před 12 dny
Moc Vám, pane Svěráku a pane Uhlíři, děkujeme za nádherná povzbuzující slova a úžasnou písničku. Máme Vás moc rádi. Olda + Katka + Laura Richtrovi
Krvepřísedník
Krvepřísedník Před 10 dny
Moc vám Svěrači za to infantilní žvanění a předstíranou trapnost vašich odrhovaček s vyřváváním do ulic nafackujem.Ale jak vidím,stejně to už máte za pár..tak co..!!!
Věra Provazníková
Děkuji ! S kolegyní jsme zpívali, pustila jsem na mobilu stanici ČT 1. 😊
Tonda Gouda
Tonda Gouda Před 11 dny
@Adéla Black Je zajímavé že říkal že zpívá pro sestřičky ne pro všechny.Ten hlupák ani neví,že i ta prodavačka je v daleko větším riziku nákazy.Prostě je to falešný idiot,který se chtěl pouze zviditelnit.Toť vše.Raego s Lounovou zpívali věcně a všem,ten komunistodemokratický tupec a kabátník jen sestrám.Pohrdám Svěračem i Uhlíkem.A neslyšel jsem nikde žadný zpěv,byl to nápad dalšíbo tupce Rakušana a ještě to skopčil po vzoru tleskání hasicum a vsem zachranym jednotkám.Zoěv jsem neslyšel a jsem rád.Lidi už se nenechají zblbnout a už vůbec ne tímhle proradným individuem.Ten vykladal i jak lidi spatne volili a koho meli volit.Co si to jako dovoluje?Nasrat.
Adéla Black
Adéla Black Před 11 dny
@Tonda Gouda To, že chtěli poděkovat zdravotníkům, prodavačům,... a dát národ dohromady, ukázat, že hlavní je se nevzdávat a držet pohromadě - za to si od vás vysloužili nadávky? Pánové Svěrák a Uhlíř jsou úžasní umělci a udělali toho rozhodně více, než vy!
veronika korodiova
veronika korodiova Před 11 dny
@Věra Provazníková ja měla hut zpivát pani Věro Provazníková
Tonda Gouda
Tonda Gouda Před 11 dny
@Věra Provazníková Ten potřeboval povzbudit akorát sám sebe.Estébák.😂😂😂
Věra Provazníková
@Tonda Gouda To jak Vy říkáte '' hovado '' jen chtělo povzbudit lidi písničkou. Rejpalům jako Vy by se nezavděčil ani Pavarotti. Ale nikdo Vás přece nenutil to zpívat .
Jana Reznickova
Jana Reznickova Před 12 dny
Pane Svěráku a pane Uhlíři, děkuju za vás, že jste. Za vaše zpívání pro děti, za pohádky, ...za vaše lidství. Když jsem vás teď slyšela, vhrkly mi slzy do očí a to nejsem sestřička :-) Ať se vám daří.
Krvepřísedník
Krvepřísedník Před 10 dny
Já z toho Svěrače měl výtok do levé nohavice,bůůů..!!!
Martina Walder
Martina Walder Před 12 dny
Děkujema pane Svěráku a pane Uhlíři! Přeji Vám jen to nej a zdraví.
Zdeněk Petřek
Zdeněk Petřek Před 12 dny
Chápu dobrý úmysl tohoto, ale jak se ukázalo (alespoň v našem městě), tak se jedná jen o hurá akci. Vylezl jsem na balkón a nikoho jsem neslyšel zpívat.
Hania Jaromírsdotter
@Tonda Gouda V naší práci část zpívala 😂
Krvepřísedník
Krvepřísedník Před 12 dny
@Tonda Gouda Přesně Toníku..jo jo jo !!!
Tonda Gouda
Tonda Gouda Před 12 dny
A vy myslíte že lidi jsou tak blbí,že budou s tímhle chameleonem falešným zpívat?To by byli padlí na hlavu.Pusťte si raději Raega s Olgou Lounovou,tam je upřímnost a né tahle blamáž jedno z těch našich falešných komediantů.
lolomgmetobavi
lolomgmetobavi Před 12 dny
Člen KSČ a signatář Anticharty, který si za minulého režimu vesele točil jeden film za druhým v době, kdy někteří další umělci byli v disentu nebo rovnou ve vězení. A teď si najednou bude hrát na obrovského demokrata a morální autoritu.
Adéla Black
Adéla Black Před 5 dny
@lolomgmetobavi Takže ještě jednou: 1) O urážky jsem se rozhodně nepokoušela 2) Váš komentář jsem si přečetla a svým jsem jen poznamenala, že mi je jeho politické angažování víceméně jedno a spíš se zajímám a mám úctu k tomu, co vytvořil spolu s Uhlířem nebo Smoljakem,... 3) Čím se vyznamenali ti ,umělci', kteří byli v disentu nebo ve vězení, ti lidem opravdu pomohli. A za 4) Nejústyhodnější práce je taková, která dává lidem lepší náladu. A to písně pánů Uhlíře a Svěráka dělají🙂
Krvepřísedník
Krvepřísedník Před 10 dny
@lolomgmetobavi Inteligentní humor ??? Humor Svěrače a spol.? CO JE NA TOM INTELIGENTNI ??? PROBOHA,to jste vyčetla v nějaké posrané příručce ??? Co takhle V&W..to byl taky podle vás pro blbce,či pro inteligenty ??? PROBERTE SE ŽENSKÁ !!!
lolomgmetobavi
lolomgmetobavi Před 10 dny
@Adéla Black Kdybyste si můj komentář přečetla pořádně, tak byste snad pochopila, že vůbec nebyl o Svěrákově tvorbě, ale o jeho činnosti za minulého režimu a její souvislosti s jeho současným aktivismem. Takže si laskavě nechte ty pokusy o urážky a kecy o nepochopení inteligentního humoru.
Krvepřísedník
Krvepřísedník Před 10 dny
@Adéla Black "Umělecká tvorba" to je čočka! Těch pár infantilních říkanek co oba vypotili nebudu komentovat,stejně tak těch pár filmů a divadelních volovin.Ten hajzl chtěl se svým soukmenovcem radar v Brdech,vítal migranty,servilní je k vídeňské poserplíně a je hlásnou troubou Milionu chcanek !!!
Adéla Black
Adéla Black Před 10 dny
@Krvepřísedník Koho volí ON, je vskutku jen jeho věc, kvůli tomu přece nebudu někomu nadávat do hajzlů,... Pouze jsem se ptala , co vám vadí na jejich umělecké tvorbě.
Magdalena Vašková
Magdalena Vašková Před 12 dny
Vazeny pane Prikryl kdyz me oznacujere za muj nazor na komunistu Sveraka za kobliharku tak vy jste fasista spolu s celym Demoblokem a jejich volici kdyz misto argumentu urazite lidi.ja rikam fakta.Pane Prikryl Vy rozdelujete s Demoblokem lidi protoze se to hodi Deep state v Ceske republice.ale kam to povede?lide se budou za nazory strilet zavirat protoze Deep state chce byt jeste bohatsi a vyhovuje mu kdyz se lide budou pro nazor mlatit.vznikne fasisticka spolecnost. to uz tady bylo a Vy a Vam podobni se nepoucite.Kazda revoluce pozira sve lidi a pane Prikryl Vy muzete byt mezi prvnima pro ktetyho si prijdou protoze neni dost radikalni.A dejte si koblihu😋
Jiří Matucha
Jiří Matucha Před 12 dny
Je mi 31 let 🍺😁😷😷 a 10 let dělám v médiích....naprostý souhlas......a ostatní lidi proberte se ne každý kdo je sympaticky je .......automaticky dobrý člověk ,😷😷🍺🍺😁😁... herectví je věda hodně zdraví
Adam Prikryl
Adam Prikryl Před 12 dny
Já neřekl že neříkáte fakta ale když jsme u toho prezident, předseda vlády a předseda poslanecké sněmovny jsou stejný odvar a zbytku vaší zprávy moc nerozumím
Miroslav Nemecek
Miroslav Nemecek Před 12 dny
Zdravotni sestricky a lekari potrebuji predevsim personalni vypomoc a materialni zabezpeceni, balkonove "zpivani z dlouhe chvile" pro pracovni vytizenost stejne neuslysi 👷Jeden balkon pokrikuje na druhy a na obou se popiji, a nejenom kava, jedinym prinosem tedy je πar nekolika jedincu 🤑
Adéla Black
Adéla Black Před 10 dny
Když doma u televize fandíte fotbalu, pomůže to sportovcům na stadionu?
Magdalena Vašková
Magdalena Vašková Před 12 dny
Byvaly Komunista.jeho mentalitu nezmenis.touzi byt videt jako pan Neherec neustale.Je trapnej.ale svoboda slova je.at si pinda ale at respektuje volby a nezakazuje co si maji myslet a koho volit.Pan Komunista.byl v kazdem filmu vsude za socialismu.byl zmo v komunisticke strane a podepsal Antichartu.je to jeho vec.ale at neurcuje lidem kde je Sever...
Adam Prikryl
Adam Prikryl Před 10 dny
@Hania Jaromírsdotter a?
Hania Jaromírsdotter
Závist?!
Hania Jaromírsdotter
@Adam Prikryl on samtto prohlásil za životní chybu🤨
Milan Skořepa
Milan Skořepa Před 12 dny
Exsoudruh Svěrák si vzpomněl na svoje mladá léta, to se také bojovalo s nepřítelem pokrokovou písní. To už mohli pustit od Wericha,, Ten umí to a ten zas tohle".
Jiří Matucha
Jiří Matucha Před 12 dny
Je mi 31 let 🍺😁😷😷 a 10 let dělám v médiích....naprostý souhlas......a ostatní lidi proberte se ne každý kdo je sympaticky je .......automaticky dobrý člověk ,😷😷🍺🍺😁😁... herectví je věda hodně zdraví
Alen Jelínková
Alen Jelínková Před 13 dny
V jaké tónině se bude zpívat? Ať se můžeme připravit :D
roleslav
roleslav Před 12 dny
@Tonda Gouda jste úplně mimo. To nebyl jeho nápad. Byl o to požádán a samozřejmě vyhověl. A jen tak mimo. Naučte se slušnému chování. Nemusíte souhlasit, ale chovejte se slušně. To že vám dává vaše internetová anonymita křídla se ukázat jak jste nevychvaný je mi líto.
Tonda Gouda
Tonda Gouda Před 12 dny
Já bych tipnul že v tónině VM čili mrdá nám.Jste idioti lidi.Zpívat s kabátníkem,aby mu z toho něco syplo,může jen totální hovado.Svěrači,táhni.
Alen Jelínková
Alen Jelínková Před 12 dny
@roleslav Ano, už to mám potvrzené :)
roleslav
roleslav Před 12 dny
Zřejmě to bude Edur
Slepecký Mamut
Slepecký Mamut Před 13 dny
Já chci Tam kde hy!
Kajda Ned
Kajda Ned Před 13 dny
... 🎶😉😊🤝✌️🇨🇿🎶...
Primatom45
Primatom45 Před 13 dny
Všichni teď šijí roušky, pro důchodce. Já začal šít pytle !
Vladimír JETMAR
Vladimír JETMAR Před 12 dny
BLAHPŘEJI, JEN AŤ ZI REBE UKÁŽE, JAK JE MÁŠ ZNAČIT
MATYÁŠ KUCHAŘÍK
MATYÁŠ KUCHAŘÍK Před 13 dny
Nikdy nezklame 🇨🇿👍
Další v pořadí
Není nutno
03:48
zhlédnutí 75 000
3 holky jako květ
1:50:39
zhlédnutí 31 000
Slunečná - Klára versus Denisa
0:54
Čumím na TikTok #21
10:30
zhlédnutí 192 402
33 GIRLY HACKS YOU DIDN'T KNOW BEFORE
13:10