Temný

Když moje tělo zvládlo žhavé uhlíky, nepotřebuje léky, říká Dušek

Český rozhlas
Odebírat
zhlédnutí 182 744
93% 1 713 114

S herectvím začal už na gymnáziu. Od té doby si už vyzkoušel jak divadlo, tak film. Mistr improvizace proslul také jako velký zastánce Čtyř dohod a netají se ani svým odmítavým postojem k lékům. Jaroslav Dušek se v pořadu Až na dřeň rozpovídal nejen o svém dětství, ale také třeba o tom, jak se vyrovnal s odchodem své maminky.
Rozhovor byl natočen 2. dubna 2019.
Český rozhlas Rádio DAB Praha
www.dabpraha.rozhlas.cz
Oficiální facebookový profil Českého rozhlasu Rádia DAB Praha
facebook.com/radio.dabpraha/
Oficiální webové stránky Českého rozhlasu
www.rozhlas.cz/
Další stanice Českého rozhlasu
www.rozhlas.cz/stanice/

Zábava

čas přidán

 

5. 01. 2020

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 60
666barbar66
666barbar66 Před měsícem
Dušek... Jestli se dá štítivý odpor, hnus a pohrdání vyjádřit jedním slovem, jak to slovo zní: "Jarda".
Helena H
Helena H Před 3 měsíci
Hnus. Hrůza. Oba
deset Megaohm
deset Megaohm Před 4 měsíci
Jooooo a to znam cloveka, kterej mu to fakt zere. Dokonce prisel o svoji zivotni lasku, protoze to asi malo zral.............
Katrin Gedhre
Katrin Gedhre Před 5 měsíci
Přijde mi, že paní moderátorka propásla příležitost k hezkému rozhovoru. Snažila se spíš o témata do bulváru. Navíc to její pokukování do kamery - sice roztomilé ale rozhodně ne profesionální.
Mikau 991
Mikau 991 Před 5 měsíci
rad rano vstava, tesil sa do skoly, co to je za magora?
Michal Kubis
Michal Kubis Před 5 měsíci
To su komentare... moderatorka je nahodou zlata a ma krasny hlas.
Beetoven Beat
Beetoven Beat Před 5 měsíci
Tak to je opravdu ignoranství a pomatenost, zaříkávání a kropení svěcenou vodou to jsou ty pravé medicíny : Když moje tělo zvládlo žhavé uhlíky, nepotřebuje léky, Chtěl bych tě vidět si léčit uhlíky AIDS a nebo rakovinu ty doktore !
Maruska Ciencialova
Maruska Ciencialova Před 5 měsíci
Pan Dušek jako herec klobouk dolů, pan herec. Jako "alternativní"člověk mi nějak nesedí. Jeho myšlenkové pochody jsou poněkud zvláštní...Jen nechápu, že žije mezi moderní civilizací. Proč nežije např. mezi mnichy v klášteře, nebo někde mezi domorodci v buši? přece ho musí obtěžovat média, internet atd.,když je to tak přírodní člověk? ano, řekl pravdu: "jsem jednoduchý člověk".
Realtoltek
Realtoltek Před 5 měsíci
Jsme duch a tělo je jen nádoba ale hra se zkazila tím, že jsme ve hře Satanovy reinkarnace/potažmo hry hierarchických organizací pro které je důležitější moc a sláva než štastné bytosti .Chodit přes uhlíky je jen jedna z těch menších věcí... svým duchem dokážeme tvořit a měnit realitu a to i bez pomocí těla. Je možné křísit mrtvé a nejde to jen proto protože je nás málo, tedy těch kteří v to mají víru....je to stejné jak s těmi uhlíkami.
Martin Cwox
Martin Cwox Před 5 měsíci
...no to víš, že ano.😂😂😂
Tomáš Novotný
Tomáš Novotný Před 5 měsíci
To je strašný hlupák. Akorát škodí nemocným lidem, kteří si z něho berou příklad.
Proton
Proton Před 5 měsíci
To je ale kreten, uhliky zvladne kazdy, je to dostatecne vysvetleno.
Proton
Proton Před 5 měsíci
@kockovitaselma Přesně!
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
Nechal bych ho na těch uhlikach stát deset minut a pak se zeptal, jak to jeho tělo zvládá
Tomáš Smutný
Tomáš Smutný Před 5 měsíci
Je mi ho líto, býval normální.
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
Mýlíte se, pane. On se nezbláznil, je to zatraceně chytrý a bezpáteřní zmrd, který na svém lhaní dobře profituje.
Feros Lakatos
Feros Lakatos Před 6 měsíci
pyča
Iveta Gondova
Iveta Gondova Před 6 měsíci
Ja sa nemôžem pozerať na tých moderátorov 🙄🙄🙄 strašne mi vadia tie ich poprekrucane otázky, nezmyselné úvahy a odpovede, ktoré nemajú hlavu ani pätu. Jarda super, ako vždy 🙂 to počúvam s radosťou
vlada46m
vlada46m Před 6 měsíci
Zaujala mě otázka moderátorky, - "jak být vyrovnaný" - v kontextu se Čtyřmi dohodami. Tak alespoň z vlastní cesty, z vlastní zkušenosti. Je třeba znát význam těch dohod. A v praktickém životě při každé činnosti vědomě porovnávat stuaci, můj postoj a reakce s těmito dohodami, s tím, že tu je tato možnost. A pak se vám staně, že zareagujete tak či onak a najednou si uvědomíte, že je to zbytečné, nebo nepodstatné a podobně. A pokud to děláte skutečně vědomě, tak takových situací postupně ubývá.
Lenka Melichová
Lenka Melichová Před 6 měsíci
Nedá mi to a ačkoli nepíšu komentáře často, tak tady musím. Možná si to někdo z ČT přečte a pomůže to ke zlepšení "služeb" poskytovaných posluchačům. Slečna moderátorka je opravdu katastrofa - nemluví, ale jaksi étericky šeptá či co. Klade naprosto povrchní dotazy, na něco se zeptá a hned jde dál. Je vidět, jak se snaží zalíbit, podbízí se...jak je tohle možné sakriš? Nemají nějakou školu, kde se učí jak přistouovat k hostům? Vážně, za mě naprosto nejhorší výkon co jsem za poslední dobu viděla. Srovnatelné snad jen s přeafektovanou tachecí. :(
00kaspar
00kaspar Před 6 měsíci
Svoje mínění, že Dušek je vůl, budu patrně nucen přehodnotit. Vůl je užitečný tvor...
00kaspar
00kaspar Před 5 měsíci
@kockovitaselma Z padesáti procent s vámi souhlasím, z padesáti ne... Je mi jasné, že Dušek není žádný blbec, ale ještě jsem se nerozhodl, jestli si o něm budu myslet, že je to amorální, bezskurupulózní vychcánek, anebo přijmu názor, že je to vážně narušený psychopat a sociopat. V každém případě je to hominid, jemuž je záhodno zdaleka se vyhnout. Všimněte si, že označit jej za člověka momentálně nechci, a své tvrzení, že se jedná a o vola, jsem odvolal. :-D
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
Ale to je pořád ten stejný omyl. Dušek není vůl. Dušek je inteligentní člověk. Vše co dělá je lež, podvod a chytře promyšlená manipulace, kterou si buduje image moudrého člověka. Z tohoto obrazu pak vydělává nemalé finanční prostředky. Jeho ovce ho považují za boha a ostatní za neškodného blázna. A on se zatím všem směje, když si prohlíží výpis z účtu.
Richard Abraham
Richard Abraham Před 6 měsíci
@00kaspar dobrou chuť
00kaspar
00kaspar Před 6 měsíci
@Richard Abraham Tak, a teď zalezu a budu si lízat rány :-D
Richard Abraham
Richard Abraham Před 6 měsíci
ano, býk bez varlat je určitě hrozně užitečný. Oproti němu blb se čte zprava i zleva stejně a je to prostě kašpar..
Michal Bukvai
Michal Bukvai Před 6 měsíci
Pekne vysvetlená astrológia. Ľudia si stále myslia, že hviezdy nás nejakým spôsobom ovplyvňujú, v skutočnosti iba ukazujú momentálny energetický stav. Mesiac nie, ten reálne ovplyvňuje, jeho vplyv pozorujeme denne napr. na prílive a odlive.
Patrik Svoboda
Patrik Svoboda Před 6 měsíci
Vstaval jsem eee ve 4 ráno na gymnaziu. Pán si prostě vymýšlí sračky a ovce mu to zerou..
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
Já už jsem fakt podlehl dojmu, že tomu podvodníkovi uvěřili úplně všichni. Díky bohu ne.
Anna P.
Anna P. Před 6 měsíci
:D
Hanka Vodičková
Hanka Vodičková Před 6 měsíci
Nevim, co mate s tou moderatorkou vsichni.....je uplne v pohode, dava otazky a nechava pana Duska se plne vyjadrit, neskace mu do reci, hlas ma prijemny, vypada normalne.... fakt jakoze nechapu....Spis by se lidi meli zamyslet nad tim, co pan Dusek rika na konci o skolstvi.... Je to presne tak, jak rika a my to uplne v pohode dopustime....Vezeme se, jen kritizujem a to je tak vsechno, na co se zmuzeme :-o .... A pak mame byt uz od malicka svobodomysli, ze? :-o
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
Zamyslel jsem se nad tím a zjistil jsem, že Dušek je nebezpečný extrémista, který se snaží rozvrátit systém, na kterém ovšem sám parazituje a který dali do kupy velmi inteligentní jedinci, kterým on sám nesahá ani po kotníky.
Taťána Kozáková
Taťána Kozáková Před 5 měsíci
Velmi s Vámi souhlasím. Hodně lidem tu vadí, že moderátorka je bledá, a dostatečně "nevystajlovaná", jakoby toto byla podstata hovoru. (Mimochodem pí. Kubalová je rozhlasová moderátorka, nevím, proč by musela mít do malinkého studia kvůli rozhovoru s hostem " bůh ví" co na sobě. Jde o rozhovor, který byl původně vysílán v Českém rozhlase a jen díky novému "vylepšení" jsou dnes rozhlasová studia vybavena web kamerami a každý proto nyní může "vesele" vizáž moderátorů kritizovat.) Paní Kubalová je velmi příjemná, inteligentní žena a ráda její rozhovory poslouchám v rádiu. Až do nedávna jsem ani netušila, jak vypadá a bylo mi to jedno. Dává hostovi prostor vyjádřit se, neskáče do řeči, má příjemný hlas. Sama má čtyři děti a i v tom má můj velký obdiv - zvládat to vše dobře v dnešní době + práce... Děkuji jí za tento hezký rozhovor. 🌷
Simon Skov
Simon Skov Před 6 měsíci
To děvče je naprosto příšerné - to je schopné se obdivně usmívat i při informaci že např: strýc jaroslav byl (světe div se!) bratr mojí maminky... !!! sic!!
Greece Outdoor
Greece Outdoor Před 6 měsíci
On ma opravdu neuveritelnou pamet to se musi nechat toho jsem si drive nevsiml.
Arvaer Arv
Arvaer Arv Před 6 měsíci
Ta moderátorka dostála rčení: Bílá ,jako křída...
Taťána Kozáková
Taťána Kozáková Před 3 měsíci
@Brona Haspicova A není u rozhlasové práce - moderování spíš důležitější a podstatnější, jak se moderátor umí vyjadřovat, ptát apod.? Toto není televize, primárně jde o rozhlasový pořad, který se vysílá roky, dřív jste ani nevěděla, jak rozhlasový moderátor vypadá, to jen teď nově - díky přidaným web kamerám. Mě osobně zajímá rozhodně ten rozhovor víc než barva kůže moderátora...
Brona Haspicova
Brona Haspicova Před 3 měsíci
@Taťána Kozáková Pokud má zmíněné problémy, nemá lozit před kameru. Je cela v křeči, proto je možná taková bledá, šedavá... tato práce ji naprosto nesedí.
Taťána Kozáková
Taťána Kozáková Před 6 měsíci
A Vy ji znáte osobně? Že kritizujete její barvu pleti... Třeba je nemocná, nikdy nevíte, zda třeba někdo něčím netrpí, díky čemu vypadá, jak vypadá... Nebo to prostě má jen dáno od přírody, geneticky. Má moc dobrá kamarádka trpí krevní chorobou a je bledá podobně a je to skvělá ženská... Hodnoťte vlastnosti, vnitřní kvalitu člověka a ne jeho “obal“.
HaCo TV sr.
HaCo TV sr. Před 6 měsíci
ta moderka na čom fičí
Vor Name
Vor Name Před 6 měsíci
Doposud nejslabší moderátorka. Snaží se snaží chudinka napnutá až moc. A přitom stačilo zůstat uvolnená. To je tak když se někdo hrá na takovou lepší cele-britu🤣🤣🤣a přitom nesahají ani po kotníky minule generaci. A ty rty😱😱😱😱😱
Iveta Gondova
Iveta Gondova Před 6 měsíci
Afektovany celý jej prejav. Strašne sa snaží byť nad vecou, byť viac ako Jarda ...
Jaroslav Cenek
Jaroslav Cenek Před 6 měsíci
Psychopatický blb :-) Tak snad nezpůsobí velké škody na zdraví té hloupější části obyvatelstva ..
Mirek Smejkal
Mirek Smejkal Před 6 měsíci
Chozeni po zhavem uhli dokaze kazdy -> je to obycejna fyzika, byt zajimava.... s lekama to nesouvisi... :-/ ... nektere duskovi myslenky mam rad, nektere jsou ale uz proste jen ujete prilis bokem.
Libor Mazal
Libor Mazal Před 5 měsíci
Chození po žhavém uhlí není fyzika. Vše živé se při teplotě 200°C spálí. Žhavé uhlí má teplotu 600°C. Je to o nastavení mysli. Mám tuto osobní zkušenost, vím o čem píšu.
Tinas Klaus
Tinas Klaus Před 6 měsíci
Rozhovory s týmto popleteným pánkom sú tragédia. Okrem toho, že sa rád počúva, mele totálne kraviny. Niečo ako tí blbci, ktorí vraj nežerú a žijú z prány. A keď sa začal vyjadrovať k pôrodom, to už ma nasral úplne. Chrobák Truhlík hadr.
John Hudson
John Hudson Před 6 měsíci
Co můžeš čekat od komedianta ? .... jeho puberta se zastavila v době filmů Vinnetou a chce dostat civilizaci zpět na stromy. A protože zjistil, že je zde spousta lidí, kterým v dnešním přetechnizovaném světě ujíždí vlak a sami nejsou schopni ho zvládnout, tak jeho květnaté řeči v příjemné tónině nemají konce a tyto nemocné posluchače úspěšně oslovují. Plácání o ničem Dušek povýšil na umění. Je stejný snílek jako Greta... ale taky to může být vychcanost 😉
radovan světlík
radovan světlík Před 6 měsíci
tvoje tělo? Tvoje chodidla:..zkuste vzít ty uhlíky to dlaní a držet je ! ha ha ha
Mirek Smejkal
Mirek Smejkal Před 6 měsíci
drevo je tepelny izolant - to je cele... kdyby v tom dreve byl jeden hrebik se 150 stupnama a on na nej slapl - tak bude mit puchyr prez celou nohu... pak by mohl leky brat?? ;-)
Jan Jan
Jan Jan Před 6 měsíci
Vonkajsi obal horiacich uhlikov je po kratkom case tlenia izolant a preto nepalia , cize nadpis je zavadzajuci . Clovek nemusi jest lieky pre celkovo zdravsi sposob zivota , napr ozdravujuce je jedenie len lahko stravitelne meso hydina , telacie , jahnacie , a viac rastlinnej stravy . Treba sa zuslachtovat a napodobovat zivot existujuci vo vecnom raji , tam sa nejje meso vobec , ale casovo to tu v pozemskej pominutelnosti potrva generacie , aby sa tu zivot v raji napodobil , samozrejme nikdy sa tu nebude dat napodobit nestarnutie , lebo raj je vecna uroven
Ondrej Novak
Ondrej Novak Před 6 měsíci
To není rozhovor, to je one man show :D
brekekeke keke
brekekeke keke Před 6 měsíci
PAN UCITEL! BOREC! ) jardaaaaa dotoho! neboji se niceho! jsou to jenom hosti, polamte jim kosti )
brekekeke keke
brekekeke keke Před 6 měsíci
tak jako maly jsem nazvy alkoholu neznal, ale bracha umel kreslit na zaprasene okynko u spinaveho busu pradni hakose XDDDDDDD a kdyz ho tak jednou ridic nahanel, kdyz bracha tvoril cekajic na mamu, tak mama delala ze ho neznaaa a bracha toho ridice musel ubehat XDDDDDDDD ale preci i maly dite vi, ze autobusy slouzi lidem, a ne dobytku ) takze misto aby symbol slunce ridice osvitil, a on si bus nechal vypucovat, tak nahanel malyho kluka jako starej bolsevik chacha nechytilnechytil XDDDDD ale krasne se protahl blbecek XDDDDDDDDDDDDD
brekekeke keke
brekekeke keke Před 6 měsíci
jj brambora se tomu autobusu u nas rikalo :D a jaaaa :D mel privilegium, ze jsem mohl na tom motoru, na te kopuli sedet-lezet jak na masine :D ja mam tvrdou hlavu, takze v cajku XD, i kdyby musel ridic prudce zabrzdit, ja bych nemel problem proletet prednim sklem a krasnym kotoulem plavmo do stoje zakoncit tu paradu XDDDDDDDDDDDD
brekekeke keke
brekekeke keke Před 6 měsíci
jj to byl trenazeeeer :D zadny pred platnem :D
brekekeke keke
brekekeke keke Před 6 měsíci
joooo v nasem busu ta vyboulenina byla potazena paradni kozenkou XD
brekekeke keke
brekekeke keke Před 6 měsíci
taky dokazu hned jet, kdyz se probudim ) proste optimista s mozkem vole :D ale je to podle mista a situace. v koncentraku to je na hovno
Erik Hubka
Erik Hubka Před 2 měsíci
optimista s mokzem vole :D:D:D . tak to je človek do party ! :D
Katrin Gedhre
Katrin Gedhre Před 5 měsíci
Právě tam je to nejdůležitější.
brekekeke keke
brekekeke keke Před 6 měsíci
hmm tak hned na zacatek, dusek v klidu, prave jako by se rano probudil, a nema naladu na to, sledovat vysmatou s prehravajici a natesenou jak na mejdanu se super XDDDDD otazkou, kterou si asi zkousela pred zrcadlem celej mesic XDDDDDDDDDDDDDDDD taky mam rad vsechny faze pane dusek ) a preji pevne nervy se vsema jardo XD
brekekeke keke
brekekeke keke Před 6 měsíci
a ty se to taky naucis krepelicko XDDDDDDD
brekekeke keke
brekekeke keke Před 6 měsíci
ja jdu sledovat dale a budu se od vas ucit )
Vlaďka Školová
Vlaďka Školová Před 6 měsíci
Pěkný rozhovor, děkuji 😀. Myšlenky a názory se mi líbí, když si vzpomenu co jsem doteď zažila, nelze než souhlasit. 🙏
Kamo B
Kamo B Před 6 měsíci
jooo, to se to odmitaji leky...kdyz je clovek vesmes zdravej. Trpim tezkou dusevni poruchou a jsem za leky rad, protoze bez nich bych byl uplne vyrizeny :(. Taky se mi to uplne nelibi, ze musim brat tolik leku, ale proste mi nic jineho nezbyva. Ale ono se to v te pohodicce machruje pane Dusku, ze?
Taťána Kozáková
Taťána Kozáková Před 3 měsíci
@Katarína Weissová Ono se dá pracovat na tom, aby člověk nemusel brát léky např. na schizofrenii? To, s veškerou úctou, nevíte, o čem mluvíte...
Brona Haspicova
Brona Haspicova Před 3 měsíci
Možná právě vidime případ, kdy by vhodná medikace velice pomohla...
Martin Cwox
Martin Cwox Před 5 měsíci
@Kamo B ... pan Dušek jen mele ta svá ezo-moudra na která mu bohužel skočí dost lidí...tak ale peníze nesmrdí, že..
Seticzech
Seticzech Před 6 měsíci
@Taťána Kozáková Souhlas, dnes se léků zneužívá, spotřeba různých variant ibuprofenu je šílená, v USA zase jedou ve velkém valium a podobné uklidňovače. Takže určitě s mírou a pokud možno jen výjimečně.
Taťána Kozáková
Taťána Kozáková Před 6 měsíci
Souhlasím. Nevím, jak by se daly léčit těžké psychické poruchy (jako je např. schizofrenie a jiné podobné choroby) vysazením léků a silnou vůlí... Je to nesmysl. Tito lidé by bez léků byli nebezpeční nejen sobě, ale i celému okolí. Buďme rádi za vyspělost medicíny, což naopak neznamená, že na každou bolístku musíme hned spolknout prášek. Vše s mírou a rozumem.
Jato Fast
Jato Fast Před 6 měsíci
Bol som svedkom, ako pán Dušek chodil po vode. Prisahám.
Klenot Slovenska
Klenot Slovenska Před 5 měsíci
@Vladimir Simcak No zrejme po tej vode chodil na takých miestach, kde boli potopené kôly pod hladinou vody a tak pán Dušek nešiel po vode, ale po povrchu ponorených kolov. Dobrý trik, nie?
Petr Slk
Petr Slk Před 6 měsíci
...ja zase kdyz se potapel a na cestu si svitil horici petrolejkou! A je uplne fuk jestli prisaham,nebo ne...!
Jan Jan
Jan Jan Před 6 měsíci
Klamstvo sa kazdemu vrati
Vladimir Simcak
Vladimir Simcak Před 6 měsíci
Tvl kde, to rozepiš, když už jsi s tím začal
Person 1
Person 1 Před 6 měsíci
Mamka i táta přešli po uhlíkách oba... lze se dostat do stavu, kdy to nevnímáte...můžou se udělat puchýřky na chodidle na reflexních zónách orgánů,kde má člověk nějaké oslabení...😀
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Mirek Smejkal Těmhle blbcům nic nevysvětlíš, to je marný.
Mirek Smejkal
Mirek Smejkal Před 6 měsíci
jde o to, ze drevo nedokaze predat (ani rozhavene) svoji teplotu kuzi -> rika se tomu TEPELNA IZOLACE -> kdyz se v zime dotknete zeleza, tak "studi vic" a drevo min - protoze zelezo predava (bere) tepelnou energii richleji. pokud na ty uhliky hodite jeden hrebik, kterej nabere teplotu 150 stupnu (a ani nebude svitit) tak budete mit puchyr prez celou nohu ;-) nejake ezokecy jsou zajimave, ale nema to s tim co dela... verim ze sugesce muze byt zajimavy nastroj... ale pff...
OSTRAVAKvPRAZE
OSTRAVAKvPRAZE Před 6 měsíci
Pani moderatorka by se mela upravit a namalovat kdyz uz to davaji na YT :D
OSTRAVAKvPRAZE
OSTRAVAKvPRAZE Před 5 měsíci
@Martin Cwox rozhlasove vysilani konci rozhlasovym vysilanim, kdyz uz je to v TV nebo YT coz je jedno... je to jina ,)
Martin Cwox
Martin Cwox Před 5 měsíci
@OSTRAVAKvPRAZE ...tak ono je to hlavně rozhlasové vysílání... a že tam je nějaká web-kamera ...taky bych na to kašlal😎 .. taky mi je jedno, jestli tam ten tydýt přišel bosky...
Taťána Kozáková
Taťána Kozáková Před 5 měsíci
@OSTRAVAKvPRAZE Děkuji - i Vám.
OSTRAVAKvPRAZE
OSTRAVAKvPRAZE Před 5 měsíci
@Taťána Kozáková srovnávate nesrovnatelné a ještě vytváříte konspirační teorie :D ať se daří
Taťána Kozáková
Taťána Kozáková Před 5 měsíci
@OSTRAVAKvPRAZE Já Vám ten názor neberu... ☺ Každý má právo říci svůj názor. Ještě, že není tedy rozhlasová moderátorka nějak tělesně postižená, to by jí tu možná vynadalo hodně lidí, že ač to má v hlavě v pořádku, a umí svou profesi, tak že si i přesto dovolí ukazat se na web kameře... A propo - pan Dušek také hodně vystupuje na různých besedách, v pořadech různého tipu, kde dlouze přednáší své názory, předstupuje před lidi, tak by se měl, dle Vaší teorie též dát do pořádku a upravit se, ne? Také na něj není "nej" pohled. Ale nechme si každý svůj úhel pohledu. 🍀☺
emiero
emiero Před 6 měsíci
Hmmm, zaujímavé, chcel by som vedieť či by vedel rozlíšiť z desiatich ľudí kto bol narodený ráno a kto večer, a v akom ročnom období :D
Vor Name
Vor Name Před 6 měsíci
Tak ty si bol narodeny určite medzi ...........
Gypsy Lord
Gypsy Lord Před 6 měsíci
Úžasný člověk
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
Zmrd je to!
dali ilinoi
dali ilinoi Před 6 měsíci
Ta holka je těžká vterka. Je červená barva červená? Ano. Mohl tam být klidně sám. ;)
petr friede
petr friede Před 6 měsíci
Je to prostě borec ..... :)
kvantové vedomie Motýlí Dom
www.hotelgallery.eu/hotel/ Motýlí dom bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho
Štěpán Toman
Štěpán Toman Před 6 měsíci
Skvělý rozhovor. Pro ty, kteří ho nemají rádi. Nevadí, každý máme svou cestu a pan Dušek nikoho nenutí, aby opakoval co mu funguje :). Hezký den!
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Katrin Gedhre Vyrovnanost, kterou obhajuješ je najednou fuč. Běž si raději zahrát šachy s dědou dřív, než třeba děda uvěří Duškovi, že je zdravé pít destilovanou vodu a zemře na to, pak už si s ním nezahraješ. Mě osobně nic neudělal, jen mám na rozdíl od tebe schopnost rozeznat lež od pravdy a dobro od zla. Upozornit na nebezpečného grázla, který se živí lží a mimochodem u nás šířil lživou ideologii breathariánství, na kterou už doplatilo životem nejmíň 5 lidí, je povinností každého slušného člověka. Ale to ty asi nejsi. Dokonce jsi otevřeně nabádala k ignorování zla. Přitom jen díky lidem, kteří se postavili v minulosti zlu si ty můžeš žít relativně v klidu. Styď se!
Katrin Gedhre
Katrin Gedhre Před 5 měsíci
@kockovitaselma Ale prosím tě:-D Houby hájíš. Máš jen přehnaný pocit osobní důležitosti. Když tě irituje, tak ti něco zrcadlí. Nejspíš máš problém i se svým stínem. Urážíš ho, jako by ti ukradl doma v kuchyni stříbrné lžičky:D To není dospělé chování. Mých slov je pro tebe škoda. Nejspíš jsi energetický upír a snažíš se tady tímto dětinským přístupem někoho naštvat. Končím tuto primitivní diskusi, protože, kdybych v ní pokračovala, debatovali by tady už dva blázni.
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Katrin Gedhre Nerozumím. Co podporuju? Ty mě teda taky podporuješ v tom co dělám, když mě kritizuješ? Hájím pravdu, základní hodnotu. Vždy budu vystupovat proti lži a podvodům. Proč ty čteš komentáře pod videem toho grázla?
Katrin Gedhre
Katrin Gedhre Před 5 měsíci
@kockovitaselma Tak proč to podporuješ? Když něčemu věnuješ pozornost, tak tomu dáváš sílu. Nadáváš tady ale přitom tě to fascinuje. Tak co je to s tebou? Nerozumím tomu. Já se věnuji věcem, které mě baví. Proč bych ztrácela čas s tím, co neuznávám? Lidí, kteří na něco nadávají je dost a já pozoruju, že se nemůžou od toho, na co nadávají urvat. Nějaká divná logika. Přirozené je, že člověk dělá to, co ho baví. Trčet někde, kde nejsem rád a prskat kolem sebe vztek mi přijde kontraproduktivní. Jdi naštípat dříví babičce, když tě to tu nebaví nebo si s dědou zahraj šachy. Proč tady ztrácíš čas?
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Katrin Gedhre Možná, ale to je prázdná fráze, která nijak nesouvisí s tím, co je pravda a co ne. Relativizace pravdy je jednou z hlavních zbraní zla. Je jedno, jestli jde o Duškovskou zrůdu nebo o ruskou propagandu. Relativizace pravdy je velmi účinná pro zmatení těch, které nemůže zlo jednoduše a hned přetáhnout na svoji stranu.
blabla62871
blabla62871 Před 6 měsíci
prečo má tento podvodník takú pozornosť? ste idioti že ho neviete správne zaradiť medzi ojebavacov?
Lucien Lachance
Lucien Lachance Před 6 měsíci
@Ján .Kurinec Taky zdravím.
Ján .Kurinec
Ján .Kurinec Před 6 měsíci
@Lucien Lachance Absolutne nesuhlasim, ale aspon je prijemne citat odpoved bez vulgarizmov. Pozdravujem...
Lucien Lachance
Lucien Lachance Před 6 měsíci
@Ján .Kurinec Spolek Sysifos je výsměch sám o sobě k tomu se nebudu vyjadřovat. A myslím, že i neodborník má právo vyjádřit k otázkám medicíny, nikomu to nevnucuje jen říká svou zkušenost. Kdyby jsme se řídili jen odborníky tak to daleko nedotáhneme, navíc mnoho elektrotechniků a ekonomů má sice super znalosti, ale nulovou emoční inteligenci a větší náhled jim chybí.
Ján .Kurinec
Ján .Kurinec Před 6 měsíci
už ho zaradili, neboj. dostal bludný balvan od spolku Syzifos, asi tak desať rokov dozadu. Žiaľ, stále je kopec ludi, ktorí veria tým jeho pseudoblábolom - ktoré sa dajú navyše ľahko odhaliť: používa anekdotické dôkazy, sklon k sebapotvrdzovaniu, dunnning-krugerov efekt. Bohužiaľ, mám skúsenosti, že ak to niekomu takto povieš, zosmiešni ťa rečami typu "fíha, ty si ale mudrlant", čo je mimochodom argument ad hominem. A navyše - súhlasím s tým, nech toto pozerajú aj ľudia, ktorí ho prekukli. Nech sa to sem aspoň napíše. Možno to niekoho zasiahne a začne rozmýšľať. On môže mať názor na herectvo, OK, jasnačka...ale nie na medicínu, pedagogiku, fyziku a podobne. My, neodborníci, nemáme právo na názor v odboroch, ktorým nerozumieme. Asi toľko...pozdravujem.
Lucien Lachance
Lucien Lachance Před 6 měsíci
@blabla62871 Proč se tedy na to koukáš ? Radši si na slovensku hlídejte tu svojí mafiánskou rytmusovskou vládu :D
dunno
dunno Před 6 měsíci
moderátorka co šeptá. wtf
Jiří Skřivan
Jiří Skřivan Před 6 měsíci
Jak se jmenuje moderatorka?
Richard Abraham
Richard Abraham Před 5 měsíci
@Proton měl by jste dělat do politiky. Jste rozený demagog.
Proton
Proton Před 5 měsíci
@Richard Abraham neopak, zastánci alternativistů jako jste vy jsou převážně levičáci, zastáváte-li se magorů, jste magor, to je jednduché, to neokecáte
Richard Abraham
Richard Abraham Před 5 měsíci
@Proton asi jste se učil rétoriku od nějakého levičáckého mistra. Krásně a typicky mě řadíte do nějaké sorty lidí, kteří něco odmítají aniž by jste se mě na to před tím zeptal. Kde berete jistotu, že odmítám očkování atp?? Osočujete cizí lidi a myslíte si, že tím někoho normálního a slušného přesvědčíte? Inu myslet si to můžete, pravda je samozřejmě jiná.
Proton
Proton Před 5 měsíci
nikoliv, pár jadrných slov nic neznamená, největší destrukcí naší budoucnosti jsou piči alternativní jako ona, vy a Dušek, kteří např. odmítají očkování a tím jste jen za rok 2018 zapříčinili v EU smrt desetitisíců lidí
Richard Abraham
Richard Abraham Před 5 měsíci
@Proton opravdu si myslíte, že to vaše hloupé hulvátství něco vyřeší? Nemusí vám být příjemná, ale kdyby jste byl slušný člověk tak pochopíte, že RESPEKT je základní pilíř budoucnosti naší společnosti. Zkuste si význam tohoto slova osvojit a uvidíte, že budete mít rázem lepší přátele a nic vás nebude poňoukat k podobnému hulvátství.
Jan Veselý
Jan Veselý Před 6 měsíci
Já nějak nechápu, proč je tolik lidí, který jeho myšlenky hltaj. Říká takový "pravdy", že je to až smutný. Každopadně vždy v rozhovoru, kdy moderator neoponuje, neboť s hostem se asi nehádá... i když říká totální kraviny.
Jan Veselý
Jan Veselý Před 6 měsíci
@Josef Musil Pane Musil, ja nic nezatracuju. Chapu ze to tak nekdo ma, ale nekdo zase ne. Jde mne o ten zpusob, jakym pan Dusek serviruje, to jak to citi on.
Josef Musil
Josef Musil Před 6 měsíci
@Jan Veselý Pane Veselý, já když jsem to s tou kávou slyšel, tak pan Dušek popisoval moje pocity a chutě, které jsem před lety osobně prožíval. Nezatracujte to, jen proto, že jste to sám na vlastní kůži nezažil.
Petr Slk
Petr Slk Před 6 měsíci
@Lokias ¡
Jan Veselý
Jan Veselý Před 6 měsíci
@Lokias me zas vadi, ze je Dusek bran dogmaticky jako modla no...
Lokias
Lokias Před 6 měsíci
@Jan Veselý Ale ano, vnímá, resp. může vnímat, když si dá tu práci. Tohle nemá nic společného se subjektivním vnímáním chuti, ale s reakcemi lidského těla. Mně zase přijde smutný, jak je Dušek brán dogmaticky lidmi bez rozhledu a schopnosti zpracovat to, o čem mluví.
Ne FFy
Ne FFy Před 6 měsíci
dušek nikdy nezklame, krásné myšlenky👍
Jan Jan
Jan Jan Před 6 měsíci
Vonkajsi obal horiacich uhlikov je po kratkom case tlenia izolant a preto nepalia , cize nadpis je zavadzajuci . Clovek nemusi jest lieky pre celkovo zdravsi sposob zivota , napr ozdravujuce je jedenie len lahko stravitelne meso hydina , telacie , jahnacie , a viac rastlinnej stravy . Treba sa zuslachtovat a napodobovat zivot existujuci vo vecnom raji , tam sa nejje meso vobec , ale casovo to tu v pozemskej pominutelnosti potrva generacie , aby sa tu zivot v raji napodobil , samozrejme nikdy sa tu nebude dat napodobit nestarnutie , lebo raj je vecna uroven
Johann Shluck
Johann Shluck Před 6 měsíci
Pani moderatorka ho tam chce, nebo uz ma
Kuky Kuky
Kuky Kuky Před 6 měsíci
@blabla62871 Vždyť ty nedáš ani vajíčka natvrdo ty mluvko :D
Vojtěch Novotný
Vojtěch Novotný Před 6 měsíci
Stejná logika jako: když jsem dobrý herec, jsem dobrý malíř. Ne tak to není. Ty dvě věci spolu nesouvisí.
Richard Abraham
Richard Abraham Před 5 měsíci
@kockovitaselma pokud jde o nějaké náboženské přesvědčení tak to bohužel opravdu zákon nemůže postihnout. A ani tak si nemyslím, že by na Duška mělo být tak nahlíženo. Podívejte kolik herců či jiných osobnosti dělá reklamu na léky co mají vedlejší účinky, na auta co výfuky duši vše živé, na živočišné produkty což není nic jiného než byznys se smrtí atp...
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Richard Abraham To je pravda, ale záleží na tom, nakolik já jako obchodník tyto lidi ohrožuji. Je rozdíl prodat někomu bezcennou věc a nebo prodat mu bezcennou věc, která je např ještě toxická. Já ho obviňuji z PODÍLU na smrti lidí, nebo minimálně na poškození jejich zdraví. Naše nedokonalé zákony to samozřejmě nemohou postihnout.
Richard Abraham
Richard Abraham Před 5 měsíci
@kockovitaselma opravdu?? 95% byznysu je postavený na blbosti spotřebitelů. Chápu vaše argumenty a souhlasím s nimi, ale obviňovat Duška z vražd je ve vší úctě k vám poněkud zavádějící.
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Richard Abraham Jistě, že si hlupák, který uvěří v breathariánství sám ponese důsledky. To nijak neospravedlňuje kohokoliv, aby vydělával na hlouposti druhých. Zrovna tak bych mohl někoho zmlátit a "argumentovat" tím, že si sám nese důsledky toho, že je slabší.
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Eva Zen To má být jako vtipný? Otázka stojí tak: je morálně obhajitelné, že někdo vydělává peníze na hlouposti druhých a to tak, že dokonce ohrožuje zdraví a životy těch, které podvádí?
Ivo Brabec
Ivo Brabec Před 6 měsíci
Pro zajemce, tady je vysvetleni pro chozeni po uhli www.physlink.com/education/askexperts/ae580.cfm. Vazim si pana Duska za jeho pozitivni vhled na zivot, verim, ze to mnoha lidem takto funguje, ale na druhou stranu neni potreba z kazdeho fyzikalniho triku delat hned zazrak, ktereho jsou schopni jen vyvoleni. Clovek ma chapat duvody deju kolem sebe a neobracet se na "boha" alias "prirodu" alias "vlasni vnitrni silu" pro odpoved.
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@radovan světlík Když už to nemůžeš vyvrátit, tak aspoň kontruješ blbým dotazem. Ano, já to praktikuju, zvládne to každý. Dušek jen využívá blbců ke svému obohacení. Ještě nějaký dotaz, hňupe?
radovan světlík
radovan světlík Před 6 měsíci
předpokládám , že tento fyzikální trik určitě i sám demonstrujete
firnsternis
firnsternis Před 6 měsíci
Ten rozhovor je už více než půl roku starý, slečnu s knížkou už měl i v Duši K. Hádám, že kvůli tomu, že se ironicky vyjadřuje k tomu, jak jsou Babišovi příbuzní náhle nemocní, že nemohou přijit ani k výslechu policie? A teď aktuálně už jsou i nejvyšším státním zástupcem osvobozeni. První dny rozhovoru nebyly povoleny ani komentáře.
jolka jol
jolka jol Před 6 měsíci
kecy, myslel to obecně např Janouška, Rittiga a pod
Art Lípa
Art Lípa Před 6 měsíci
...kdo neměl 30 let prášek, ať hodí kamenem :-)
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Richard Abraham Peníze už dávno nejsou nikde kryty zlatem. Jejich hodnota je úplně stejně jako u zlata smluvní. To znamená, že mají hodnotu, protože je lidi považují za hodnotné. Proč by mělo být zlato hodnotné a peníze ne? Klasický falešný argument, který se bez hlubšího zamyšlení zdá logický. Pokud většina lidí přestane zlato považovat za hodnotné, tak jeho hodnota výrazně klesne a stejné je to s penězi. Dluhopisy jsou obchodní investice a mají obdobnou hodnotu jako zlato nebo peníze. Obvykle je vydává stát a zavazuje se splatit konkrétní dluhopis k danému datu. Zatím to funguje dobře, kdyby je státy nesplácely, už dávno by je nikdo nekupoval. Lhář Dušek pouze šíří nebezpečnou konspirační teorii, která podrývá důvěru v systém. Systém, který je sice nedokonalý, ale pořád mnohem lepší než cokoliv, co vymyslel Dušek. Systém, který dávali dohromady lidi, kterým nějaký Dušek nesahá ani po kotníky. Čímž se dostávám k druhé Duškově motivaci. A to je obyčejná závist lidem, kteří dokázali víc než on.
Richard Abraham
Richard Abraham Před 5 měsíci
@kockovitaselma váš názor respektuji, ale částečně nesouhlasím.
Richard Abraham
Richard Abraham Před 5 měsíci
@kockovitaselma peníze jsou výrazem státní měny. Měna je kryta státním bohatstvím, například zlatem. Když stát jako například my díky Havlovo rozhodnutí vyměníme zlato za dluhopisy Německa, není naše měna kryta bohatstvím, nýbrž dluhem. Pak peníze opravdu neexistují a jde o prázdný pojem.
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Richard Abraham S první částí bych souhlasil. Ta druhá je nesmysl. Dušek si pouze založil byznys na tom, že dělá skvělou reklamu těm nejhorším podvodníkům, jako je Andras Claus, Jan Šula, Kateřina Králová, Henry Monfort, Naomi Aldort a další. Například za "přednášku" konspiračního podvodníka Andrease Clause o tom, že peníze neexistují, zaplatilo tisíce lidí v Česku 700 neexistujících korun. To je panečku spiritualita!
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
Tak 30 let to nebylo, ale neměl jsem prášek hodně dlouho, tak 20 let. Pokud to není nezbytně nutné, žádné prášky neberu. Po žhavých uhlících jsem přešel taky. Ale rozdíl mezi mnou a Duškem je v tom, že já jsem si neudělal byznys založený na klamání lidí, lhaní a podvádění.
stev navratil
stev navratil Před 6 měsíci
Třeba za to nemůžeme my lidé,,třeba nám to nastolili jiné vissi bytosti,,které nám lidem velí už tisíce lez,třeba toužíme po svobodě ale vissi nám to nepovolí. Třeba😁
Jan Jan
Jan Jan Před 6 měsíci
Vonkajsi obal horiacich uhlikov je po kratkom case tlenia izolant a preto nepalia , cize nadpis je zavadzajuci . Clovek nemusi jest lieky pre celkovo zdravsi sposob zivota , napr ozdravujuce je jedenie len lahko stravitelne meso hydina , telacie , jahnacie , a viac rastlinnej stravy . Treba sa zuslachtovat a napodobovat zivot existujuci vo vecnom raji , tam sa nejje meso vobec , ale casovo to tu v pozemskej pominutelnosti potrva generacie , aby sa tu zivot v raji napodobil , samozrejme nikdy sa tu nebude dat napodobit nestarnutie , lebo raj je vecna uroven
ZEMNĚ ZEMĚ Svatopluk Číž
@Martiniquest 👽No vidíš, že to jde.😁😉A zítra bude 14. 1. 2020 a koule se bude točit úplně bez problémů i bez našich veledůležitých starostí. 🌈👽Krásný večer přeji.🌷
Martiniquest
Martiniquest Před 6 měsíci
Nechapu, ze je nekdo timto zpusobem przni svuj jazyk 😩
ZEMNĚ ZEMĚ Svatopluk Číž
@Martiniquest 👽Nechápu, že nechápeš. Mě se to líbí. Neber se tak vázne.😁👽žně
Martiniquest
Martiniquest Před 6 měsíci
stev navratil vissi? Co je to prosim za slovo?
Jaro Mir
Jaro Mir Před 6 měsíci
"Když moje tělo zvládlo uhlíky...", tak by to také chtělo zvládnout základy fyziky.
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Lucie Pardon, spletl jsem se. Jinak ten argument, že jste mě u toho neviděla je dost zavádějící. A Duška jste u toho jako viděla? Nebo o co vám vlastně jde? Není snad možné chodit po uhlících? To by pak Dušek lhal, ne? Nebo vám jde o to, že to zvládnou jen výjimeční moudří lidé?
Lucie
Lucie Před 5 měsíci
@kockovitaselma Milá kockovitaselmo, toto je vykřičník "!" a toto je otazník "?". Tři otazníky mají vyjádřit můj údiv převažující nad běžnou otázkou. Ptala jsem se našeho kocoura i kočky a oba mě ujišťovali, že to taky běžně zvládají levou zadní a to dokonce bez malilinkatého puchýřku. Ale nevím, nevím. Já je u toho neviděla a navíc to jsou často taky samolibí vejtahové.
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Lucie Abych to upřesnil. Každý to nezvládne. Ale zvládne to každý, kdo překoná strach. A kdo něčeho takového zneužívá k vlastnímu prospěchu, je podvodník.
kockovitaselma
kockovitaselma Před 5 měsíci
@Lucie Ale já už jsem to zkoušel. Kromě uhlíků i drcené střepy. Měl jsem jeden malinký puchýřek. Ještě nějaké dotazy? Jinak píše se jede vykřičník, ne tři. Tím bohužel jen nahrazujete absenci argumentů.
Lucie
Lucie Před 5 měsíci
@kockovitaselma Uhlíky přejde každý??? Tak si to zkuste někde na zahradě :)
Lukas P
Lukas P Před 6 měsíci
pani moderatorka jak je takova natesena a jarda naproti tomu jak je takovej tezce pri zemi 1:45
Richard Abraham
Richard Abraham Před 5 měsíci
@Taťána Kozáková vidím to stejně.
Taťána Kozáková
Taťána Kozáková Před 6 měsíci
Paní Kubalová je velmi dobrá moderátorka, a dává hostovi prostor... To naopak oceňuji. Spousta moderátorů neustále skáče hostům do hovoru, nenechají ho doříct myšlenku. Mám ji moc ráda, má příjemný hlas, působí laskavě a lidsky.
Lukas P
Lukas P Před 6 měsíci
@jolka jol kdo pani moderatorka? tomu verim
jolka jol
jolka jol Před 6 měsíci
záruka kvalitního sexu)))
Další v pořadí
Why were sailors so unhealthy?
7:38
OUR NEW FAMILY BUSINESS...
13:42
zhlédnutí 2 725 725
Why I really came back...
14:53
zhlédnutí 693 152
SLOVENSKÝ FIZI?! COŽE DOPR...
11:36
Daily Juicy Memes 419
10:43
zhlédnutí 165 408