Temný

Gold AG - Letra e babes (Official Video)

Gold AG
Odebírat
zhlédnutí 585 101
99% 5 797 54

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Teksti e muzika: Gold AG
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Vokal ne refren: Egzon Ibrahimi
Video: Max Production
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/
Gold AG - Letra e babes
Eh mor bir dy fjal du me ti than
Na jena plak e ti keq na ke lan
Osht obligim me i respektu tvjetrit
E na pi mshehim lot pi njoni tjetrit
Ket leter po ta shkruj tu e kalu ket dimer
Pleqnia na ka kap sdihet sa kem ymër
Njo tpatem bir e tash vet kena met
Kurr se kom menu kshtu pleqnia me mgjet
Nana sosht mire se e shkatrroj merzia
Tu e pas djalin gjall vin me na pa kojshia
Edhe mkallxun qe bab ishe ba
Fmija tu kan rrit po na nuk i kem pa
Mkallxun qe po falesh e nhaxh ishe shku
Botes ja qel deren e ja mshel prindve tu
Mos e lyp djali jem Xhenetin te xhamia
Se Xhenetin e ki gjall po e ke lon te shpia.
Ref:
Si baba e nana nuk te do kush tjeter
Dashnin e merzin o bir e ke ne ket leter
Se jan veq dy zemra per ty qe kan mall
Mund te behet von kur nuk jemi gjall.
Prej merzie per ty bir kto fjal i mora
Ku se kupton shkrimin mu ka dridh dora
Sna qorroj syt pleqnia po u qorrum prej mallit
E rrudhat e ballit jon rrugt e djalit
Ndryshe tkem msu e ndryshe tkem eduku
Boten me na fal me ty se kena ndrru
Shum vite i lypem fmi Perendis
E na ty tkena gzimin e shpis
Mos ju kallxo fmive qe na le pa na pa
Se neser ty ma zi kan me ta ba
E un prap shpresoj qe u knaqe
Na me ni penzion per buk e per ilaqe
30 vite msus ket karakter e rujta
Edukova kejt dynjan po djalin tem nuk mujta
Kur me lot e bon baben me lot nana jote
Cfar vlere kan bir tmirat e ksaj bote.

čas přidán

 

gold aggolldigold ag kanga e remuzik shqipbest hiphop artistbest albanianshqipkangheroartistgol ag kanga e rekanga e renew songletra e babesletrababa

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 100
klajdi balla
klajdi balla Před 3 hodinami
Gold Ag rreperi qe jep mesazh pozitiv ne cdo kenge ! Rrespekte nga Tirona
Mi ri
Mi ri Před 14 hodinami
Super Gold 😍
Lavdim Lansingo
Lavdim Lansingo Před 14 hodinami
Kur se kupton shkrimin muka drith Dora Bravoo Goldi Ma I Forti 💪
𝕺𝖋𝖈𝖑𝖑𝖊𝖔𝖓19
Shum Mirë🇦🇱❤
Dizi Dizi
Dizi Dizi Před 18 hodinami
10her e ndegjova sod,10her qava😭
Nora Leisi
Nora Leisi Před dnem
Ashtu esht per shok e shoqet bojm tetera a bab e nonën jo e von bohet
Tony Dule
Tony Dule Před dnem
Bravo gold
Amra Mustafi
Amra Mustafi Před dnem
Ma i miri Lumet Nena qe te ka ilac te zemres ishalla ke jet sa te do ti shpriti
Bisha Eger
Bisha Eger Před dnem
Ma shkatrrove zemrën me këto fjalë😭
Andi Sulkja
Andi Sulkja Před dnem
Ta beft zoti hallall, por zhdo kong na e lcojna njo pik lot
Bislimi Elzana
Bislimi Elzana Před 2 dny
Gold falminderi qe vjen ne Zheger te lutem eja ma shpesh 🌺🌺🌺❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰
Andi Andi
Andi Andi Před 3 dny
Fjalt e nje gjykatesi : asnje deri me sot nuk kan ardhur prinderit te ankuar nga vajza por gjithmon nga djemt dhe me duket se disa prind deshirojn te kene djal sesa vajz VLLA E MOTER E NDERUAR MOS E ANASHKALO DHURATEN NGA ZOTI per mua me rendesi eshte te kemi shendetin dhe te jemi ne rruge te zotit
Lea Bytyqi Lea Bytyqi
Elvis Naçi dhe Gold AG Halil Kastrati njerzit ma pozitiv ne bot
sulltan hysenaj
sulltan hysenaj Před 3 dny
like kush mendon qe gold ag esht ma i forti
Jetmir Çekaj
Jetmir Çekaj Před 4 dny
😍
Andi Gegollaj
Andi Gegollaj Před 4 dny
Veq vazdo gola ag njesh je ❤❤❤
Jetmir Aliu
Jetmir Aliu Před 4 dny
Zoti te rujt o gold bravo bree se ma imiri je
RaheB Eez
RaheB Eez Před 4 dny
Cfar teksti No freaking comment ☝️
Zamira Jata
Zamira Jata Před 4 dny
Sa kenge e bukur Relateti kohes.. Brovo Gold si gjithmone ja ke qellu.
Nysret Gashi
Nysret Gashi Před 4 dny
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔🔪
calii007 tigriii007
Kush e ngjon hala like 26.09.2086
hajde free fire
hajde free fire Před 4 dny
shmm mire👍👍👍👍
Miklovan Nikaj
Miklovan Nikaj Před 4 dny
respekt per ty o gold ti je mreti i muzikes dhe patrijot qind per qind
BOSS 4 LIVE
BOSS 4 LIVE Před 4 dny
Pyetje per fansat e gold ag . . . . . . . Sa persona do e kishin pelqyer nje keng te bashk punuar Gold ag & ilir shaqiri Like : Po Diss like : Jo😂
Gert Milla
Gert Milla Před 4 dny
O zot I madh ca kenge bukur e kam degju 100 here bravo
Miri Nelaa
Miri Nelaa Před 5 dny
Je me i miri , bravo 👏👏
egrooo Kabashi
egrooo Kabashi Před 5 dny
mesazhe te mira ka hallall iqoft respekte si qdo her po kqyrja kenget me heret elem belem rakij birr respija mas vetit shpresoj qe zoti esht mbityj arjan dhe mdi te gjthve kig je zoti ta rujt familjen kado qe te shkishjsh 👍👌🏼 mendimi jem ke kyj respekte lumbshqiptarija qe te kem
Erdi Gashi
Erdi Gashi Před 5 dny
Rrespekt per GOLD AG
Arta Shala
Arta Shala Před 5 dny
Perfekt kangt 👌
Arditi
Arditi Před 5 dny
ooo t lumt goja jo Kingi i kosoves po i Botes
Gledis Dibra
Gledis Dibra Před 5 dny
Bravo njishi i shqiptarise hallall 👍👍👍
R - bass boosted
R - bass boosted Před 5 dny
Gold ag KING 💪👇👇💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Eminem Vevo
Eminem Vevo Před 6 dny
Thjesht i talentum je i pa zavencum
You First
You First Před 6 dny
Shum e bukur si Keng, nje mesazh plot kuptim per disa persona sot 🇦🇱🇬🇧
arbër duraj
arbër duraj Před 6 dny
Goldexhi çdo këng e jotja ësht një mesazh për shqiptarët përciell dashuri dhe bujari respekt
Dika Altin
Dika Altin Před 6 dny
rrespekte gold G ma i mir shum fjal me vend ke thon
Bala Nails
Bala Nails Před 6 dny
Shum e vertet kur nuk e respekton nanen edhe baben xhenet ski 😥😥
Ukog Nos
Ukog Nos Před 6 dny
Gold AG, Infinit & Duda jon rap artistat me te mire ne Kosove! Qifsha Unikopili, Manekeni, Buzpidhi & Getokari, se keta jon veq muta!
Jasin Fetai
Jasin Fetai Před 6 dny
Arian respekt zoti trujt o vlla
ALVIN AND THE CHIPMUNKS ALBANIA
Bravo 😀
Olti Tiran
Olti Tiran Před 6 dny
Super keng 👏👏
Getuar Duraku
Getuar Duraku Před 6 dny
Ky eshte ART . Bravo GOLD AG
Lumi Veliu
Lumi Veliu Před 6 dny
Te lumt goja te eunt zoti o gold
Drita Demaj
Drita Demaj Před 6 dny
RESPEKT NAN E BAB MOS E LENI KORR VETEM
Drita Demaj
Drita Demaj Před 6 dny
Bravo bjali jem
Arjeta Dodaj
Arjeta Dodaj Před 6 dny
super hit kenge per tu marr shembull nga shum fmi djem apo vjaza dhe pak prinder se sot ka padrejtesi nga te dyja ante..vetem zot mos na provo me prinderit dhe fmit ton..
Festim Merdita
Festim Merdita Před 6 dny
rrespekte je i madh
Ramazan meta
Ramazan meta Před 6 dny
Na i ke mbush syt me lot 3 vite pa i pa bab e Non mallku qoft kurbeti 😭😭😭
Tayna Freestyle
Tayna Freestyle Před 7 dny
Shqiptaret duhet te ngjojn ty Jo kta srrija nshpi rrija rrugve Na rriti rruga mes krimit dhe droges Ngjoni diqka qe te knaq zemren🇦🇱❤️
Anjeza Hyshmeri
Anjeza Hyshmeri Před 7 dny
Gold ag fjalet e tua ne vesh te gjithve atyre qe kan harru baben e nanen ta kthejn koken te ata se vec ato te bajn derman
chrich doo
chrich doo Před 7 dny
Super kanga veq duhet te ishte ma popullore e jo religieuse.
vedat tahiri
vedat tahiri Před 7 dny
allahu shpbleft me xhenet
KIDDA LOVE0
KIDDA LOVE0 Před 7 dny
Gjithmon Gold G. It’s star 💫. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌟🌟🌟🌟
Shoku Tarras
Shoku Tarras Před 7 dny
Tlumt goja
ahahaah hahah
ahahaah hahah Před 7 dny
Deri qitashti keng ma e Mir te lumt goja gold ag numer 1 je te lumt te rujt i madhi zot
L-AG Official
L-AG Official Před 7 dny
U kthy AGA I vjeter
LEKE RROTANI
LEKE RROTANI Před 7 dny
Rrespek per ty si kengetar por ma shum rrespekt per prinderit tuj qe te kan dhan kete edukat per te marr shembudh te ti.
Bekim Gashi
Bekim Gashi Před 8 dny
ska kang mat mir kqyrni prind se ni her i keni
Trim Haliti
Trim Haliti Před 8 dny
Kta qe kan ban dislike Jon ata qe iqojn prind e vet nshpi te pleqve me siguri
Son Shkodrani
Son Shkodrani Před 8 dny
hallall te qoft qumshti i nanes gold ag . je i vetmi reper qe veshi ka knajsi me degju fjalt tuja e jo si ktyne pisave qe veq po livdojn vedin e po hapen pa lidhje. BIG LIKE . per ati qe i kan ba DISLIKE ksaj kange haram e kini kafshaten qe pertypni.☝️ GOLD AG ALLAHU TE SHPERBLEFT ME TE MIRAT E KSAJ BOTE DHE TE BOTES TJETER.☝️
ela Ahmeti
ela Ahmeti Před 8 dny
Kenge e qelluar, realiteti i sotshem per disa prinder 😔
Ded Nika
Ded Nika Před 8 dny
Krishter jam po ama respekt per krejt shoqerine time Muslimant.. super kenge
Altin kola
Altin kola Před 8 dny
Je nish krejt kanget qe ikendon kan kuptim bravo je super
gjylten Osmani
gjylten Osmani Před 8 dny
Bravoo golld tlumtt gojaaa❤❤😍😍
edonis avdaj
edonis avdaj Před 8 dny
Respekte 🙏🏼🙏🏼
Lira lira
Lira lira Před 8 dny
😢😢👏👏👏
Edi Vlogs
Edi Vlogs Před 8 dny
Kaniher u doket qe mhin dreqi ntrup po si ti ngoj kenget e gold ag meniher qetsohna
Edi Vlogs
Edi Vlogs Před 8 dny
Like kush menon qishtu
Arkiva Ashkali Official
Respekt per ket keng met vertet met bo me lot 😢✅
GuilleCarral
GuilleCarral Před 8 dny
Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!
Vini Abazi
Vini Abazi Před 8 dny
Respekte per ty
strongly
strongly Před 8 dny
Qfar teksti t mir bravo 👏
Andi Balliu
Andi Balliu Před 8 dny
Te lumt goja o arian agushi ja paske kushtu rinise sodit
awesomeg
awesomeg Před 8 dny
O dost pi reper u bo popullore klloshari sdii sdii edhe pak tallava ka me nis dobsira
Leon Hoti
Leon Hoti Před 8 dny
awesomeg shko ngoj ata kullerat pra
awesomeg
awesomeg Před 8 dny
+Leon Hoti HAHAAHAH pse ty cka tdoket mos o rap?
Leon Hoti
Leon Hoti Před 8 dny
awesomeg popullore pot doket qikjo a ?
Dyleman Vuka
Dyleman Vuka Před 8 dny
Like kush e degjon
Albana Qokaj
Albana Qokaj Před 8 dny
Ti duam dhe ti respektojm sa i kemi gjall se babe e nane ste bohet kush ♥️♥️
Mimoza Plakiqi
Mimoza Plakiqi Před 9 dny
Lum Baba qe te ka lan je shembull per te tjetet
Ferizaj Lartefluturues
Bravo, mesazh domethenes!
era jacegj
era jacegj Před 9 dny
Se jan veq dy zemra per ty qe kan mall Mund te behet von kur nuk jemi gjalle.😢
Mrpassati
Mrpassati Před 9 dny
A thot njeriu qata qe e kan dislike qet tekst e kan mizen mas veshi a perse
Albana Susuri
Albana Susuri Před 9 dny
O zot
Maringlen Piroli
Maringlen Piroli Před 9 dny
AI MOMENTI KUR KUPTON QE KE 3 VJET NE KURBET PA PARE PRINDERIT E TU DHE HUMBET VLEREN JETA VETE... U RRIT DJALI IM U BA 2 VJEC AKOMA SE KAN PARE PER AFER... KUR DO VIJE DITA TE KAPIN MALLKIMET PER KURBETIN... KUR DO BASHKOHEN NJEREZIT KUR DO RRJEDHI LOTI I GEZIMIT PER KOMBIN SHQIPETAR KUR DO SHOHIN NENAT E BABALLARET BIJTE E TYRE... KUR DO FLUTUROJNE SHQIPET PERSERI NE TOKEN E SHQIPONJAVE ? rrespekte nge Gjermania sidoqofte !!!
Egzon H. Zejnullahu
E mira qe ska fund Qohet " Prinderit "
Musli Alman Mina Goni Cani
Mos e kërko xhenetin të xhamia, xhenetin e ki tee shpi NANË E BAN RESPEKTOJ kqyri...🕋👀 Të lumtë kënga e bukur texti me ven rrespekt. A.cani Suedi
Elidor Gjoka
Elidor Gjoka Před 9 dny
Kush jan kto vrk si I kan bo dislike jqr
Adnan Masolaj
Adnan Masolaj Před 9 dny
Osht ni realitet qe po n'dol sod 😢😢
Florenta Ceka
Florenta Ceka Před 9 dny
Bravo ein Richtig guter Rapper, braucht keine Frauen, Autos und Geld im Videoclip damit er angehört wird genau DAS IST TALENT...was nicht alle haben....und was er singt macht Sinn....
Ukog Nos
Ukog Nos Před 6 dny
Ja man, scheiß auf Unikkatil, Noizy, Ghetto Geasy, Fero und Mozzik! Das ist echte Musik! Gold AG und Duda sind die besten und realsten!
ajdini artan
ajdini artan Před 9 dny
Bravo shum keng e mir dhe e qellume bravo
Sem Mala
Sem Mala Před 9 dny
Ah gurbet dalesh fare ti bashke me politikanet shqiptar qe na detyruan te marrim rruget e botes na ndat per se gjalli nga prindrit nga vllai motra dhe njerzit e zemres 💔💔💔 😭😭😭😭😭 zoti ju bekofte dhe ju ruajt te gjithve vellezer dhe motra emigrant 🙏🙏
amar amar
amar amar Před 9 dny
URIME RAMAZANIN GOLD
Sejdiu Flora
Sejdiu Flora Před 9 dny
Gold je i papar nr 1 zoti te shperbleft 🙏😭
Harry Harry
Harry Harry Před 9 dny
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Harry Harry
Harry Harry Před 9 dny
O ti je I madh trujt zoti I madh
Robert Krasniqi
Robert Krasniqi Před 9 dny
Perle e vertete bravo zoterinj te nderuar qe me kenge beni shume per familjet shqipetare kudo ndodhen.
marnis marnis
marnis marnis Před 9 dny
Allahu te rujt vlla
Florenc Hysa
Florenc Hysa Před 9 dny
respekte gold ag vetem ti kendon me zemer
Migena Bacellari
Migena Bacellari Před 10 dny
Nana s‘eshte mire se e shkatroi merzia, tu e pas djalin gjalle vijne me na pa komshia... Mos e lyp djali jem xhenetin te xhamia se xhenetin e ki gjalle por e ke lene te shpia. Arian 👏👏👏 vazhdo perpara pa u ndalur. Je frymezim per cdo te ri e te re te gjithe trevave te Shqiptarise. Uroj qe rinia te Sensibilizohet me shume dhe ta kuptojne se FAMILJA eshte mbi cdo gje. Ne Emigrim mund te shohin shume kendveshtrime te ndryshme por mos harroni se kultura jone eshte kjo.
Gamer Videos
Gamer Videos Před 10 dny
shum muzika e mir
Besa Besi
Besa Besi Před 10 dny
sa me mungon Baba ka vdek ne moshen me te mir 57 vjet 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Besa Besi
Besa Besi Před 7 dny
+Fitim Tasholli Amin Inshallah
Fitim Tasholli
Fitim Tasholli Před 7 dny
Allahu e shperbleft me xhenet inshAllah
Fatime Jashari
Fatime Jashari Před 10 dny
tlumt na zbardhe ftyren arian
Další v pořadí
Westworld III - HBO 2020
1:41
zhlédnutí 2 788 501
Capital T - 200 Dite X TNT
04:10
zhlédnutí 1 400 000
Gold AG - BABE (Official Video)
04:10
zhlédnutí 3 600 000
Lulja me Meden
07:05
zhlédnutí 309 000
Kida ft. Lyrical Son - Deja Vu
02:56
zhlédnutí 1 800 000
Xing me Ermalin 97 - Ramush Haradinaj
1:32:10
Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)
03:29
GOT7 "ECLIPSE" M/V
3:47
zhlédnutí 14 307 849
My Video Went Viral. Here's Why
23:43
zhlédnutí 1 756 536
Blind Chicken Finger Taste Test
12:07
zhlédnutí 2 705 172
Céline Dion Carpool Karaoke
14:13
zhlédnutí 5 815 161