Temný

Flegr: Koronavirus mutuje. Teď přijdou zlejší varianty, na podzim to může být malér

DVTV
Odebírat
zhlédnutí 148 684
93% 1 388 99

Nad tisíc nakažených denně se dostaneme velmi rychle. Pokud budeme epidemii ignorovat, tak nás zatraceně potrestá. Nemoc má mírný průběh, protože bylo málo nakažených a virům se vyplatilo být na hostitele hodný. Teď začne smrtnost stoupat, míní evoluční biolog Jaroslav Flegr.
Proč má teď Covid-19 většinou jen lehký průběh? A proč teď budou mít výhodu zlejší varianty viru? Na celý rozhovor se podívejte na www.cz
Staňte se členy klubu DVTV Extra: www.DVTV.cz
ODEBÍREJTE NEJLEPŠÍ ROZHOVORY NA CSvid: bit.ly/DVTVYT
Sledujte nás na sítích: FACEBOOK: facebook.com/DVTV.cz/
INSTAGRAM: instagram.com/DVTV
TWITTER: twitter.com/DVTVcz

čas přidán

 

2. 09. 2020

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 100
Tomas Herzinger
Tomas Herzinger Před 2 hodinami
Chci se zeptat, jsou covid-19 a jeho mutace dostatečně ganderově vyvážené? Protože pokud ne, rád bych upozornil, že bude mít problémy s Evropskou únií a dalšími institucemi a mohla by padnout na stůl žaloba za diskriminaci. Něco bude muset nést následky :)
Juan Devaliee&Dexeb.k.l
Juan Devaliee&Dexeb.k.l Před 20 hodinami
Zmutovany inziniry sinus kosinus..kokosonovirus..
tomáš novosád
tomáš novosád Před 22 hodinami
kde mate rouskyyyyy
Petr Prejza
Petr Prejza Před dnem
Ten by si to přál katastrofu jemu to kouká z očí jeho dětský sen se splni nevěřím mu ani hovno věřím tomu co vidím vše je jak má bejt jen hovna melou a všichni máme nahubek
Martin
Martin Před 2 dny
Elektrický výboj.......
Michal Hrazdil
Michal Hrazdil Před 2 dny
Ano to že jsou otevřené školy má velký vliv ale proč neberou v potaz to že jsou otevřené hranice což je největší problém to nikdo neřeší....🤷‍♂️ každý řeší to jak se zvedají čísla počtu nakažených ale to že bez problému x cizinců si zde jezdí nikdo nemůže vědět jestli je zdravý. Pokuď ne zavřou hranice logicky jím můžou být veškeré opatření k ničemu protože stejně se to tu bude šířit.
SDK
SDK Před 2 dny
Krávoviny. Takhle to vypadá, když se teoretikové rozdovádějí. Podle tohodle pána (Flegra) už jsme dávno měli být zdebilizování Toxoplasmou Gondii. Jen se podívejte na jeho historii zvěstování konečné lidstva díky pěstování koček. Jaká to kariéra. Nebojte se žijte.. SDK.
Jiří Novák
Jiří Novák Před 3 dny
A co si myslíte o odhalení účtů za testovací sady z roku 2017 a 2018, na KOVID 19 v záznamech světové banky a celní únie? Tedy o 2 roky dříve než se kovid 19 objevil ve Vuchanu? Zpráva agentury REUTERS, později dementována.... www.svobodny-vysilac.cz/2020-09-18-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/
Dimiter Dimitrov
Dimiter Dimitrov Před 3 dny
Prifrcal na skútri...
Anna Clever
Anna Clever Před 3 dny
A co promořit?
Abra Kadabra
Abra Kadabra Před 4 dny
Jen jen tenká hranice mezi blázenem a geniem. Všichni víme jak vypadal a jak výstřední byl Einstein a ne jen on. Už před lety když pan Flegr mluvil že nákaza přijde mi to utkvělo v paměti. Jeho by měl premier Poslouchat a naslouchat mu. Nehonit si alibisticky triko ale důrazně zasáhnout. Jinak to neporazime.
Felicie Skoda
Felicie Skoda Před 4 dny
Kde má ten šašek roušku
Lord Knifos
Lord Knifos Před 4 dny
Lol vypadá jak šílený vědec :D
raskar kapak
raskar kapak Před 4 dny
Nějaká originálnější poznámka by nebyla?
RastafarianGeorge
RastafarianGeorge Před 4 dny
Ty dvaja rozpravaju o mutovani ?😂 vyzeraju ako keby oni mutovali 😂😂😂
Mark J
Mark J Před 4 dny
Corona sa mnozi lebo furt o nej trepeme
Radim Sebesta
Radim Sebesta Před 4 dny
Proč dáváte do televize Kancléře Palpatina ? :D
Milan Brdar
Milan Brdar Před 4 dny
😂😂😂😂😂korona pivo,cov 1, cov2 uz 60 rokov egzistue,vsechno je podvud!!@
Lukáš Bočan
Lukáš Bočan Před 5 dny
Glum
MsMariaEmilia
MsMariaEmilia Před 5 dny
Parazitolog na peniaze, kolko tebe zaplatili ? Lukasenkovy ponukali 940 milionov ked vyhlasi v karantenu v Bielorusku.
MsMariaEmilia
MsMariaEmilia Před 3 dny
Svoj nazor ma kazdy ale nechodi otupovat ludi do TV, ubohe priam morbidne, ked odbornikov vytahujete z chladiacich boxov
lol lol
lol lol Před 3 dny
Zřejmě pan Flegr má jiný názor než vy, ale to přece neznamená, že musíte útočit. Když jste proti tomu, co pan Flegr říká, dávejte nějaké argumenty a né otázky typu: kolik ti zaplatili?...
Petr Cibulka
Petr Cibulka Před 5 dny
Myslím že skutečné cíle těch, kteří stojí nad světovými "elitami" a dirigují vývoj za oponou, jsou trochu jiné. V poslední instanci ne ekonomické, ale primárně duchovní - anti-křesťanské. Viz těchto pět vzájemně provázaných dokumentů, ze kterých to myslím dostatečně jasně vyplývá: 1) csvid.net/show-UCnXxiLQbPvyViJtR8DA1Degvideos?view=0&sort=da&flow=grid (1. video) 2) Video: Satanista papež František líbá ruce - zatím stále ještě ne nohy - luciferiánům (iluminátům) Davidu Rockfellerovi, Henry Kissingerovi a Johnu Rothschildovi (Pope Francis kissing the hands of David Rockefeller, Henry Kissinger and John Rothschild): www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Pope+Francis+kissing+the+hands+of+David+Rockefeller%2C+Henry+Kissinger+and+John+Rothschild 3) www.citarny.cz/knihy-lide/vzdelavani-a-souvislosti/souvislosti/sutton-sssr-nemecko-usa-finance. Kdo financoval Stalina a Hitlera! 4) csvid.net/u-results?search_query=JURIJ+BEZMENOV+MARX+SATANSKE+UMENI+DEMORALIZACE+A+ROZVRATU 5) www.armadninoviny.cz/HYBRIDNI-VALKY-PODLE-VALERIJE-GERASIMOVA.html Petr Cibulka, www.cibulka.net
Filip Vajdík
Filip Vajdík Před 5 dny
Neposlouchejte co říká! Sledujte jeho vlasy!!
reuvencz
reuvencz Před 5 dny
Seznamte se s pravdou..... csvid.net/video/video-rzFh43NRY0E.html
Ondřej Babický
Ondřej Babický Před 5 dny
Všichni řeší vzhled, protože už je korona unavuje. Nějak to dopadne tak jako tak...... Mimochodem, já potkat toho pána někde v noci, odhazuju peněženku a jdu si převlíct trenky 😊👍 ale nepochybně tomu pán rozumí a v hlavě toho má víc než půlka komentujících tady 👍😁
martin martin
martin martin Před 5 dny
Jakto, že ta chátra nemá náhubek pro čokly na hubě !
Jiří Hrabovský
Jiří Hrabovský Před 5 dny
Viry mutují odjakživa a co? V roce 2019 bylo (dle oficiálních údajů ministerstva zdravotnictví) nakaženo virem (konkrétně chřipkou) 960.000 lidí a 1500 lidí na chřipku zemřelo. A teď se tady blbne s rouškama! To jako bude taková pakárna každý rok? Nebo si strana a vláda myslí, že příští rok žádná virová epidemie nebude? Virové epidemie jsou tady totiž každý rok.
Lesní Druid
Lesní Druid Před 5 dny
Z toho co jsem pochopil, tak jsou viry o krok na před, nebylo by lepší se snažit pochopit, co nám chtějí sdělit, místo toho abychom je níčili?
Baumi Baumi
Baumi Baumi Před 5 dny
Nechápu proč se kazdy bojí corony, tomu nejde utéct a schovávat se do ulity. Corona tu snami bude na vždycky.
Lesní Druid
Lesní Druid Před 5 dny
Však nebýt internetu, tak ani nevíme že něco takového je
Lesní Druid
Lesní Druid Před 5 dny
:)
Vaclav Svoboda
Vaclav Svoboda Před 5 dny
Jak mu to vychazi co. A vypada to ze to bude jeste horsi.. Smutny, vsechny ty prachy co jsme utratili na jare jsme timto splachli do zachodu. Proste ode zdi ke zdi. Cesi kteri nevoli politiky ale PR. Cesi kteri nevidi uplne zrejmy populismus. Cesi kteri davaji prostor pseudobojovnikum za svobodu. Tet to bude stat zivoty ale zrejme to nic nezmeni. Du blejt..
Amus6
Amus6 Před 6 dny
To se nám to vyrojilo odborníků na virové infekce.....ani studovat nepotřebují.....
Ochránce Kachniček
Koronavirus neexistuje, kdyby existoval, tak nemáme v malých obcích vždy jen jednoho nakaženého a nebo se to tutlá z důvodu paniky. Rumburk 1 nakažený, Dolní Poustevna 1 nakažený, Jiřetín pod Jedlovou 1 nakažený. Vždy jen jeden, kterého Babišovi vláda dokázala včas odchytit a strčit do karantény. Zvláštní, jak se tento virus špatně šíří. Paní ředitelka školky na Tyršovce v Rumburku se nakazila na slavnostech v Krásné Lípě. Krásná Lípa je malinké městečko na severu Čech, kde doslova chcípl pes a ejhle, nákazu koronaviru si odnesla ze stovek lidí jen jedna jediná ředitelka mateřské školky. Mateřskou školku zavřeli a nákaza zmizela😂😂😂😂👍😂👍😂👍😂👍😂👍😂👍😂👍😂👍😂👍.
Name .-.
Name .-. Před 6 dny
koRonaVirus neExisTuJe 😂😂😂😂
Luboš Kovařík
Luboš Kovařík Před 6 dny
Proč nemá při takových premisich roušku pri rozhovoru? Zajimalo by mě, jestliže je to parazitolog a pozoruje chování takoveho viru, jakým způsobem se snaží byt o krok napřed aby zabránil svoji nákaze?
David Schneider
David Schneider Před 6 dny
Karanténa už byla a co se vyřešilo? Nic. Vir tu je a bude do doby než se nakazí minimálně 80% obivatelstva. Čím víc se tomu budeme bránit tím déle se stim virem budeme potýkat roky. Zrušte testování a roušky. To je jediné co nás může zachránit. Je to smutné ale jiná cesta není. Celkem to Česko stalo skoro 1.5 bilionu. Ještě jedna karanténa a Česko zkrachuje.
Dimi 69
Dimi 69 Před 6 dny
Tento chlap vlastne povedal este pred tym ze bude 1000 nakazenych denne a to sa aj stalo takze vie o com hovori
Petr Jirkovsky
Petr Jirkovsky Před 6 dny
Ahoj chytrý👍💡📚
Petr Jirkovsky
Petr Jirkovsky Před 6 dny
:DD
Acorn cz
Acorn cz Před 7 dny
Nojo a tady to vidíme
Veronika Compelová
A keď vie čo príde na podzim ,tak má doma krystalovu guľu alebo mu len zaplatili za šírenie strachu,nech sa predsa len všetci dajú zaočkovať a toto je taktika?
drejka8885
drejka8885 Před 22 hodinami
Kryštálový je cukor. Krištáľové je guľa. Chvalabohu, že ľudia čo ani toto nerozoznanie môžu akurát tak písať komentáre na net a človek ako on môže hovoriť k veci. Nesiahate mu ani po členky.
martin martin
martin martin Před 3 dny
Si tady taky zaplatili i diskutující. Asi každýmu dali čokoládu.
jméno příjmení
jméno příjmení Před 5 dny
A není náhodou pravda to, co řekl? :D Čísla doopravdy rychle vzrostla.
pejan
pejan Před 7 dny
Kupte tomu bláznovi někdo roušku facebook.com/blueactionfigure/videos/10219286417965098/
pejan
pejan Před 7 dny
Odpovězte mi... Každý den vidím nějaký číslo na netu, všichni jsou z toho bubububu všichni umřeme na rýmu, co na ní umřelo 400 důcchodců 80+ s dalšíma 10ti nemocema... Ok, kde se to číslo bere? Tihle lidé byli otestováni nějakým testem? Nebo vyhledali lékařskou péči, protože měli zdravotní problémy? Pokud byli testováni, potom to znamená tak akorát, že čím víc se bude testovat, tím víc se najspíš najde nakažených, většina lidí o tom ani neví, že má nějaký vir, další velká většina má nějaké projevy nachlazení, možná teplotu a minimum má nějaké zásadní problémy, že tedy skončí v nemocnici. Tak proč buzerují všechny, lidi? Ať se prostě chrání ti, co se obávají a cítí se ohrožení a je to, pro zbytek ať jsou vydána dobrovolná doporučení a je na každým, jak k tomu přistoupí. Ale my prostě máme mentálně těma komoušema dáno do vínku, že musíme všechno přikázat, zakázat, vyhrožovat pokutama, práskat a pod. Na blití tahle zem...
Libor S
Libor S Před dnem
V zapadni Evrope, kde komouse nemeli, je to snad jine?
Lesní Druid
Lesní Druid Před 5 dny
Souhlasím
raskar kapak
raskar kapak Před 7 dny
Jak říká v jiném rozhovoru, a obsah diskuse tady to povrzuje, v případě covidu česká společnost boj s dezinformátory a trolly prohrála. Výsledkem bude exponenciální nárůst počtu nakažených, více mrtvých a hlubší ekonomická krize. Jak řekl jiný klasik, lidská omezenost a blbost je nekonečná. Dodávám, že to ukazuje, že Češi jsou v porovnání s Němci, Slováky, Švýcary, Dány, Poláky aj. v průměru hloupější. Matter of fact.
Jan Benak
Jan Benak Před 7 dny
Pán učí v Bradavicích jasnovidectví .....
Liv Vojtko
Liv Vojtko Před 7 dny
Keith Flint - Firestarter / The Prodigy 🤘
Richard Rusnak
Richard Rusnak Před 8 dny
To je joker?
Mirek Dostal
Mirek Dostal Před 8 dny
On spadl pod rozjetý rychlík nebo dostal zásah elektrickým proudem.
J Ra
J Ra Před 8 dny
Ten pán vypadá velice nezdravě. Je vybledly a neprokrvený. Já si nejprve myslela že je hodně nemocný, a mluví o své nemoci. Vůbec netuše o koho jde či o čem je řeč. Copak to vidím jenom já?
Lesní Druid
Lesní Druid Před 5 dny
Zkus si vypnout zvuk a dívat se na jeho grymasy a gesta :D
Pavel Scott
Pavel Scott Před 8 dny
ten chlap je nalitej....si mysli ze jsou lidi fakt blbci?....csvid.net/video/video-f6deHoFD90M.html&feature=emb_logo
skazde
skazde Před 8 dny
....nebylo prokázáno, že viry způsobují onemocnění: Důkazní břemeno, že viry způsobují nemoci, je na těch, kdo tuto praxi schvalují. Neexistuje žádné důkazní břemeno, které by bránilo kritice této praxe. Toto je známé jako Hitchen's Razor, kde se uvádí: „Co lze tvrdit bez důkazů, lze také bez důkazů odmítnout.“ Pokud byste tedy chtěli odhalit Covid-19, poskytněte důkaz, že viry, zejména ten současný, byly vyčištěny a izolovány pouze od nemocných jedinců a po vložení do zdravého hostitele způsobují stejné onemocnění. Přímo na Covid nikdo nezemřel, jen v souvislosti s jiným vážným zdravotním stavem. Stačí kliknout na tento odkaz: csvid.net/video/video-7nhb_rk0pRM.html Asi tak pane Flegr neomylný.
Ondrus21
Ondrus21 Před 8 dny
Já už nehraju.
petr stehlik
petr stehlik Před 8 dny
Bože on přišel o zdraví rozum
Roman Kral
Roman Kral Před 8 dny
Nebezpecnej blazen.
I AM MOCKING SATAN MATRIX!!
👍🏼
Marek Pacovský
Marek Pacovský Před 8 dny
Půjčte mu hřeben.
david rasta
david rasta Před 8 dny
Nehrál v Majoru Zemanovi toho frajera se studnou??
martin martin
martin martin Před 3 dny
A já furt odkud ho znám
Deep Dive DIY
Deep Dive DIY Před 8 dny
dva týdny od rozhovoru a 1500 nakažených denně, pán to má v hlavě srovnané, na rozdíl od kuního ksichta Vojtěcha, ten už má dávno sedět, Babišova loutka neschopná
Vojtěch Slintak
Vojtěch Slintak Před 8 dny
Škoda že tento rozhovor tu není někde celý, jestli je tak kde?
Ondrej Nunu
Ondrej Nunu Před 8 dny
Chytrej člověk .Respekt pro tohodle pána
Filip M
Filip M Před 8 dny
No a pán měl pravdu, dnes 1800 za sobotu :)
taunevimdal
taunevimdal Před 9 dny
ten pan je super a myslim ze je i moudry ...bavi mi jeho cool uces :)
LOL XD
LOL XD Před 9 dny
A má pravdu .....je to tady
Johny B. Diamond
Johny B. Diamond Před 9 dny
PRO TY CO SE SMĚJÍ ....... RNDr. Jaroslav Flegr CSc. je český profesor ekologie a evoluční biologie. V letech 1977-1982 vystudoval obecnou biologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy a získal titul RNDr. V letech 1984-1987 vystudoval na téže fakultě fyziologii a získal titul CSc. V roce 1999 byl jmenován docentem pro obor parazitologie, v roce 2008 profesorem pro obor ekologie.
Johny B. Diamond
Johny B. Diamond Před 9 dny
Kvůli viru hloupne 80 procent lidí, mění se psychika člověka a dopad je katastrofální. Jen se otevřeli hranice, tak polovina lidí odjela do zahraničí, svědčí to o hlouposti národa. Zlobte se na mne jak chcete, ale tohle jsem nepochopil. Copak zde v ČR nemáme destinace, do kterých bylo možno jet na dovolenou ? Podpořit finančně zdejší, tak bídnou ekonomiku ? Proč zahraniční ? Pak se diví každý, že je zde to co je....Možná druhá vlna COVID-19...
raskar kapak
raskar kapak Před 9 dny
...a ta sláva a mediální humbuk když vypravovali vlaky do Chorvatska! A blbci se tím ještě chlubili. Stejně jako lyžaři, ti se chystají za pár týdnů zase.
I hope u have good day chief
Týpek fakt frajer 💪 ale to zlejší mi fakt rve oči.😑
xoobo vola
xoobo vola Před 9 dny
🏕🏖🌍🌎🌏🏗🏥🏘🏖🏨🏦🏯
mini polis
mini polis Před 9 dny
Slovo "zlejší" je nespisovný zhoubný novotvar. Druhý stupeň slova zlý je "horší". Mimochodem, co máte proti jeho svatozáři? 😉 scontent.fprg3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/27798228_1597097297077457_5878439106161889784_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=eOzaU4iykDoAX9s8VHE&_nc_ht=scontent.fprg3-1.fna&oh=29d27e9d91ffa3b7d6adaaff7b1865b6&oe=5F8208BB
raskar kapak
raskar kapak Před 4 dny
@Tereza Matoušková Vcelku s vámi souhlasím. Snad se vás ale nedotklo to konstatování o pupíkovské zemi plné odborníků na všechno. V diskusích na netu (a v parlamentu) se obzvlášť vyrojují. Bohužel to nejsou trollové, kteří to dělají za peníze, ale ignoranti, kteří ty bludy a fušování do jiných odborností myslí vážně. (tedy ti v parlamentu to za peníze dělají)
Tereza Matoušková
@raskar kapak Diskuze není nijak moderovaná, pane raskare kapaku. Já myslím, že dokud se jazykozpytci chovají zodpovědně a ohleduplně, naslouchají lidem jako je pan profesor Flegr, nevidím žádný problém. Úroveň mluveného projevu je přece důležitá. Věcná diskuze není znakem zaostalosti, udržuje mysl čerstvou. Vadit by vám spíš měli místní popírači a trollové, kteří panu profesoru vysmívají. Jinak pokud vás zajímá můj osobní názor, mám nějaké to vzdělání v oboru biologie a s panem profesorem víceméně ve všem souhlasím. Mluví k věci.
raskar kapak
raskar kapak Před 4 dny
Tak to vypadá, když se jazykozpytci zapletou do diskuse o virech. Je přece tématem rozhovoru virus a epidemie, ne? A tak je to v Česku se vším. Všichni (internetoví) odborníci na všechno. A výsledkem je zaostalá země. A taky nejdynamičtěji postupující epidemie v Evropě, mimo jakoukoliv efektivní kontrolu. A řeší to politici. V parlamentu. A kecama a vzájemným obviňováním.
mini polis
mini polis Před 4 dny
@Tereza Matoušková Na každý pád to zní zajímavě. Řečeno s klasikem - chci znát další názor (např. pana K. Olivy, nebo pana J. Hejlka). 😉
Tereza Matoušková
Nemáte pravdu. Podle internetové jazykové příručky, kterou má pod správou Ústav pro jazyk český: "Má‑li přídavné jméno zlý význam ‚který úmyslně ubližuje, škodí‘, je spisovný také druhý stupeň zlejší. Je to alternativní tvar, kterého užijeme, pokud by podoba horší byla (kontextově) málo zřetelná. Tvaru zlejší se užívá také při gradování: Odjakživa byla zlá, ale teď je ještě zlejší. Podobně se někdy užívá i špatnější místo horší, např. Je špatné nevěřit nikomu, ale ještě špatnější je věřit všemu." Tuším, že pan profesor to slovo používá ve významu "zlejší varianta viru". Virus samozřejmě žádné zlé úmysly nemá, ale pan profesor to zde užívá v evidentní nadsázce, což je podle mě přípustné. :-)
Pes Adam
Pes Adam Před 9 dny
je to cavo
David Bauer
David Bauer Před 9 dny
Kde já jsem ho už viděl? Ááá, už to mám - Brůna - otec stál se sekerou v ruce a divně se kýval.. Toho večera byl parazitolog velmi neklidný. Divně se kýval a chvílemi se zdálo, že se usmívá..
I AM MOCKING SATAN MATRIX!!
🤣🤣🤣
Josef Kosina
Josef Kosina Před 9 dny
Všichni, co tu komentujete ať už vzhled pána nebo názor, tak jste úplně mimo mísu a možná by si stačilo zopakovat matematiku střední školy a uvažovat selským rozumem. :))
Josef Kosina
Josef Kosina Před 9 dny
@raskar kapak Neuděláte s tím nic... a opět je to chyba systému... nebo možná ani ne, blbci tu byli vždy a budou nadále, akorát dřív drželi hubu a nebo řvali doma před televizí a dnes mají možnost prosazovat svůj debilní názor i zde a já si pak rvu vlasy z hlavy... jen mě to mrzí asi hlavně vůči našemu úžasnému vědci...
raskar kapak
raskar kapak Před 9 dny
@Josef Kosina Jak rád bych komukoliv odpustil neznalost exponenciální funkce nebo Eulerova čísla... Jen kdyby uvažovali, jednali a volili s použitím mozku a neskočili na každý hoax. A k tomu se o to ještě zuřivě přou, často s použitím těch nejsprostějších výrazů. Hlavně pak hodnotí vzhled. Počítám, že se to zlepšovat nebude.
Josef Kosina
Josef Kosina Před 9 dny
@raskar kapak Bohužel... a ano, je to jen o logickém myšlení... ale já přímo narážím na pojmenování a znalost exponenciální funkce, protože i když bych tu logiku neměla a tohle se jednou učil... tak vím, o jakou funkci se jedná a tohle je docela přesný příklad dané funkce... ale jak jsem i dále psal... je to i o selském rozumu.
raskar kapak
raskar kapak Před 9 dny
@Josef Kosina Neřekl bych ale, že je tam přímá souvislost s matematikou. Spíš se všeobecným rozhledem a logickým uvažováním, chcete-li "filipem". A toho se v průměrné populaci, tj.těch, co si pod svobodou představují jen nenošení roušek, nedodržování sociální distance a pití společným brčkem, zoufale nedostává.
Josef Kosina
Josef Kosina Před 9 dny
@raskar kapak Tak ptal jste se, jak to souvisí... tak takhle... :) A ano, je to jen a jen holý fakt. Bohužel jsem přečetl stovky komentářů, kde lidi říkají, že pan povídá nesmysly... :) což pravda není. Říká věci na místě a možné scénáře.
Ondřej Sácký
Ondřej Sácký Před 10 dny
"Mórty, čas na další dobrodružství. Erghh".
Honzich CZ
Honzich CZ Před 10 dny
Co to je za blázna?
miko foin
miko foin Před 10 dny
🏕🏖🌍🌎🌏🏗🏥🏘🏖🏨🏦🏯
Juan Devaliee&Dexeb.k.l
🥳👽🤒🙉🥶👺😈💀⚠️🤔🤧🤕🙄😎😎😎
Miroslav Duška
Miroslav Duška Před 10 dny
šašku nestrš
Frenky Boho
Frenky Boho Před 10 dny
Kámoška mi říkala, že ji umřel tatínek na rakovinu a oni se jí ptali jestli nemůžou napsat že umřel na covid.. Protože za to by dostali 40 tisíc :-)
Frenky Boho
Frenky Boho Před 9 dny
@raskar kapak covid-19 není hoax?
raskar kapak
raskar kapak Před 9 dny
@Frenky Boho Mezi vyřčením vlastního názoru a šířením hoaxu je ovšem nebetyčný rozdíl.
Frenky Boho
Frenky Boho Před 10 dny
@raskar kapak je to váš názor...každý máme právo mít názor v pohodě.
raskar kapak
raskar kapak Před 10 dny
Jen si za "kámoška říkala" dosaďte "jedna paní povídala". Můžete klidně zprávu nabídnout aeronetu. A hlavně: souvislost s věcným obsahem rozhovoru má váš hoax nulovou.
Pavlína Libotovská
Borec a realista👏👏👏...takových lidí je tu potřeba více...ví zjevně o čem mluví...neskutečný týpek se SUPER vizáží, která jen podtrhuje jeho inteligenci...trochu mi připomíná rozcuchem Alberta Einsteina 🙂
Lada Biel
Lada Biel Před 10 dny
Pán už zmutoval...
Vladimír Vodička
Vladimír Vodička Před 10 dny
Smutné je, že tolik lidí řeší jak pan Flegr vypadá... Bylo by totiž fajn si myslet, že ho dávno spousta lidí zná a nebude potřeba "být překvapen"..
TpJ
TpJ Před 10 dny
Jsou 2 varianty, šlápnout na brzdu a v podstatě zastavit život jako známe (návrat do středověku) nebo jet dál a čekat co to vlastně udělá (příroda jásá, lidstvo se zredukuje). Ano pan profesor má velmi pádné argumenty, ale většinová společnost drastická opatření už prostě nechce přijmout ani proti katastrofickým scénářům.
Bohuslava Štanglová
Záměr videa vymyslet název aby se lidi bály a klikli na to
raskar kapak
raskar kapak Před 10 dny
Bohuslava Štanglová: A záměr vašeho příspěvku je jaký? Existuje-li tedy vůbec.
Roman
Roman Před 10 dny
Sorry, ale to fakt nejde přehlédnout.
Štefan Toth
Štefan Toth Před 10 dny
Toto je jednoznačne Reptilian!! Spomalte si zábery!!..ked artikuluje
Ondřej Procházka
Ondřej Procházka Před 10 dny
Sám vypadá jako mutant
jack Sperrou
jack Sperrou Před 10 dny
Drtinová zase našlápnuto, nalíčeno a pokud jste viděli celý rozhovor tak po 10 minutách sklapla kecky a už jen poslouchala.....tady se s rejpavostí a pochybnejma argumentama jaksi nechytala a dávám ji lajk za to, že svojí pozici pochopila rychle...panu profesorovi obdiv, že má chuť ji odovídat vícekrát.... a ona se ho zase zeptá na to co odpověděl...bože bože.I p.Krauz to chápal rychleji!!
Bordon
Bordon Před 11 dny
Chytrej borec, nějaké drogy taky určitě byli, ale mám to pod kontrolou....
Tomáš Vlášek
Tomáš Vlášek Před 3 dny
😂🤣
Sammy Mitac
Sammy Mitac Před 11 dny
Takove hovna, raději by jste měli napsat o tom jaký hnůj to je ze to někdo vůbec vypustil za účelem úplně jiným ... je to třeba promořit a hotovo !!! JE TO NEJVĚTŠÍ SCAM VŠECH DOB A KDYBY NEBYLO MÉDIÍ A NOVIN TAK ŽÁDNÝ VIRUS NENÍ !!! VLÁDA LZE A ZAPIRA NOC VÍC...
ČSLA
ČSLA Před 11 dny
Vypadá jak Terence Hill 😂
Vaclav Kubista
Vaclav Kubista Před 11 dny
To je ale blázen ten chlap
sphere82
sphere82 Před 11 dny
To geniové většinou bývají.
Petr Čermák
Petr Čermák Před 11 dny
Už byla potřeba zase trochu postrašit lidi... Ty vole, virům se vyplatilo být hodný, mám dost...
Marecek Polynek
Marecek Polynek Před 11 dny
Teda vyšlo mu to přesně,dnes už přes tisíc nakažených denně hmm
raskar kapak
raskar kapak Před 11 dny
Dneska to tipuju přes 1500 (je 19:45)
mikea hiooi
mikea hiooi Před 11 dny
Vidíte před tydnem říkal nad tisic nakažených a je to tady.. :)
Ondra Rakušan
Ondra Rakušan Před 11 dny
Ventolíne? 🧐
Storki Perličky
Storki Perličky Před 11 dny
2020 je řada nešťastných příhod
raskar kapak
raskar kapak Před 11 dny
pro ty, kdo se mu smáli: www.mix24.cz/chcete-tu-mit-50-tisic-mrtvych-parazitolog-flegr-vyzyva-vladu-at-okamzite-zavre-skoly/?.seznam.cz&#dop_ab_variant=410690&dop_req_id=VAjaFriBnRm-202009111232&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
J Ra
J Ra Před 5 dny
To jsi mi dal ten link za trest! Vždyť na té fotce vypadá jak Upír !
mikea hiooi
mikea hiooi Před 11 dny
Zajímavý rozhovor.
Lubos Tobiska
Lubos Tobiska Před 11 dny
Je pravda že na natáčení pořadu má člověk vypadat aspoň trochu jako člověk ale jinak ho velice chválím ví o čem mluví
Tomáš PŘÍHODA
Tomáš PŘÍHODA Před 11 dny
"... musíme být chytřejší než von!" :-) Slušnej závěr.
Patrik Dundych
Patrik Dundych Před 11 dny
A pres tisic nakazenych je tu 🤔 vi snad neco co mi ne?
Šulo Nýtlof
Šulo Nýtlof Před 11 dny
Proč každý vědec a chytrolín vypadá jako dement?
Šulo Nýtlof
Šulo Nýtlof Před 9 dny
@raskar kapak nikdo neřekl že hloupí lidé nemůžou být hezcí :D
raskar kapak
raskar kapak Před 11 dny
Kdyby to bylo pravidlo, musel bys vypadat jako top manekýn.
Romco Taurus
Romco Taurus Před 11 dny
Ďalší najmúdrejší, co ss potrebuje zviditeľniť..., pekova uz to vzdala..
raskar kapak
raskar kapak Před 11 dny
Nevzdala, jen teď má joný starosti ohledně šmé s Janouškem, po kterým jdou vyšetřovatelé.
BacardiBlackStyle
BacardiBlackStyle Před 11 dny
A trošku by som ubral citlivosť mikrofónu pretože to "premliaskavanie" medzi tou rozoravou je neprijemne. Aktéri za to nemôžu ale réžia.
Ender Guy
Ender Guy Před 4 dny
@I AM MOCKING SATAN MATRIX!! Vek 13-14 Vtipnosť - 32% Gramatika 25% IQ - Neriešený obor. Odhadovaná hodnota 90
Rytmeister x
Rytmeister x Před 6 dny
Ted kdyz jsem si toho vsiml tak me to taky stve dekuju :DD
I AM MOCKING SATAN MATRIX!!
👉🏽😳
I AM MOCKING SATAN MATRIX!!
SPOJIL SI SI INFO JAK PRAVY ILUMINATSKY VYMEL PRODUKT!
BacardiBlackStyle
BacardiBlackStyle Před 11 dny
Borec ma také IQ ako všetci ľudia tu spolu čo sa mu smejú. ✌️
BacardiBlackStyle
BacardiBlackStyle Před 16 hodinami
@I AM MOCKING SATAN MATRIX!! Super koment
I AM MOCKING SATAN MATRIX!!
@BacardiBlackStyle VYMLETA HLAVA
BacardiBlackStyle
BacardiBlackStyle Před 5 dny
@blabla62871 Toto je myslím na dlho každého nehodoveho človeka posielať na pitvu ak nebola jasne preukázaná vína priamo pri nehode. A hodnotiť to fuha je práca na veľa rokov a nieje to vôbec také jednoduché ako sa môže zdať. V týchto veciach môže hrať príčinu X faktorov. A určiť priamo toto za primárnu príčinu... Človek dovolím si povedať že má vždy viaceré pridružené ochorenia samozrejme o ktorých tiež nemusí ani vedieť a môžu byť kontraindikovane dajme tomu aj pri "našej" nehode no i pri iných okolnostiach u ktorých sa môže zdať že príčina je jasná...
blabla62871
blabla62871 Před 5 dny
@BacardiBlackStyle myslim ze som to davnejsie cital prave od prof Flegra. u nas je infikovanych myslim 30-40%, takze 60% infikovanych nieje, takze porovnat, ktora skupina ma vyssiu nehodovost nieje problem. ale viac o tom neviem.
BacardiBlackStyle
BacardiBlackStyle Před 5 dny
@blabla62871 Vieš je to diskutabilné keďže je to celoplošné infekčné ochorenie... Veľká percentuálna časť populácie ňou trpí a u vacssini ľudí nieje diagnosticky ani potvrdená keďže o nej nevedia. Takže áno je to celkom jednoduché konštatovanie že je zodpovedná za dopravné nehody. Ak by ňou trpelo 5% dajme tomu FR kde nou trpí skoro 90% dospelých a z tých 5% by 4,9% spôsobilo dopravnú nehodu tak áno uznávam. No to že si to niekto iba myslí je zasa druhá vec. Nevidel som žiadnu štúdiu takže sa ani nejdem hádať.
RoGaVi
RoGaVi Před 11 dny
dokument katka 54 seria
Tereza Malyszová
Tereza Malyszová Před 11 dny
Ten pán je frajer, buďme rádi za takové lidi mezi námi 👏🙏
Další v pořadí