Temný

Duše K - tentokrát s Brandon Bays o léčivé Cestě do nitra a práci s emocemi - 23.4.2018

Divadlo Kampa
Odebírat
zhlédnutí 177 982
99% 12 000 121

Poutavé vyprávění Jaroslava Duška a jeho hostů s besedou s diváky.

Brandon Bays - autorka a lektorka transformující metody Cesta (The Journey) a autorka 4 knižních bestsellerů, z nichž nejznámější je kniha Cesta, která je přeložena již do 23 jazyků. Je uznávána jako inovativní a inspirující učitelka v oblasti osobního růstu a léčení duše i těla.

Po diagnozé velkého nádoru se Brandon Bays vydala na pozoruhodnou, duševní a osvobozující cestu. To jí umožnilo se během 6 a půl týdne uzdravit bez pomocí léků a operací. Zároveň touto cestou odhalila způsob, jak získat přístup k nekonečnému léčebnému potenciálu, který je uvnitř každého z nás a jak se dostat do naší buněčné paměti a vyčistit si staré a nevyřešené traumata. Tak vznikla přirozená léčebná metoda Cesta, která pracuje na všech úrovních bytí - emocionální, fyzické a také duchovní.
Brandon se věnuje sdílení a učení této metody po celém s světě a přednášela již ve 42 zemích. V České republice je již po šesté a jezdí sem stále raději. Oceňuje, jak se v průběhu času velmi změnilo vnímání lidí a jejich otevřenost.
Více informací o možnostech této metody a seminářích najdete na www.brandonbays.cz.

čas přidán

 

23. 04. 2018

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 0
Adriana Simandlová
Adriana Simandlová Před 3 měsíci
Úžasné,poslouchám opakovaně.Děkuji🥀💓
Eliška Škorpilová
Eliška Škorpilová Před 3 měsíci
Jsem moc ráda, že jsem se toto setkání našla. Úžasný.
Hana Hanitamex
Hana Hanitamex Před 3 měsíci
super. nerozumi ale vetsina po anglicky???;)
Marianna Juranova
Marianna Juranova Před 3 měsíci
❤️
Romana Beránková
Romana Beránková Před 4 měsíci
"Vyšla jsem z nemocnice, zářilo slunce a já se cítila jako ten nejšťastnější člověk na planetě." Brandon mi připomněla můj vlastní zážitek, kdy jsem se uzdravila z hepatitidy C. Byl únor, ale nebe bylo modré a já cítila to samé, když jsem vyšla z nemocnice. Děkuji za připomenutí, ten pocit byl krásný už proto, že mi v nemocnici podle statistik připravili měsíc před tím na to, že budu až do smrti nemocná. Teď tu piju víno :-) !
Otakar ŹENČ
Otakar ŹENČ Před měsícem
llllll CT yyuhhbvgl4
Jardo Sipox
Jardo Sipox Před 5 měsíci
Asi najlepsie divadlo kampa co som videl vdaka :)
slavka kormanova
slavka kormanova Před 6 měsíci
Prečítala som knižku Ďakujem tejto úžasnej osoby 🙏 Namaste
Anna Formuskova
Anna Formuskova Před 7 měsíci
Amen💜
Marián Szabó
Marián Szabó Před rokem
Ďakujem
Michael Edgar Horský
❤️ 43 ❤️
Zuzana Banána
Zuzana Banána Před rokem
Dekuji 💖
pedro pipi
pedro pipi Před 2 lety
nevím s kým se tahle paní setkala v Bratislavě ale v Československu ženy pracují již od 60-tých let. Pravděpodobně cestovala časem. Anebo je to kopa amerických drístů s nějakými špetkami pravdy.
Matěj Procházka
Matěj Procházka Před 2 lety
Krásná přednáška :-)
FeliX HEJTMAN
FeliX HEJTMAN Před 2 lety
LIKOS
Hubert Vodicka
Hubert Vodicka Před 2 lety
Brandon Bayes je bezesporu uvědomělá bytost, jenže za jeden 3 denní seminář zaplatíte asi 500 euro a jediné, co získáte, je možnost zůčastnit se dalších podobně drahých seminářů. To je opravdu pálka, když si uvědomíte, že podobné věci dělají někteří lidé úplně zadarmo....viz Sadhguru, Moji, a podobní.....je vidět, že prachy jsou pořád důležiý, i když máte osvícení v kapse.
sebuaville
sebuaville Před rokem
I "osvíceným" chodí složenky a potřebují jíst, pít, oblékat se... Kdo je ochoten zaplatit, zaplatí. Je to podobné jako kdybychom se podivovali, že někdo jezdí autem, když má přece nohy.
Martina Jeřábková
@Tomáš Slinták Už jsem to také pochopila, v případě Moojiho. Dokonce jsem našla i velmi negativní reakce na tohoto pána. Opatrnost je zcela na místě, než se člověk rozhodne pro "investici" do spirituální cesty.
Tomáš Slinták
Tomáš Slinták Před rokem
Pokud vím, tak Mooji si za to bere taky peníze. Poskytuje i osobní satsang online, třeba přes skype, za slušnou pálku ;) Všichni ti hosté u Duška jsou opravdu zajímaví, s jejich názory většinou souzním, nicméně většina z nich si přišla v první řadě udělat reklamu, například na knihu nebo alternativní lékařskou praxi, apod. Tedy nejde jim primárně o to, předat nezištně nějaké pravdy, ale zajistit si obživu.
Robert Zappe
Robert Zappe Před rokem
Byl jste na základním semináři? Za tu cenu se naučíte celý základ té metody a jen s tím už si můžete po zbytek života zdarma s jakýmkoliv dalším absolventem vyměňovat procesy Cesty. Já to hodnotím jako vynikající koupi. A Mooji je sice úžasný, ale jednak nabízí něco jiného a navíc vše zásadní prodává natvrdo ve svém eshopu. Tolik fakta.
Martina Jeřábková
Huberte, musím Vám MOC poděkovat, že jste ve svém komentu zmínil Moojiho. Neznala jsem ho a Našla jsem pravého učitele. Ani Anita Moorjani, ani Eckhart Tolle, ale Mooji. A funguje to i přes youtube :) nemusím být v jeho přítomnosti. Ještě jednou VELKÉ díky!!!!
Jakub Celý
Jakub Celý Před 2 lety
Zajímavé, děkujeme.
Jana Rudová
Jana Rudová Před 3 lety
Paní tlumočnice je opravdu profík s obdivuhodnou pamětí. Moc děkuji!
Miloslava Fernandézová
Miloslava Fernandézová Před měsícem
B8 8 Y.
Ev
Ev Před 3 lety
No, jsem otevřená všemu, co mě může pomoct posunout do lepších sfér. Ze začátku se mi to líbilo, ale pak už to začalo být trochu moc americky exaltované. Co mě ale dost "otrčilo", bylo vyprávění o tom, jak slovenské ženy byly před pádem Berlínské zdi v domácnosti... Nespletla si země? Copak na Slovensku bylo před revolucí víc žen doma než na české straně? Copak v celém Československu nebylo běžné, že žena makala na "dvojí směně"?
Evka Blažeková
Evka Blažeková Před měsícem
Súhlasím s Vami, presne toto isté som si pomyslela. A ešte dodám, že po skvelom úvode som očakávala, že mi to dá niečo viac. Iné Jardove relácie sa mi zdali informačne plnšie.
Tana Vzentekova
Tana Vzentekova Před 3 lety
z celého srdca ďakujeme. "Ať jsou všechny bytosti šťastny".
pppeet7
pppeet7 Před 3 lety
díky a díky i za technickou kvalitu...povzbudilo, přesně v pravou chvíli
EMBE
EMBE Před 3 lety
VĎAKA za zdieľanie ♥♥♥
Gabriela Kusková
Gabriela Kusková Před 3 lety
Nice
lenka Konečná
lenka Konečná Před 3 lety
souzním se vším ,co zde bylo řečeno....pravda vychází na světlo....a je to cesta domů,do prapůvodu našeho bytí..Děkuji mockrát
Francesko901
Francesko901 Před 3 lety
Celkem pěkná Duše K, jako vždy! Škoda, že se tam míchají bludy jako fenomén 100. opičky... kolem 8-9 minuty. Ale nedá se nic dělat, to že se nedá věřit každému slovu Brandon Bays nezanamená, že jí nemůžeme věřit nic. Prostě hned v úvodu nám Brandon připomíná 5. dohodu "Naslouchejte, ale buďte kritičtí." Koho by zajímalo, jak to s makaky na japonských ostrovech bylo, prosím čtěte dál. Fenomén 100. opičky je blud. Pravda je jiná. Během 50. a počátkem 60. let zkoumali japonští primatologové (Imanishi; Kawai; Kawamura; Tsumori) makaky na několika ostrovech, kde jim dávali nové druhy potravy a zajímalo je, jak se na ně budou adaptovat. Dávali jim i sladké brambory, které byly ale přirozeně ušpiněné hlínou a pískem. Kawai pracoval na ostrově Koshima, kde se velikost tlupy makaků pohybovala mezi 20 - 60. Kawai si všiml, že mladá opička Imo vynalezla způsob, jak si brambory očistit. Kawai si všiml také nezvyklého způsobu učení se tomuto vynálezu - normálně se makakové učí od rodičů, ale Imo to naučila svou matku a vrstevnice. Kawai tento neobvyklý způsob učení popsal ve svých článcích. V roce 1958 došlo ke zlomu - mladé opičky, které si pomalým tempem osvojili Imin vynález, dospěly a začaly rodit potomky, kteří se vynález od svých matek rychle naučily, takže se rapidně zvýšila rychlost osvojení Imina vynálezu. Nebylo v tom, ale žádné podvědomí - jen prostě mladé Iminy vrstevnice, které si vynález osvojily, dospěly a začaly rodit a učit svoje děti. Připomínám, že na ostrově Koshima, podle Kawaie, nikdy nebylo víc než 60 makaků, takže se to tam nemohlo naučit 100 opiček. Další citovaní primatologové zkoumali tytéž makaky na jiných ostrovech. Jen zřídka kdy přišli tamní makakové na možnost čištění sladkých brambor, žádnému z nich se to nepodařilo, jako Imu naučit své rodiče nebo vrstevníky, pokud už to nějaký makak vymyslel, předal to jen svým dětem. Takže Imin vynález se na ostatní ostrovy nerozšířil, uchytil se jen na Koshimě. Odkaz na obsáhlejší shrnutí, včetně odkazů na původní články japonských primatologů zde: hilo.hawaii.edu/~ronald/HMP.htm
Martina Bardonova
Martina Bardonova Před 2 lety
@Francesko901 www.psychologiechaosu.cz/syndrom-ste-opice-kolektivni-vedomi/
Francesko901
Francesko901 Před 3 lety
Na žirafy neříkám ani tak ani tak - nic o tom nevím. Jestli to platí u žiraf, tak mluvme o žirafách, ne o makacích. Docela by mi zajímal u těch žiraf zdroj, rád bych si přečetl původní studie. Zvlášť po zkušenostech se 100. opičkou. Když mi fenomén 100. opičky vrtal hlavou, dohledal jsem si původní studie, na které se autor myšlenky Watson odkazoval a zjistil jsem, že 100. opička je blud. Všichni, co o tom mluví, se odkazují k výzkumu, který vyšel jinak. (V rychlosti opakuji: skoková změna v učení mytí brambor nesouvisela s nějakým kolektivním vědomím, ale prostě s tím, že se něco naučila generace dětí, jejich rodiče se to od nich učili špatně, ale když děti dospěly a porodily svoje děti, tak to mytí brambor svoje děti naučily rychle.) Chápu, že myšlenka kolektivního vědomí je lákavá a intuitivní, ale není možné jí podpírat bludem - jestli nějaká myšlenka potřebuje podporu bludu, tak podle mého názoru za moc nestojí.
K Robin
K Robin Před 3 lety
Brabdon Bays je žena s velmi silnou osobností a nekonečnou vnitřní krásou.Já osobně jí moc fandím. A pro ty ostatní.....Buďte prosím stejné.My to potřebujeme.
strolll100
strolll100 Před 2 lety
Ne stejné, buďme sví - ukažme svou jedinečnou vnitřní krásu navenek.
Marketa Zaouti
Marketa Zaouti Před 3 lety
uzasne, diky za sdileni!!!
Martin Přistal
Martin Přistal Před 3 lety
Je tento manuál i někde na internetu nebo jen v kninhách ? Díky :)
Jiří Hradil
Jiří Hradil Před 3 lety
Velice inspirativní a vynikající výkon paní tlumočnice.
Kristýna Vaňková
Kristýna Vaňková Před 11 měsíci
Obdivuhodná paměť, ale pletla hodně zásadní věci. protikladný. Já anglicky moc nerozumím, ale občas mě trklo, že řekla "tři měsíce" namísto "tři roky"; to je v popisu něčí cesty docela rozdíl.
RAMSIEL Eva Dudková
ano, hluboce smekám před paní tlumočnicí a jejím excelentním výkonem !
Martin Sklenář
Martin Sklenář Před 2 lety
Naprostý souhlas!
firnsternis
firnsternis Před 3 lety
Mam-li potrebu nekomu/sobe neco odpoustet, znamena to, ze stale lpim na minulosti. Odpustit znamena, ze neumim propustit. Je to druh arogance a hry obeti.
Robert Zappe
Robert Zappe Před rokem
To že mám potřebu odpustit samozřejmé znamená, že si s sebou stále nesu něco z minula. To je celkem jasné. Stejně tak mi přijde jasné, že opravdu odpustit znamená být s tím konečně hotov, tedy to pustit. Jste v tomto proti Brendon i proti 4 dohodám i mnoha dalším. Ne že byste na to neměl právo tedy. Jen že mi to moc nedává smysl.
firnsternis
firnsternis Před 3 lety
Zivot se ma vedome zit a prozit. Prece neprozijeme druhou pulku zivota tim, ze se budeme intenzivne cistit od domnelych krivd a emoci prvni pulky zivota:) pustit se vlaken minulosti znamena, ze uz nemam potrebu odpoustet (a patlat se ve starych odpadcich). Neni co odpoustet.
firnsternis
firnsternis Před 3 lety
Na me to bylo moc...utrapene, emocni...americke. Sedi mi vic to nase Duskovo ukotveni plne humoru a lehkosti.
kapsarovfvfv kapsparov
tak toje hnus tohleto...
Ilona Valentová
Ilona Valentová Před 3 lety
Ty nove oči za 2 dny super!
Harrie Jones
Harrie Jones Před 2 lety
@Ilona, Dobré ráno, jaké je vaše zdraví a jaké je počasí jako dnes? Hezký den
Thruths Andrights
Thruths Andrights Před 3 lety
paní Brandon je úžasná a souhlasím s ní, podobně jako s Louise Hay - kniha Uzdrav své tělo (je v pdf verzi na Google) která uvádí příčiny nemocní jsou naše mentální programy. poskytuje příčiny a také afirmace na uzdravení u každé jednotlivé nemoci. souzním....je to logické... naše mysl tedy naše vědomí ovlivňuje naší realitu a hmotu (I naše tělo) (často hodně podvědomě) která může být přestavěna... mysl může tvořit i ničit... děkuji za krásné Duše Ká a všem za to co spolu tímto způsobem sdílíme
Alexandra Grundová
Alexandra Grundová Před 3 lety
Skvělé, poučné a jako vždy hosté které zve nádherná bytost s velkým srdcem - Jaroslav Dušek - vždy stojí za to..Byla jsem i na bubnování v Brně 21.4.opět ohromný zážitek..děkujeme..Nyní reakce ke komentáři p.Radomil Sejnoha - strašné co z Vás jde za negaci - , nechápu proč tak strašně okomentováváte věci a lidi, když tomu vůbec nerozumíte..?To je k smíchu jak se tu prezentujete, tak se na to nedívejte, jednoduché..
firnsternis
firnsternis Před 2 lety
Pani asi nadherna bytost je a kdyby jeste odlozila ten svuj myslenkovy koncept o odpousteni, ohromne by se ji ulevilo.
Jakub Celý
Jakub Celý Před 2 lety
Hezké.
Duhový poklad cz
Duhový poklad cz Před 3 lety
To není Nejvyšší soud, ale Nejvyšší správní soud. Nejvyšší soud je jinde. :)
Eva Hanáková
Eva Hanáková Před 3 lety
Teď o víkendu jsem byla na semináři s Brandon, úžasný zážitek s dopadem do života.
Madlene Art
Madlene Art Před 3 lety
Nejlepší zážitek! Úžasné
Jájsem TO
Jájsem TO Před 3 lety
to měla Pani pravdu..Jarda vypadá hlavně v seriálu Pustina jako Anthony Hopkins...:)
Jájsem TO
Jájsem TO Před 3 lety
Jo...:) Přesně...klidně by ho mohl hrát...:)
Jah Man
Jah Man Před 3 lety
Jako Hanibal :)
Diana Hronová
Diana Hronová Před 3 lety
Krása, děkuji..
Veronika Švadlenova
Nádherná žena! Díky.
Veronika Švadlenova
Evidentně daleko. Proto se jí dál nehodlám zabývat 🙂
Veronika Švadlenova
Zrovna to řeším, kam až sahá lidská blbost 🙂
Veronika Švadlenova
Já přece 😀
Zdenka Hanakova
Zdenka Hanakova Před 3 lety
Děkuji!!!
Další
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27