Temný

Dan Bárta: Poslední rok na pervitinu byl hnus, troska je z vás rychle. Čekám horší scénář epidemie

reflexcz
Odebírat
zhlédnutí 248 778
96% 2 398 90

Rozhovor s Danem Bártou 23. listopadu 2020 v pořadu Prostor X.
Další zajímavé rozhovory najdete zde: www.reflex.cz/prostorx
Elektronická i tištěná vydání časopisu Reflex můžete nalézt a objednávat zde: www.ikiosek.cz/reflex
Sledujte náš Instagram: instagram.com/reflex_cz/
Staňte se fanouškem na Facebooku: facebook.com/reflexcz/
Dejte ODBĚR pro další rozhovory.
Rozhovor s Danem Bártou vede Čestmír Strakatý.

Zábava

čas přidán

 

23. 11. 2020

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 100
Natalie Hoskova
Natalie Hoskova Před 2 měsíci
Fakt dobry!
Chlebicek !
Chlebicek ! Před 2 měsíci
Zelený dým
Elle
Elle Před 2 měsíci
To me bavi. Dan Barta ma super retoriku, pan moderator ma super kerku. Nikdo nikomu neskace do reci, je tu respekt a uprimnost. Jo, Libilo
Jan Budar
Jan Budar Před 2 měsíci
Dan je moc fajn člověk. Díky!
Michal Brázdil
Michal Brázdil Před 2 měsíci
on my head je mega song vždycky sme si ho poušteli na lyžáku
Viktor Kecuk
Viktor Kecuk Před 3 měsíci
Pokud jedeš šlehajdu, kamaráde, tak je to v prd. Joo... pak byl v Jižní Americe, tam piko nesehnal, dával jenom kokeš.. a to mu pomohlo
Ondřej Veselý
Ondřej Veselý Před 3 měsíci
Skvělý rozhovor ! Dík
Ken Miles
Ken Miles Před 3 měsíci
Bárta je nula
Michal Skladal
Michal Skladal Před 3 měsíci
Definujte inteligenci člověka třeba Babis ten má na to 1000 lidí a jen šéfuje co tam dá ,mám rad chytré lidi ne vychytrale...
Vladimira Kotruszova
Vladimira Kotruszova Před 3 měsíci
mám rada múdrych a zorientovaných muzikantov, Dan medzi nich patrí ... dobrý rozhovor
inessorato
inessorato Před 3 měsíci
Vypada jak Laco Meliško po 30 rokoch odjebanych pivom a borovickou😉
Martin Petrov
Martin Petrov Před 3 měsíci
na Pervitine vznika len psychicka zavislost, da sa toho lahko zbavit ak si povies NIE .. Heroin je opacne opium, ktore je vysoko navykove a ak ho nebude clovek dodavat do tela vznikaju "absťáky" inač povedane poskodenie nervovych clankov ktore ak nemaju prijem opia, zacnu konat abnormalnu aktivitu., vznika "absťák"
adolf knedlík
adolf knedlík Před 3 měsíci
Mám ho kluka rád....do ted lítám s cedčkem ALICE..na podpis.....neměl jsem štěstí....je dobré mít 100% hudebí sluch jako já a vyrůstat s ním a jen letmě zjistit,že je dobrý muž
Renáta Houdková
Renáta Houdková Před 3 měsíci
Dane, prosím, mám Vás ráda, ale prosím, můžete přejít ve výrazu do lehkosti Vašich vážek ??? ;o)))) trochu lehkosti... sami té tíže máme dost ..... fajn zbytek roku a fajn ten následující ;;;o))))) ahoj.....
neveragain2
neveragain2 Před 3 měsíci
Nechapu jak muze nekdo obdivovat fetaka?je videt ze moc lidi ma v hlave stejne nasrano jako pan Dan Barta.
neveragain2
neveragain2 Před 3 měsíci
@czsrac ok dalsi Dane.
czsrac
czsrac Před 3 měsíci
Nechápeš, protože jsi omezenej.
Iva Vejnarová
Iva Vejnarová Před 3 měsíci
Moderátor je absolutní špička...při každém rozhovoru.
Ondra Novotny
Ondra Novotny Před 3 měsíci
Děkuji Dane,,
hanqie11
hanqie11 Před 3 měsíci
Závislost začíná ve 12. minutě csvid.net/video/video-zDdaFH-ax50.html
Taťurinoron
Taťurinoron Před 3 měsíci
pana Bártu jsem nikdy neposlouchal jen to co v autě jde jaksi automaticky do uší.Ale začnu-za mě chytrý člověk!!
Peter Kutac
Peter Kutac Před 3 měsíci
csvid.net/video/video-FCLcZiav7tA.html
RumFighter
RumFighter Před 3 měsíci
Původně jsem chtěl psát, jak byl zajímavý tento rozhovor, ale pak se mi v hlavě usadila strašná myšlenka... Nemůže přestat myslet na to, jak mi Danova dikce a mimika někoho připomíná... Oholte ho a máme tu Zdeňka Svěráka!
Jan Wolfer
Jan Wolfer Před 3 měsíci
Takový keci))))) VŽDYŤ COVID 19 JE JEN PATENTOVANÝ BYZNYS PRO ELITU A JEŠTĚ NA TO NIKDO NECHCÍPNUL!!! ŠKODA ŽE LIDI NEVIÍDÍ DO MINULOSTI JAK SE CHCÍPALO NA MOR!!! NA COVID UMŘELI SAMÝ STARÝ OSOBY 70+. A JEŠTĚ I TO JE LEŽ PROTOŽE UMŘELI NAKONEC NA RAKOVINU A SLABOST!!!
Cannnibalix
Cannnibalix Před 4 měsíci
revoluce loooool
Albin Zajac
Albin Zajac Před 4 měsíci
🔥❤❤❤🔥
Dávid Hudák
Dávid Hudák Před 4 měsíci
ten barta je cisty debil ... ale tak cesi nikdy nemali co ponuknut este aj vladnut vam musime my :D
Pavel Menšík
Pavel Menšík Před 4 měsíci
Velký konzert!! Redaktor. Pražské Z ve slovech: Konzert, serviz, drezy...(koncert, servis, dresy) A tito lidé (pražská kavárna) se vysmívají Babišovci, jak mluví.
Johana Bandova
Johana Bandova Před 4 měsíci
takle přirozeně,otevřeně....bravo
Viktorie Surmová
Viktorie Surmová Před 4 měsíci
Tyhle rozhovory mne opravdu baví! Díky za to, že to děláte. 🙏🏼 Dana Bárty si neskutečně vážím. Je skvělé mít v ČR takové pěvecké klenoty. 😊 Díky!
rubikova koule
rubikova koule Před 4 měsíci
nemam problem s drogami . Problem mam bez nich 🤘
Dudo Klasovitý
Dudo Klasovitý Před 4 měsíci
tenhle rozhovor je supr, jako kamosi u piva, rozumeji si. Dan je hodne pozorovaci typ, pozoruje kazdou malickost sveta i uvnitr sebe, takovej dumavej introvert, hodne inteligentni a ma uzasnej prehled, protoze je zvidavej a experimentuje. Ten pan moderator mi prijde jako hodne podobny typ cloveka. Palec nahoru oboum.
roman svehla
roman svehla Před 4 měsíci
fet je hrůza.
Petr Doležal
Petr Doležal Před 4 měsíci
Barto,proč bereš pernik,podle ohlasů jsi inteligentní. Nebo ne?
Aneta Kočová
Aneta Kočová Před 4 měsíci
Moderátora sleduji delší dobu. Tento rozhovor byl hrozně vedený, co se týče iteligence je Dán Bárta o level výš a nedá se vůbec srovnat, když s ním vedla rozhovor Lucie Výborná na stejné inteligenční úrovni. Často se zde objevovali plytké, zbytečné otázky, které jenom opakovali, co už Dan řekl. Případně se několikrát ptát po tématu drogové závislosti na pervitinu (o které Dán otevřeně mluvil), zda neměl problém s alkoholem, znělo jak z Blesku: Nepijete, to je škoda....Čestmír by si mohl dávat pozor na své časté HMM, je to velmi rušivý element! V několika rozhovorech je jasně znát na jaké straně stojí a jsou jeho sympatie. Což je škoda, mohl by být více nestranný.
Marika Lisyova - Familie Cerny
Ďakujem za rozhovor! 🙏 Všestranne nadaný a múdry človek! Obdivujem! 🙌🧚‍♀️🧚‍♂️🎤
Rivals PK/FR
Rivals PK/FR Před 4 měsíci
dan je paradný spěvák nejvíc podla mě se projevil zpevácky s pavlíčkem na kloboučku
Marek Pokorný
Marek Pokorný Před 4 měsíci
Zdravím - Tenis - Stolní tenis - Kurzové sázky - 100% zaručené informace na domluvené zápasy. www.nivexe.blogspot.cz
Martin Dvořák
Martin Dvořák Před 4 měsíci
Drogy, alkohol ... můj pohled: Nemám problém s drogami, jsou mi nedostupné, je to dobře neboť to vylučuje problém. Také nemám problém s alkoholem .... mám problém bez něj :) {trochu humoru neuškodí} Jinak fajn rozhovor a dobrá věc přiznat si to a ukázat jak se přes drogovou závislost přenést. Stačí se držet svého pravidla a neztotožňovat se s TÍM.
Miroslav Kamenicky
Miroslav Kamenicky Před 4 měsíci
Dan je fajn chlap. Jeho hudbě moc nerozumím, ale chtěl bych vyzdvihnout jeho práci v ranku entomologie, konkrétně vážky. Nejlepší publikace a fotografie. Děkujeme.
Josef Gabriš
Josef Gabriš Před 4 měsíci
Dan Bárta je pro mě nejlepší český zpěvák. Říkám to už minimálně 25 let. A jako jeden z mála zpěváků je opravdu interligentní.
Martina Srna
Martina Srna Před 4 měsíci
Upřímnej a inteligentní člověk.
Judit Ben David
Judit Ben David Před 4 měsíci
Dane, už ses zeptal, co říká BŮH YEHOVAH, Stvořitel nebe i ZEMĚ a I tvůj, a zachránce. To, že jsi přestal s brogama, je Boží milost! Rodíme se sem ve vzpoure vůči svému STVOŘITELI i spasiteli, díky prvotnímu hříchu =neposlušnosti vůči našemu milující u Bohu. Yeshua(Ješua=BŮH ZACHRAŇUJE) Boží Syn za nás PROLIL svoji svatou krev a díky němu žijeme. Musíme se znovu narodit z Ducha svatého! Proto abychom měli v sobě život! BŮH YEHOVAH, Svatý Otec Yeshui Mesiáše =BŮH =láska=věčný život! Nejsme tady sami od sebe. Psychologie je satanův klam. Yeshua je živý! BŮH Otec jej 3.den vzkřísil z mrtvých. Dal mu dokonalé tělo, dokonalého svatého Ducha už měl, protože nemá Otce člověka, ale Boha. Šel za nás na kříž, abychom se mohli stát zase svobodným BOŽÍMI DĚTMI! Do té doby je naším přítelem satan, vládce tohoto světského systému, který přijde Boží Syn zničit mečem svých úst. Zachrání ty, kteří trpí v tomto zvráceném perverzním světě,klanícím se mrtvým SOCHAM v kostele a mají v úctě Satanovi služebníky v kostele(v satanově synagoze, jak říká náš Pán a Král YESHUA Mesiáš.) Yeshua je živý a touží se stát tvým přítelem. Lásku nám dokazuje, každý den. Bez jeho milostí bychom se ani nenadechli. Dané přeji Ti, aby jsi se stal Božím, pokorným, poslušným synem. Ať Bůh nad tebou rozjasní svou tvář, a tvým Pánem a Králem se stane Yeshua Mašiach, který pohrdl hanbou abychom my mohli mít zpět život věčný. Aby jsi jej poznal tak, jak ON zná tebe, aby Boží Syn byl ten jediný, který tě svoji mocnou pravicí, bezpečné i s tvojí rodinou, přivede domů,do království nebeského. ON za nás umřel před 2000 lety na k|íži, ON není tělo! Tělo samo o sobě, bez Ducha Svatého nic neznamená. neznamená.! Musíme si poprosit o moc stát se pokornými statečnými dětmi. Neznám tě, ale znám svěho spasitele nejmocnějšího krále králů a páně pánů, který má moc vytrhnout mně z ohně i vody, uzdravit jakoukoliv nemoc(nikdy nebudu potřebovat doktory=MEDICIN many=čaroděje.) a miluji jej víc než svůj život, nelpím na ničem z tohoto světa, protože můj život je skrytý v NĚM.TVOJI FANOUŠCI DRAHÝ DANE ZNAJÍ JEN TEBE, ALE NEZNAJÍ SVÉHO BOHA YESHUU, KTERÝ JEDINÝ JE MŮŽE ZACHRÁNIT PŘED TÍM CO SE ŘÍTÍ NA TUTO ZEM? KDO MYSLÍŠ, ŽE MÁ VĚTŠÍ ŠANCI NA PŘEŽITÍ, AŽ ZNOVU SESTOUPÍ Z NEBE NÁ# KRÁL. TI CO ZNAJÍ TEBE NEBO TI CO ZNAJÍ BOHEM YEHOVAH USTANOVENÉHO ŽIVÉHO KRÁLE NAD CELOU ZEMÍ! BUĎ MOUDRÝ A ROZVÁŽNÝ MUŽ. NE JAKO PRVNÍ ADAM, DÍKY JEHO PÝŠE BYLA PROKLETÁ CELÁ ZEM! BUĎ TAKOVÝ, JAK ŘÍKÁ BŮH V PRVNÍM ŽALMU. Proto mi Bůh dal milost říkat lidem PRAVDU.ABY LIDÉ BYLI VYSVOBOZENÍ OD LŽÍ SATANA VLÁDCE TOHOTO SVĚTA. BŮH JE PRAVDA=BOŽÍ SLOVO. VŠECHNO OSTATNÍ JE LEŽ. BUĎ POŽEHNANÝ PRAVDOU A LÁSKOU BOŽÍ, POKOJEM A MILOSTÍ OD NAŠEHO SVATÉHO BOHA STVOŘITELE A JEHO PRVOROZENÉHO SYNA YESHUI(JEŠUI MESIÁŠE.) I CELÁ TVOJE RODINA. PRO SLÁVU NAŠEHO P@NA YESHUI, JUDIT pokud ti není jedno, kde strávíš věčnost ty a celá tvoje rodina(muž je hlava rodiny, pokud hlava není pevně zakotvenena v Bohu Otci, je to vzpoura a katastrofa, z jednoho vyjdeš a do druhého vletíš.)SHALOM Judit
majcecH krjK
majcecH krjK Před 4 měsíci
" Psychologie je taky divnej předmět ", luxusný rozhovor, Bárta zraje ako Sauvignon 👏👌
Pavel M
Pavel M Před 4 měsíci
jeden z mála velmi inteligentních a přirozeně kultivovaných lidí v téhle branži.Ačkoliv muzika kde se vyskytuje,není moje krevní skupina,tak Dana mám docela rád,právě proto jak to má v hlavě nastavené ačkoliv by člověk čekal něco jiného.
Pete Sedvap
Pete Sedvap Před 4 měsíci
Je zvláštní jak já technik a programátor mám s Danem Bártou stejné názory. Brouci mě nikdy nezajímaly. Našel jsem si ho na CSvid, ty vole, to je opravdovej zpěvák! Magicky působí jeho setkání s Richardem Mullerem. Velmi dobrý rozhovor veden dobrým moderátorem. Díky tvýmu tetování jsem si myslel, že jsi pitomec. Ale musím se omluvit. Neskáčeš lidem do řeči a repliky máš inteligentní, rád se na rozhovory Reflexu dívám. Na TV mi bliká anonce na Janka Ledeckého, na to ale nervy nemám, je to debil. To dobrej moderátor nespraví.
Patrik Lysenko
Patrik Lysenko Před 4 měsíci
Fajn chlapík
DELIVERIDERS
DELIVERIDERS Před 4 měsíci
KDYŽ TI PŘED MOSKVOU DOJDE PERVITIN
Abra Kadabra
Abra Kadabra Před 4 měsíci
Tomu moderatorovi tece neco z ucha.
Vincent Vega
Vincent Vega Před 4 měsíci
škoda toho titulku, myslím, že v rozhovoru je mnoho zajímavějšího a stěžejnějšího povídání..jistě, tvrdé drogy byly nepopiratelnou částí jeho života, ale vážně si myslíte, že je to hodno titulku? Vždy jsem žil v domnění, že titulek jako takový má mít popisnou hodnotu obsahu, v tomto případě osoby...nehledě na to, že Dan Bárta má jistě nespočet mnohem přínosnějších témat...každopádně bych to na titulek v jeho případě nepoužil, ani by mě to nikdy nenapadlo...za rozhovor díky. P.
Martin Malý
Martin Malý Před 3 měsíci
Seznam
Ivan Paldan
Ivan Paldan Před 4 měsíci
televizia odstrihla kridla aj zivoty nam 70desiatkam ale hlavne nasim rodicom > umieraju pri viere v TV ... sinusoida negacie generacii sa vracia k novej Jugend zavislymi na mediach ako ich stari rodicia > nastastie ich deti /ak nejake budu mat/ ich rychlo poslu tam > kam patria ...
HybOj
HybOj Před 4 měsíci
13:26 - pravda je, ze ALKOHOL je vstupní brana k dalsim tvrdejm drogam... par panaku a zkusis co bys nezkusil. Odporna droga ten chlast. Démon
Padlo Ano
Padlo Ano Před 4 měsíci
Dane nezvedej ruce.:)
Martin Čada
Martin Čada Před 4 měsíci
Co to je KONZERTY? Toto slovo padlo v rozhovu od moderatora nekolikrat ale nejak to nemohu najit ve slovniku. To je odvozenina od nejakych konzerv? Ze by fazolove? Nebo moderator mluvi nejakym zvlastnim neceskym jazykem?
martin paulen
martin paulen Před 4 měsíci
Preco davate takemu blaznovi priestor? Ten clovem porusuje zákon...
Josef Čtvrtníček
Josef Čtvrtníček Před 4 měsíci
Ta kapitola o závislosti je dobrá, je nutné mít důvod proč přestat a to on mel...
standa1882
standa1882 Před 4 měsíci
Dan je borec.👍
Illuminátor
Illuminátor Před 4 měsíci
Alkohol nelze s perníkem srovnat. Na alkohol vzniká skutečná závislost.. Nechápu jak alkohol může být legální a ostatní drogy ne.. Dyť alkohol ve všech směrech převršuje ve škodlivosti všechny drogy! Po žádné droze nejste tak mimo jak po chlastu, po žádné droze vám není tak blbě jak po chlastu, no nevím jak jiné drogy ale většina těch které jsem vyzkoušel neškodí zdraví tak jako chlast... Celé je to tady jeden velký podvod, a nebýt pervitinu tak bych na to neměl šanci přijít.. Tak dlouho jsem se v tom existenčním společenském hnoji hrabal.. až jsem se k té pravdě dohrabal. Je mi vcelku všechno už jasné.. Teď si lámu hlavu nad tím jak to lidem vysvětlit.. Těžko jelikož málo kdo dovede tak dlouho udržet pozornost a přemýšlet do takové hloubky a navíc si spojit i ty souvislosti, hlavně ale pravda je pro lidi silně nepopulární, většina lidí je striktně proti některým jejím aspektům... Přitom nikdo nemá ani tušení co by to byl za život, kdybychom žili ve skutečné svobodě. V podstatě tenhle život je tak marný a vůbec žít v nesvobodě ? A uspokojit se penězi ? Věcmi ? Né já chci svobodu, žádné prachy žádný život, až budu mít v rukou svobodu tak pak začnu hrát.. prej že se to kvůli mě nezastaví... ale zastavilo.. :D je to jak ďáblova lest.. nabídka pozlátka... je to jako by vás někdo opil před zápasem... heh :D líbí se mi jaký smysl to dává jen je obtížné to vyjádřit.. člověk který jednou otevře oči, má tak úžasný nadhled.. A už tuším že mě ukamenujete.. No klidně, jsem zvyklý na to co pravda dovede.. :D
Ama Baru
Ama Baru Před 4 měsíci
Jsi magor. Chces srovnávat chlast třeba s heroinem??? Smh
Leo Pheonix
Leo Pheonix Před 4 měsíci
Pro mě je to jen další smažka co s tím skončila. a teď honem honem zdravý životní styl. :) lidi PERVITIN neni normální ani lidi na něm.
Kateřina Hartlová
Kateřina Hartlová Před 4 měsíci
OMG proč se moderátor hnípe v drogový minulosti Bárty?
FunkyTN
FunkyTN Před 4 měsíci
ten moderator je neskutocne afektovany a neprirodzeny...
Martin Vozka
Martin Vozka Před 4 měsíci
Dana mám rád jako muzikanta už dlouho. Takhle lidsky v rozhovoru ho slyším poprvé a vidím, že je to i skvělý člověk.
Zdeněk Kocián
Zdeněk Kocián Před 4 měsíci
Tady to moderátorovi sedlo mnohem více než politika, bylo to uvolněné a přirozené, kdežto s politiky působí křečovitě až odpudivě.
Tadeáš Pikous
Tadeáš Pikous Před 4 měsíci
Kdyby se moderátor nevhodně nesmál a nepřitakával na vše svým "hm", kvalita rozhovoru by stoupla o 35 možná 40 procent...
Tadeáš Pikous
Tadeáš Pikous Před 3 měsíci
@Casi Cada Minuto to je možné. Opravdu to používáme, i když ne v takovém afektu. A už vůbec ne ve světě profesionální rétoriky.
Casi Cada Minuto
Casi Cada Minuto Před 4 měsíci
Zaujimave. To “hmm” je velmi specificky ceska vec. Casto som chodil na sluzobne cesty za klientami do Prahy a na pracovnych stretnutiach som to “hmm” pocuval velmi casto. To sa na Slovensku nestane :)
Petr Jančura
Petr Jančura Před 4 měsíci
Naprostý souhlas, ta přehnaná empatie podtržená "hm" co 10 sekund nevypadá upřímně. Celkově mi to připomíná moderování na úrovni pořadů pro děti do 12ti let. Naštěstí pan Bárta svým charisma a "ukecaností" dostatečně vyrovnává moderátorovu nezkušenost... :)
FunkyTN
FunkyTN Před 4 měsíci
presne tak..to jeho hmmm.. hmmmm..hmmmmmmmmmmmm posobilo na mna strasne rusivo..inak Barta je jeden velmi inteligentny clovek
X PLANET
X PLANET Před 4 měsíci
HNUSNY, ZBOHATLICKY VYCHCANEK !
Pajja H
Pajja H Před 4 měsíci
Závist je svině, co? Chudáčku...
madison imogen
madison imogen Před 4 měsíci
Akukolvek zavislost neviem pochopit. Kde konci ta laska k sebe samemu? Ako skusit drogy, jasne ale ostat na cokomkolvek visiet? Neviem to pochopit. Vidim to sa diat ale neviem to pochopit. Vsak to telo nie je stavane a tie organy predsa ako vsetko potrebuju zdravie a sam si nicit co mame nastastie zdrave? Vzdy som mala respekt k medicine a tie pripady co ludia dokazu operovat a zachranit....neviem respekt k zivotu mi nedovoli si slapat sam po sebe. Take stastie mat ze sa clovek narodi zdravy a nemusi preto nic robit a potom si to sam posrat? Neviem to pochopit. Tolko je chorob tolko sa bojuje proti tazkym diagnozam a ...sam sebe skodit? Nechapem.
Art Econ
Art Econ Před 4 měsíci
super rozhovor :-)
Milan Dolog
Milan Dolog Před 4 měsíci
Vyjebaný 😂😂😂
Camay Manstrale
Camay Manstrale Před 4 měsíci
Nikdy neuměl zpívat, písničky nezáživný, nevýrazný o ničem bez PR bez ohlasu. V rádiu jsem slyšela snad jedni jedinou a ani tu si už nepamatuji, jen vím že má vychlastaný vykouřený hlas, co bohužel by asi nevadilo, ale nemá melodický hlas, prostě zpívá-nezpívá... nevím jak to popsat.. Nelíbí se mi. Rozhovor jsem si poslechla na 5 minut. Nezaujal nijak... takových napravených fetek/osobností je...
Camay Manstrale
Camay Manstrale Před 4 měsíci
@Roman Štědronský Já si to nakonec pustila celé abych byla objektivní a na mém názoru to nic nezměnilo. O vás všech to prozrazuje to že se vám všem těžko smiřuje s názorem který je opak vašeho. Já utrousila kousek svého času abych tento rozhovor zhodnotila dle opět mého úsudku konstruktivní kritikou. Kdežto vy ztrácíte čas obhajobou člověka který s vámi není nijak spřízněn 😀😀 Nezalamuj se cizími názory a nevezme ti to tím pádem ani čas vymyslet na mě reakci 😉. Já se držím rozhovoru a kdybyste mě tu nechali na pokoji a hleděli si svého, tak vám tu nereaguji. Je to demokratický a napsala jsem co cítím. Pokud se ti to nelíbí běž nad písněmi interpreta onanovat jinam 🙂 Nechápeš jednu věc..... Vlastně vy všichni co máte potřebu zadupat protilehlý úhel pohledu. Nechápeš rovnováhu. Dokud tu budou názory které mu fandí, logicky tu budou i názory které mu nefandi 😀😀 Chápeš? Pokud ne, přečti si něco o zákonu dialektiky 😆😆
Roman Štědronský
Roman Štědronský Před 4 měsíci
Když to shrnu - hodnotíš hudební kariéru člověka na základě jedné písničky z rádia, kterou si ani nepamatuješ, a půlhodinový rozhovor na základě 5 minutového přeskakování. O tom, koho či co hodnotíš, to nevypovídá vůbec nic, ale hodně, opravdu hodně to prozrazuje o tobě...
Camay Manstrale
Camay Manstrale Před 4 měsíci
@Ama Baru Je to můj názor. A s tím nic neuděláš. Komentuj radši lidi s nimiž souhlasíš a nepiš hovadiny o tom, že nemám hudební sluch, když hraji na hudební nástroje.... Ale to by sis musela vidět dál, než na špičku nosu a poznat kromě jeho také mě 😆 On je pro mě intonačně nezajímavý a jeho hlasový rozsah je pro mě rovněž nezajímavý. Co člověk to názor, tak se jdi se svým útokem o sluchu vycpat mladičká 😄😉
Ama Baru
Ama Baru Před 4 měsíci
Jsi totálně mimo. Hudební sluch rozhodně nemáš. Bylas někdy na jeho koncertě? Já ano, a nic podobného jsem nezazila
Zuzana Shilla
Zuzana Shilla Před 4 měsíci
Pokaždé, když mám možnost jej někde slyšet, tak se přesvědčuji, jak velice sečtělý to člověk je. S pádnými argumenty a jasným pohledem na život. Chtěla bych zažít jeho přednášky nebo s ním zajít pokecat na pivo.
Kristýna Železná
Kristýna Železná Před 2 měsíci
Je skvělý. Asi v roce 2013 jsem měla na VŠ možnost jít na jeho přednášku o vážkách. Byl výbornej! :)
Cut Throat
Cut Throat Před 4 měsíci
mam rad jeho tvorbu iba v Alice ostatne ma nebere.
Mark IsMyName95
Mark IsMyName95 Před 4 měsíci
Dana jsem měl vždycky rád, už jen jak mluví... je down to earth
janeQPrague
janeQPrague Před 4 měsíci
Doporučuju i 13.komnatu, kterou jsme s Danem točili pro ČT roku 2006 a kde o závislosti mluví takhle zgruntu poprvé veřejně... :)
Andre Juha
Andre Juha Před 4 měsíci
Umelci su uplne v prdeli, ekonomicky, po pervitine , ale aj tak chvalia kapitalizmus .. To je jak stalinisti ktori boli v gulagu a chvalili aj tak Stalina . csvid.net/video/video-DoMseQ-spQc.html Keby to nebolo tragicke tak sa smejem A dalsi taky isty csvid.net/video/video-bVqfCY-tLGo.html Vladimír Polívka: Mámu bulvár zničil, pláč herců kvůli koronaviru odmítám Tento je rovno v abstaku cez rozhovor csvid.net/video/video-H09fUKgkKfE.html Havlostalinizmus. Neviem ine meno tomu dat ...
MOULDY GIPSY
MOULDY GIPSY Před 4 měsíci
11:48 wtf
Chosé Nezník
Chosé Nezník Před 4 měsíci
25:14 Co má z rukou ??
Marián Psár
Marián Psár Před 4 měsíci
bebí
Jef Wowes
Jef Wowes Před 4 měsíci
Jednou hajzlík, vždycky hajzlík :D Naposled to bylo dobrý, když si tahal bedny Hoitchimu :D Ale tah na branku se ti musí nechat. Když jsi kdysi říkal, že budeš v televizi, myslel jsem si, že jsi blázen :D
Milan
Milan Před 4 měsíci
Premiér na pervitinu, no možná by to bylo lepší 😂
MARTHY
MARTHY Před 4 měsíci
Skvělý moderátor! A Dan Bárta je pro mě s Kamilem Střihavkou absolutní česká pěvecká špička. Poslední album J.A.R. jsem sjel asi 1989x a pořád mě strašně baví! :)
Katerina Summ
Katerina Summ Před 4 měsíci
Pane Bárto, Vy jste prostě TOP zpěvák! Smekám! Viděla a slyšela jsem Vás živě zpívat asi dvakrát a myslím,že na české scéně není lepšího zpěváka. Díky za Vás.
su to liscata
su to liscata Před 4 měsíci
Maškrtnik
rockodlak
rockodlak Před 4 měsíci
Výborný člověk Dan Bárta!
Pavel Cifreund
Pavel Cifreund Před 4 měsíci
Nějak vytlemenej Strakáč ne? :D
Aiša Rebelka
Aiša Rebelka Před 3 měsíci
Lepsi nez mrakomor, ne?
Vladka Vločka
Vladka Vločka Před 4 měsíci
Dan je další svědek Covidův? to bych do něj neřekla...ach nebe xD
Andre Juha
Andre Juha Před 4 měsíci
Krok pred samovrazdou . Podporujete rezim a ten sa na vas totalne vykasle csvid.net/video/video-DoMseQ-spQc.html
Peter Kolesík
Peter Kolesík Před 4 měsíci
je to pan, ten Dan. na Trnavskom jazzyku v lete bol jako dycky vrchol..
Bludy jedné obludy
Bludy jedné obludy Před 4 měsíci
Dík za upřímnost a otevřenost. Jinak chválím moderátora, tentokrát se uvolnil i do vtipných vsuvek, ale vždy z něj cítím úctu k hostovi a snaha k nesouzení, super.
Ivana Mer Music
Ivana Mer Music Před 4 měsíci
skvelý rozhovor!!! ďakujem. Škoda len toho titulku, pri toľkých hlbokých a inšpiratívnych myšlienkach, ktoré zazneli od Dana mi to osobne príde trošku senzáciu-chtivé.
RADIO RUEDA
RADIO RUEDA Před 4 měsíci
pravda, to je hanba
Roman Zbořil
Roman Zbořil Před 4 měsíci
Zajímalo by mne kdo ze zpěváků nefetoval ... Hnus ...
rubikova koule
rubikova koule Před 4 měsíci
a co by si kazdy nemohl delat co chce ?
Petr Kotyza
Petr Kotyza Před 4 měsíci
O bobrech na českých vodotečích umí vyprávět moc zajímavě a ani jeho zpěv není nejhorší...
Tom SK
Tom SK Před 4 měsíci
Vyborny rozhovor, host aj moderator.
Alena Ševčíková
Alena Ševčíková Před 4 měsíci
Super rozhovor 👍
Bozidara Richterova
Bozidara Richterova Před 4 měsíci
👍👏
jolka jol
jolka jol Před 4 měsíci
Dane, kovídek je komunistická totalita, to ještě uvidíte
Camay Manstrale
Camay Manstrale Před 4 měsíci
Uz prvni veta: “...koncert k výročí sametové revoluce...” 😀😀🤦‍♀️ krasne koreluje s nadpisem videa o interpretovi na PERNIKU 😅😅😂🕊 🌞 mír a lasku a hlavne svobodu se zhulakat na svobodným koncertě ve svyobodny zemi se svobodným pervitinem 😂🥳🌞 Troska ten vlevo a odusevnely zcela svobodně pokerovany jogurt napravo🤪😅🤣
Ivan K
Ivan K Před 4 měsíci
@Matouš Červenka Pročítám tu jen tak ze zájmu komentáře, skoro všechny bych podepsal. Prostě rozhovor s Panem Zpěvákem. A najednou narazím na debilní komentář a říkám si, jak asi dlouho nad tímhle koumal, než to vyplodil, kde se v lidech bere ta nenávist? A vy už jste se ho na totéž zeptal. Jste rychlejší. Gratuluji a přeji pěkný den, fakt jsem se zasmál.
Matouš Červenka
Matouš Červenka Před 4 měsíci
@Camay Manstrale volite SPD nebo KSCM, ze? Univerzita zivota?
Camay Manstrale
Camay Manstrale Před 4 měsíci
@Matouš Červenka Je demokracie ne? Můj komentář můj názor má svoboda a Vy neztracejte čas tím, že reagujete na všechny komentáře které se Vám nelibi, (anebo okej na všechny nejdebilnejsi komentáře PODLE VAS 😁😁😁) Vite co mi je po Vašem názoru😀 je mi zkratka u prdele, ale přinejmenším mě těší že Vás pozvedl o pidi prd z vaší židle 🤭😄😄 a jestli odpovíte i teď pak Vám stojí o další větší prinasranejsi prázdný prd v tomhle neosobním éteru 😀😀😀🤭
Matouš Červenka
Matouš Červenka Před 4 měsíci
Jak dlouho vám trvalo vymyslet tak debilní komentář?
Jakub Fric
Jakub Fric Před 4 měsíci
Moderátor je fajn. Přesně ví jaké otázky klást a směruje hosta do jemu příjemné pozice. Jen tak dál!
Jan VanImpeDefenseHill
Jan VanImpeDefenseHill Před 4 měsíci
🤦🏼‍♀️
Jan Tužil
Jan Tužil Před 4 měsíci
Neuvěřitelný nadhled, obecný přehled a sebereflexe. Pokora, Respekt
Jan Tužil
Jan Tužil Před 4 měsíci
Přesné a kultivované vyjadřovaní. Mluvte více, budeme Vás poslouchat
Jiří Popek
Jiří Popek Před 4 měsíci
muzu potvrdit - posledni jam session pred planovanym druhym lockdownem byla neskutecna atmosfera... Vynikajici rozhovor. Moc diky. A Barta na Hrad! :)
Adam Hutira
Adam Hutira Před 4 měsíci
Blaha, Mikulka. Vsadím boty, že ikdyž sečteme vaše IQ dohromady, tak na to Danovo nebude zdaleka stačit. Běžte se radši bavit na fanklub Tomia Okamury. Tam jistě najdete pochopení.
Jakub Korselt
Jakub Korselt Před 4 měsíci
bulvár to je, dát tohle do titulku... sorry jako
Janulka kytička
Janulka kytička Před 4 měsíci
je to borec, vážím si jej....
Jiri Konecny
Jiri Konecny Před 4 měsíci
Mladej,blbej,slepej..delej muzes jit..😂😂😂😂😂Alice byla slupa,ale tohle je pochcane😁😁😁
Vilma Zbrankova
Vilma Zbrankova Před 4 měsíci
Proč pervitin.? Dobře , ze jste přestal bylo by Vás Škoda 🍀
Hanka Morrígan Jaromírovna
@Vitezslav Svaton Bělochům vůbec nepatří drogy do ruky. Neumíme je totiž používat.
Vitezslav Svaton
Vitezslav Svaton Před 4 měsíci
Presne, nechapu, ze lidem nestaci kokain, trava a extaze tedy ty bezpecne drogy... nechapu ptoc maji tendenci zkouset neco jineho, pernik je svinstvo pro chude a hloupe.
Pavel Osipovič
Pavel Osipovič Před 4 měsíci
Dan je dobrej člověk
Další
Jumping from 128,000 Feet!
6:12
zhlédnutí 3 067 385
Grammys 2021 Fashion Review
15:18
zhlédnutí 644 471
WE GOT BACK TOGETHER!?
8:41
zhlédnutí 1 555 731
JDEŠ DO TOHO?! #8 / BETA
22:31
zhlédnutí 128 323
I Am The World’s Greatest Magician
0:13
Well This Was Very Weird (Juan Edition)
13:11