Temný

Çka ka shpija - Sezoni 5 - Episodi 34 13.05.2019

RTK
Odebírat
zhlédnutí 719 737
92% 6 671 526

Publisher: OnAir Media smarturl.it/OnAirMusic
Çka ka shpija - Sezoni 5 - Episodi 34 13.05.2019
Follow RTK:
Facebook: smarturl.it/RTKfb
WEB: smarturl.it/RTKweb

čas přidán

 

rtkserialvendorÇka ka shpijaSezoni 5Episodi 3413.05.2019

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 90
TheMilka398
TheMilka398 Před 14 hodinami
Hahahaha adon me shku en mal aen deti qupa qupa 😂😂😂😂😂😂😂
Lisi M
Lisi M Před 16 hodinami
A ban me dit se kush kujdeset per veshjet dhe a eshte butiku ne kosov apo blihen gjërat jasht vendit? Flm
Hoxha Hpkbd
Hoxha Hpkbd Před dnem
Hahaha hala janë tu keshë me Xhekë Sedrën kush mendon si unë bëni like dhe shumë sukses vazhdoni kështu edhe në episotat e tjerë
Hoxha Hpkbd
Hoxha Hpkbd Před dnem
Une mendoj si ti
Mensur Kosumi
Mensur Kosumi Před 2 dny
Krejt atyne qe e flasin gjuhen e kriminelve qe na i kan dhunu motrat, robt jau qifsha. Po tlige ishi kan. Pa karakter, krenari. Flm
Mendi King
Mendi King Před 2 dny
Ahaha xhek shum I qart je
gentijan kadrolli
gentijan kadrolli Před 2 dny
One erion
Erdonit Ademi
Erdonit Ademi Před 3 dny
Xheku ❤💖❤💖❤❤💖❤💖❤💖💖💖❤
Mirjeta Rama
Mirjeta Rama Před 3 dny
Qeky episod pa kuptim.. /:
Bisha 000
Bisha 000 Před 3 dny
Pa xhekun edhe hamdin seriali mut ish kon Kush po mendon qyshtu
Stary Dissa
Stary Dissa Před 3 dny
Pewdiepie win
Gjemile Hoxholli
Gjemile Hoxholli Před 4 dny
Po normali se ne io Argentero se je motra giek setres
Jona Idrizi
Jona Idrizi Před 4 dny
Te minuta e 6:00 deka tu qesh
Idriz Islami
Idriz Islami Před 4 dny
shum mir
eni ninja
eni ninja Před 4 dny
GJEK QESHMJA aaahahahahha mai miri je o gjek veq qishtu vazhdo
Rrezarta Aliaj
Rrezarta Aliaj Před 4 dny
rabija dhe republika jan bukuroshe ♥️♥️😍😍😗😗
Anita gashi
Anita gashi Před 4 dny
Shkojsha katun tuu nana
Anita gashi
Anita gashi Před 4 dny
Kuaa babaa hahah
Sedat Bajrami
Sedat Bajrami Před 5 dny
vella xhek sje normal
Advije Kutllovci
Advije Kutllovci Před 2 dny
Ditari i stupcave
Miresh Miresh
Miresh Miresh Před 5 dny
Xhek Qeshmja😂
Visar Ademi
Visar Ademi Před 5 dny
jeni ma tmirt
Doni Don
Doni Don Před 5 dny
😭😭😭😭😭😭🤷‍♀️🤷‍♀️
Valmir Val
Valmir Val Před 5 dny
xhek a po don me shku ne mal a po don me shku ndeti cupa cupa hahaha
Friends 4 ever
Friends 4 ever Před 5 dny
Yess na m fundd mujm me shkru komenteee😜
Trina Bala
Trina Bala Před 6 dny
Seriali ma i mir ne shqiptari krejt te mur jeni nejse xheku edhe hamdia me shtin me kesh mas shumti ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😂😂😂😂😂😂😂😂
Dijar Alushi
Dijar Alushi Před 6 dny
Xhek qeshjma😂😂
burim ademi
burim ademi Před 6 dny
meaning off this episode?
Antigona Sadiku Kryeziu
nuk esht e vertet
Dana Salihi
Dana Salihi Před 6 dny
Ooo mavte mirt jeni ju po dinibse qka osht hajgarja per nime ju uroh suksese te shumtaa
Messi Enti
Messi Enti Před 6 dny
😆😆😆👍👍👍👍👌🖐👏👏
Arithessww
Arithessww Před 6 dny
Ma i forti
omar gaming
omar gaming Před 6 dny
A n deti n deti sjam kan kurr
omar gaming
omar gaming Před 6 dny
Xhku:name Raba:a qikaq tmir e ka paska pas nanena
omar gaming
omar gaming Před 6 dny
Xhek qeshmja hahaha
SHQIP GM
SHQIP GM Před 6 dny
Hahahahah qa po don mooll a ftu 😂😂
mimi na
mimi na Před 6 dny
Blika kogjo nje dhip i fort eshte ka bahet
True True
True True Před 6 dny
Ju dua shum
The little unicorn Ayla
Teksti I Republikes: Hi people!😂
riad rama
riad rama Před 7 dny
The little unicorn Ayla
The little unicorn Ayla
Sun ha buk pa kqyr qka ka shpija😂
izaandelle fan.1
izaandelle fan.1 Před 4 dny
The little unicorn Ayla njejt edhe une
Valentina Krasniqi
Valentina Krasniqi Před 7 dny
Hahah sa shum muk a shti me kesh hahahah
Besnik Maloku
Besnik Maloku Před 7 dny
😂😂😂😂
Alji Ademi
Alji Ademi Před 7 dny
😂😂😂😂😂😂😂
Lulzim Behrami
Lulzim Behrami Před 7 dny
Shum mir ama pak shkurt like kush mendon si unë
Rita Hismani
Rita Hismani Před 7 dny
Ju lutem moss i boni vidjot kac t shkurtera 🙏😍
LV- TEAM
LV- TEAM Před 7 dny
Shko shkruja tekstin ti per me vazhdu ma shum 😂
adrian trupi
adrian trupi Před 7 dny
Na knaqet humor ju lumt
Floart Isufi
Floart Isufi Před 7 dny
Veç vazhdoni !
Enea Xhelili
Enea Xhelili Před 7 dny
Hera e pare qe i kane liru komentet 💕😻👑🙌
Enea Xhelili
Enea Xhelili Před 7 dny
+Ahmet Meti flm
Ahmet Meti
Ahmet Meti Před 7 dny
Ntana videot i kan liru kqyri
Floart Isufi
Floart Isufi Před 7 dny
Jeni mledh artistat matmir tKosoves bile edhe tBotes : Nuk muj as buk me hanger pa e kqyr çka ka shpien
The little unicorn Ayla
Edhe un😂
roniii here
roniii here Před 7 dny
Kjo dje ka dal nyoutube,prej djeshit ski hanger buk a 😂
Floart Isufi
Floart Isufi Před 7 dny
Jes!
jehon imeri
jehon imeri Před 7 dny
❤❤😂😂
Ardit Stolla
Ardit Stolla Před 7 dny
Super😂😂
princeshaa jotee
princeshaa jotee Před 7 dny
Ncnc j udua veq ishalla vazhdoni
Bee Zzz
Bee Zzz Před 7 dny
One of the best series 👌👌👑👑
Haki Islami
Haki Islami Před 7 dny
Ź
Fabian B
Fabian B Před 7 dny
a nuk jan disablrd
mozzzik
mozzzik Před 7 dny
ooo dekaa be tu kesh sjeni normaaaal ju pasha kejtt.May mirtt nkosov.Ku o babaaa😂😂😂😂😂
Trina Bala
Trina Bala Před 6 dny
E ku o nana 😂😂😂
ERION Kuqi
ERION Kuqi Před 7 dny
Te minuti 23:46 shum hajgare like kush mendon keshtu👌👌
Merlinada Limani
Merlinada Limani Před dnem
Te minti06:00 shum interesant
ERION Kuqi
ERION Kuqi Před 7 dny
Tek minuti 22:00 kan bo pak gabim sepse kan afruar shum mikrofonin
Ekrem Asani
Ekrem Asani Před 7 dny
Pasan haru
Anila Memishi
Anila Memishi Před 7 dny
Gjithashtu shkruani ne komente
Video video
Video video Před 6 dny
Cima
Anila Memishi
Anila Memishi Před 7 dny
Kujt i ka pelqyer te beni like😉
Anila Memishi
Anila Memishi Před 7 dny
Cdo here qe e shoh nje epizon thom : shpresoj te kene sukses dhe fat, Dua qe sa me shpejt te del epizoti i ri dhe te jetë me i gjat epizoti. Prandaj ju lutem epizodet tjera ti beni me te gjata. E di qe eshte e veshtire te beni epizoda me te gjata dhe me te lidhura ep i pare me ep e dyte por do të jetë me mire per ju sepse do të keni me shumë supskite dhe like gjithashtu do të jet me mire edhe per shikuesi e ketije seriali ( ÇKA KA SHPIJA) .😊😊😊
Rinesa Imeri
Rinesa Imeri Před 2 dny
Anila Memishi Shumë e saktë më mirë ti zgjatin më shumë epizodat për subcribe dhe like...
Ariana Qafleshi
Ariana Qafleshi Před 7 dny
Neteti siemgon kur Hahaha🤣
ENISI SHALA
ENISI SHALA Před 7 dny
A dom me shku n mal a don me shku n deti qupa qupa ik more qfar mali se mka shku jeta tu bajt dru ndeti ndeti sjom kon kurr
visi here
visi here Před 7 dny
🤣😂
Kujtesa Shabanaj
Kujtesa Shabanaj Před 7 dny
Mat miret jeni serialin mat mir e keni ju.♥️♥️
Shefqet Hoxha
Shefqet Hoxha Před 7 dny
Shum mir😂😂😂😂😂😂😂😁
Xhevdet Axhami
Xhevdet Axhami Před 7 dny
Hahahah xhek setra she normal ti deka tu kesh krejt I qart je humoristi ma I miri.ne kosove
narin jaja
narin jaja Před 7 dny
shum mir kalon ma mir 😍😍
emine ganiu
emine ganiu Před 7 dny
24:9 qfar ftyre gjeku
Labinot Pecani
Labinot Pecani Před 7 dny
shum tmir jeni 😗😆😅😄😃😋😋😊😚😍😍😍😘😘🤗☺🍔🍔🍲🍲🍔🍦
Its Leuart
Its Leuart Před 7 dny
Republika pidh i fort
Bukurije Shala
Bukurije Shala Před 7 dny
Hahahaha me trotinet burri
Ilmi Loki
Ilmi Loki Před 7 dny
O ishalla edhe 30 sezona i bani veq vazhdoni
dhimiter k
dhimiter k Před 7 dny
ska si xheku
Jeton Hasaj
Jeton Hasaj Před 7 dny
Medina sali 3CD 2011 meine beste Freundin ist ella und die Nina und Zellen und Rabia und meine beste Freundin kunterbunt Schule real
Bukurije Shala
Bukurije Shala Před 7 dny
Amnezia e paska bo fmijaq
Berisha Shefket
Berisha Shefket Před 7 dny
Hajde ta Jap ni j.amnezia
Adele Meka
Adele Meka Před 7 dny
naser edhe teuta tfort jeni ky xheki rabis i tha nana a kja republika tu e lyp xhekun ne portokall
Aurela Morina
Aurela Morina Před 7 dny
Republika sa e bukur😍
Aurela Morina
Aurela Morina Před 7 dny
Xhek a po don me shku n mal a po don me shku n deti mu la çupa çupa jo more qfar mali n deti sjam ka kurr hahahahahahahhahs jeni ma t miret😍
Armonela Endrit
Armonela Endrit Před 7 dny
Hahhahaha ohhh sa tmir jeni po pse i shkrutoni kaq shum pjeset more mezi ju presim te dalin pjeset e reja 😂😂😍😍😍😍😍xhek tshkoj jeta tu te arrestu bre 😂😂😂😂😂😂
vllogs shqip
vllogs shqip Před 7 dny
Shum fort
Endri Avdyli
Endri Avdyli Před 7 dny
21:56 hahahhahahahahahahhahhahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahjahajahhahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahhahahahhahahayhahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahhahahha
drilon Bashota
drilon Bashota Před 7 dny
Ju lumttt
Ina Muji
Ina Muji Před 7 dny
Hahahahahahhah Xheku legend
Gylten Jashari
Gylten Jashari Před 7 dny
Intersan😀😀
9,673,217 Views
9,673,217 Views Před 7 dny
Hallall veç vazhdoni
Gezim Bajrami
Gezim Bajrami Před 8 dny
Ndetti sjom Kan kurr 🤣🤣🤣❤️
Hanna _official
Hanna _official Před 6 dny
FRONA🤗😊 CAKIQI🤗😊
Mamurie Zhaveli
Mamurie Zhaveli Před 6 dny
A
Mamurie Zhaveli
Mamurie Zhaveli Před 6 dny
Kesul kesul kuqja
Mamurie Zhaveli
Mamurie Zhaveli Před 6 dny
Kesul kiqja
ORANGE NIDDLE
ORANGE NIDDLE Před 6 dny
Hahahah shumë mirë!
Itz Vigan
Itz Vigan Před 8 dny
Kush ma ban subscribe e di qe e percjell Serialin me te mir Qka ka shpija
Itz Vigan
Itz Vigan Před 7 dny
god_ complex ma hanksh karin
Itz Vigan
Itz Vigan Před 7 dny
BabaKtu Babaktu1 Me nanen tane
BabaKtu Babaktu1
BabaKtu Babaktu1 Před 7 dny
Shko qiju
sokol hoxha
sokol hoxha Před 7 dny
阿信
sokol hoxha
sokol hoxha Před 7 dny
AX
palevic palevic
palevic palevic Před 8 dny
😍😍😍
valdete Osmani
valdete Osmani Před 8 dny
haahahahaha tek smundja deka😂😂
Hatije Omaj
Hatije Omaj Před 8 dny
Vetem vazhdoni ju lumt 👏👏👏👏💝💝💝💝💘
Jeton Hasaj
Jeton Hasaj Před 7 dny
Medina mit Medina Medina Säulen Kletterführer Diesel 2011 geboren 30 Athleten 2011
Vera Gima
Vera Gima Před 8 dny
♥♥♥♥♥
Arban Shala
Arban Shala Před 8 dny
Shum e mir
Další v pořadí
Çka ka shpija - Episodi 13
33:29
zhlédnutí 1 400 000
O Sa Mire - Episodi 171
30:16
zhlédnutí 189 000
Çka ka shpija - Episodi 22
36:10
zhlédnutí 1 800 000
Çka ka shpija - Episodi 18
41:54
zhlédnutí 1 000 000
Çka ka shpija - Episodi 20
41:57
zhlédnutí 1 200 000
Çka Ka Shpija - Episodi 4 - Sezoni II
35:44
A Journey Through Time - SNL
6:17
zhlédnutí 1 745 240
Toy Story 4 | Official Trailer 2
2:19
EVERY ZODIAC SIGN EVER
8:07
zhlédnutí 1 576 596
My Video Went Viral. Here's Why
23:43
zhlédnutí 1 757 718